Aktivitāšu saraksts

Eking redaktors

Xbox & Bethesda Games Showcase – 4K – Full Show

Fantastisks Xbox šovs, gaidu ļoti daudz un dažādus projektus no MS. It sevišķi Forza Horizon 5, STALKER 2 un Plague Tale Requiem. Tas viss tuvākā nākotnē un Xbox Game pass jau pirmajā dienā!

1 2
15.Jūnijs 2021 10:06

@Eking Sveiks, jā Forza izskatījās neticami labi, bet tas bija faktiskais gameplay un uz Xbox Series X, bez kādiem feikiem. Patiesi nākamās paaudzes spēļu grafika izskatās izcili. un tas viss abonentiem jau no pirmās dienas. Microsoft stratēģija dos augļus palielinoties šādu izcili skaistu spēļu skaitam. Tagad ir interesanti ar ko spēs atbildēt Sony autosacīkšu ziņā, kāds patiešām izskatīsies jaunais Gran turismo? R&C Rift apart jau nosaukts par pagaidām visu laiku izskatīgāko animācijas spēli. domāju ka 22.gads mūs nomētās ar next-gen spēlēm, bet cik notām būs arī saturīgi izcilas, tas protams ir atklāts jautājums. Neaizmirstam ka Xbox būs papildus šovs 17,jūnijā, ar izstrādātāju intervijām un vēl dažiem jauniem paziņojumiem.

15.Jūnijs 2021 12:38
Eking redaktors

@Goodman2576 Sveiks, jā Forza izskatījās neticami skaisti un bija atainots spēles process. Es apsveru domu pāriet no mazā Xbox Series S uz X. Es arī domāju, ka Microsoft stratēģija dos augļus, man pazīstamie spēlētāji jau plāno iegādāties Xbox Series X. Forši, R&C Rift patiešām izskatās skaisti, droši vari spēlēt. Es tikai varu Tev rekomendēt. Cerēsim par 22-gadu, tad jau būs krietni vairāk projektu. Paldies, ka pateici par 17. jūniju, to nezināju, ka būs papildus pasākums ar izstrādāju intervijām un jauniem paziņojumiem.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

ELDEN RING - Official Gameplay Reveal

1 1
11.Jūnijs 2021 23:16

Ceru ka nebūs tikpat sarežģīta kā Dark Souls sērija.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Control tiek piedāvāt Epic Games līdz pat 17. jūnijam.

Attēla apraksts

1 1
13.Jūnijs 2021 17:07

overcooked looks good

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

1 0
Eking redaktors

Among US pieejama Epic Games līdz pat 3. jūnijam. Ja kas nav spēlējis, tad ļoti rekomendēju Among US. Tā ir lieliska kooperatīva spēle, kurā var jautri pavadīt laiku.

P.S. Iespējams, ka mistērijas spēle būs Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration.

Attēla apraksts

1 0

Nākotnē mūs sagaida vēl krāšņākas spēles. Unreal Engine 5 pavisam drīz būs pieejams spēļu radītājiem.

1 0

Far Cry 6 pirmais iespaids pēc spēles video noskatīšanās. Kopumā FC6 saglabā seriāla īpatnības, tas manuprāt ir labi, grafiski uzspodrināt krāšņa tropiskā pasaule, bet pamatā atkal esat viens pret visiem ar neliela bariņu draugu atbalstu. Kopumā izskatās ne mazāk aizraujoši kā iepriekšējās daļas. Taču neko revolucionāru gan nesagaidu. Utopiskā Yara stipri atgādina Kubas tautas republiku

3 3
29.Maijs 2021 17:46
genotsiid Redaktors

Nudien izskatās pēc Far Cry! Nekādu iebildumu tādā ziņā. Nezinu gan, cik tas liksies saistoši, kad spēlēšu. Interesanti ieroči – kompaktdisku šāvējs, salūta raķešmetējs utt. Mežu dedzināšana nekur nav pazudusi. Jā, Yara atgādina Kubu. Smieklīgi redzēt, kā sieviete ar kreiso roku izceļ kareivi no tanka un piebeidz. Vienlīdzība. Ak Ubisoft!

29.Maijs 2021 22:57

@genotsiid ))... Far Cry paliek Far Cry... bet šķiet ka tieši tāds tas mums ir vajadzīgs )). Labāk lai saglabā savu īpašo formulu nevis nogrimst kaut kā super jauna un revolucionāra meklējumos... Nu tad jau rudenī redzēsim kas no tā visa būs sanācis. Es gan prognozēju, ka ierastā kārtībā 22.gada pavasarī iznāks kaut kāds FC ?????? ar to pašu karti tikai citā laikmetā )))))))))) un protams citu stāstu, bet identisku mehāniku... Un arī šajā ziņā man nekas nav pret to IZspēlēju FC5 un pēc tam NEW DAWN bez problēmām un ar baudu )). Galvenais negaidīt kaut ko, ko nevar no šīs sērijas sagaidīt )))...

30.Maijs 2021 11:16
Eking redaktors

Es gaidu Far Cry 6. Sapratu, ka beidzot galvenais varonis runās. Tāpat varēs izvēlēties, vai spēlēsim par sievietes vai vīriešu tēlu. Nav obligāti jāizvēlas sievietes tēls. Cik sapratu karte būs vislielākā Far Cry vēsturē, kas man biedē. Smieklīgi izskatījās, ka galvenais varonis staigā ar milzīgu Jet-pack somu. Tā vizuāli un grafiski izskatās skaisti nostrādāts Far Cry 6. Atliek tik gaidīt 7. oktobri.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Horizon Forbidden West - State of Play Gameplay Reveal | PS5

2 1
29.Maijs 2021 12:14

Izskatās patiešām ļoti labi. DF speci jau ieskatījās dziļāk, bet kopumā iespaids ir ļoti labs.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Epic Games pieejama NBA 2K21 bezmaksas līdz pat 27. maijam. Tāpat pieejams 10 eiro kupons, kas derīgs līdz pat 17.jūnijam. Kupons derīgs pirkumiem sākot no 14,99 eiro.

Attēla apraksts

2 2
22.Maijs 2021 16:43

Jau ar kuponu paķēru DEATH Stranding, pēc DAYs GONE spēlēšanas uz PC, sapratu ka arī DS jāspēlē uz PC... ))). Pie viena paķēru arī Twin Mirror, gan jau vēl kaut ko sameklēšu. EPIC ir laba ideja ar to, ka -10 Eur kupons visu laiku atjaunojas

23.Maijs 2021 19:28

wow Death Stranding uz PC izskatās fantastiski labi un darbojas lieliski...

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!