Aktivitāšu saraksts

Eking redaktors

Ja kāds vēlas paklausīties labu ārzemju podkāstu kanālu, tad varu rekomendēt Alanah Pearce podkāstu Play, Watch, Listen. Tas pieejams Apple, Google, Stitcher, Spotify un Youtube platformās. Podkāsts ir regulārs un iznāk aptuveni reizi nedēļā. Tā ir alternatīva, ja ir vēlme paklausīties ne tikai Strike Bezcerīgos podkāsta izdevumus. Tajā parasti piedalās četri dalībnieki. Play, Watch, Listen podkāsts ir nesen nominēts kā viens no labākiem podkāstiem 2020 Podcast Awards kategorijā Games & Hobbies. Lūk dažas no pēdējām epizodēm, pārējo paši atradīsiet, ja vēlēsieties:

Why Ghost of Tsushima's Lip-Sync Is Off | Play, Watch, Listen ep. 22

Is Assassin's Creed the "Transformers" of games? | Play, Watch, Listen ep. 21

Tajā piedalās četri dalībnieki, kuri parasti ir sekojoši: Austin Wintory: https://twitter.com/awintory Troy Baker: https://twitter.com/TroyBakerVA Mike Bithell: https://twitter.com/mikeBithell Alanah Pearce: https://twitter.com/Charalanahzard

2 2
30.Jūlijs 2020 15:30
Homērs redaktors

Pazīstu viņu no Funhaus YouTube kanāla. Pie viņiem arī ir savs podkāsts, kuru es bieži uzlieku fonā kamēr daru darbus mājās.

30.Jūlijs 2020 15:42
Eking redaktors

Funhaus YouTube kanālu būs jāievērtē, to īsti neesmu skatījies. Man liekas Play, Watch, Listen podkāsti ir diezgan klausāmi un aizraujoši, var uzzināt dažādas spēļu industrijas nianses.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

CUPHEAD iznāk uz PlayStation 4 platformas 28. jūlijā. CUPHEAD zināms kā viens labākajiem Xbox ekskluzīviem, kas nu jau ir pieejams arī uz PlayStation 4.

2 2
29.Jūlijs 2020 11:30

Šī ir hardcore spēle. Izveda mani no pacietības vairāk kā Dark Souls vai Nioh.

29.Jūlijs 2020 13:39

Izskatās ka šo bez ripām nevarēs spēlēt :D

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

FULL Xbox Games Showcase - July 2020 Check out the July edition of Xbox Games Showcase to see what Microsoft has in store for Xbox Series X games. You'll see Halo Infinite gameplay, Fable, My Neighbor 2, S.T.A.L.K.E.R. 2, Forza Motorsport, The Medium, and many more!

4 2
24.Jūlijs 2020 23:13

Reāli esmu vīlies Halo infinite..... kur tad visi tie teraflopi... izskatījās pēc current gen spēles ar spilgtu krāsu paleti... Forza protams būs laba, diemžēl neko daudz gan neredzējām.... Geimeru pasaule protams attiecīgi reaģē.... PS5 popularitāte pieaug vēl straujāk... Ka tik atkal nav stāsts par nespēju izmantot savu potenciālu.. vismaz uz novembri spēļu ziņā Microsoft atkal zaudēs, bet Game Pass protams ir viens trumpis pret Sony....

25.Jūlijs 2020 22:26

Halo beigās rādija no PC nevis xbox. Top 1 scam no xbox again

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

5 2
23.Jūlijs 2020 00:11
genotsiid redaktors

Pēc 9/10 vērtētas spēles neizskatās, bet darbs ir ieguldīts pamatīgs. Šo gribu izmēģināt.

24.Jūlijs 2020 23:13

Es arī gribu izmēģināt... ļoti sen ir spēlēts un iziets oriģināls...

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

2 2
16.Jūlijs 2020 07:15

Nez, sagaidīšu steamā kā visus pārējos dirtus free gif.

18.Jūlijs 2020 19:23

Jāpiekrīt, ka šī nu nav tā must have first, next gen spēle ... Jaunā Forza un Gran Turismo 7... lūk tās gan būs must have katra uz savas konsoles )))

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Homērs redaktors

Šodien, 12. jūlijā, notiks Ubisoft Forward digitālā konference. Noskatoties to, katrs varēs bezmaksas saņemt Watch Dogs 2. Konferencei jāsākas šovakar 10:00. Vairāk informācijas šeit - https://support.ubisoft.com/en-GB/faqs/55655

6 1
13.Jūlijs 2020 19:57

Nelielas pārdomas = AC Valhalla - vecais dzinis + ray-tracing... nekā būtiski jauna, pārņem sajūta ka var kļūt garlaicīgi, bet tad jau manīs... Watchdogs Legion - droni, droni, droni un vēl vairāk dronu - interesanti protams kā tas koncepts, rekrutēt jebkuru Londonas iedzīvotāju, strādās realitātē. Sliktāk kā otrā daļa jau nebūs, redzēsim vai būs kāda odziņa? Far Cry 6 - lai arī tikai treileris, tomēr atstāja iespaidu, ka šī varētu būt Ubisoft pirmā patiešām NEXT-GEN spēle.... nu dzīvosim redzēsim 21.gads nav aiz kalniem .. Hyper-Scape - Ubisoft mēģina nogrābt savu Battle-Royale pīrāga daļu, lai izdodas..

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Hmm... izskatās same as ufc 3 tikai ar jauniem cage un grafikas arī same...

1 0
genotsiid redaktors

Tā kā jūlija spēļu sarakstā šī nav, ielieku šeit treileri. Tiek izdota šodien, 10. jūlijā.

3 1
10.Jūlijs 2020 14:39
Fen redaktors

Ja spēlē uz PC, tad bez XBOX kontroliera netuvojies.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Attēla apraksts

0 2
9.Jūlijs 2020 23:18
genotsiid redaktors

equation

10.Jūlijs 2020 21:58

@genotsiid ... ja noticam rakstam, tad šis atklājums var kļūt par nopietnu pavērsienu elektronikas ražošanā. Ja tulkoju korekti tad jauno materiālu varētu izmantot kā izolācijas materiālu silīcija pusvadītājiem... tātad novērst traucējumus kas rodas datu un strāvas pārraidēs mūsdienu čipos.... un ja Samsung kaut ko paziņo, tad visticamāk tam ir nopietns potenciāls... cits jautājums protams ir cik ilgs laiks paies, kamēr šis atklājums sasniegs lietotāju parasto... )

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

genotsiid redaktors

Jaunā Worms daļa, kā izrādās, būs ar darbību reāllaikā, nevis gājienos, bet izskatās, ka kustība tik un tā notiks 2D plaknē. Tiks izdota kaut kad šogad. PC, PS4, PS5.

2 0