Aktivitāšu saraksts

0 0

Yesss! Mans favorīts atgriežas. Ceru, ka sezona būs garāka kā iepriekšējās.

3 0

Reiz strike.lv izlozēja Monster Hunter: World spēli. Komplektā nāca Dragon Quest un Tomb Rider merčs. Spēli paņēmu, merčam tā īsti neesmu atradis pielietojumu. Bildēs ir lietiņas, kurām labprāt atrastu īpašnieku, kas tās vairāk novērtēs: Saites apraksts Attēla apraksts Attēla apraksts Attēla apraksts

2 3
14.Februāris 2020 16:10
Fen redaktors

Es neatteiktos no DQXI nozīmēm.

14.Februāris 2020 16:26

@Fen Rīgas robežās un sausos laikapstākļos varu ar velo piegādāt.

15.Februāris 2020 10:04
Fen redaktors

@U915 Kurā Rīgas pusē Tu dzīvo? Varētu pats atbraukt.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Pirmie iespaidi METRO EXODUS DLC SAM`S STORY Attēla apraksts Īsumā... šis ir otrs DLC un sver 6,1 GB uz PC pretēji 1,7 GB iepriekšējam ar nosaukumu TWO COLONELS. Ja pirmais DLC praktiski pilnībā noritēja zem zemes, tad šī daļa pagaidām mani nav pazemē vēl ievedusi. Jau pēc apjoma vien bija nojausma, ka šis papildinājums būs reizes 3-4 ilgāk spēlējams. Daudz nespoilojot, teikšu, ka sērijas faniem patiks, jo spēles pamatbūtība nav mainījusies. Protams iesaku spēlē izvēlēties krievu valodu, ja vien nav tā, ka galīgi nesaprotat, jo dialogi ir ieskaņoti ar ļoti krāšņiem epitetiem un kopā ar visas spēles vizuālo noformējumu rada atmosfēru kurā laiks apstājies Padomju Savienības astoņdesmitajos. Attēla apraksts Mazliet dīvaini ir dzirdēt Sema, kas pats ir amerikānis, lauzīto krievu valodu, tomēr ar laiku pierod un ir pat mazliet jautri. Tā kā izmantoju XGP for PC versiju, tad jāiemet akmens arī MS dārziņā. Nācās papētīt internetā atsauksmes kā izbēgt no stuttering problēmas, kas diemžēl eksistē tikai ekskluzīvi XGP versijai. Bet pēc neliela čakara ar Nvidia setup personālajiem uzstādījumiem (jo spēle piemēram pēc noklusējuma startējas DX12 versijā, bet nomainīt uz DX11 nav iespējams), spēle smuki skrien ar 80-90 kadriem 1440p izšķirtspējā un high settingiem... bet bez AA. Cik noprotu no interneta tad DLC prasīs vismaz 6h, bet tā kā es parasti nesteidzos gan jau visas 10h aizies . Katrā gadījumā visiem kam patika oriģinālais Metro iesaku. Pēc izspēlēšanas mēģināšu uzrakstīt iespaidu rakstu pie žurnāliem Attēla apraksts

7 0
Eking redaktors

Need for Speed (NFS) sērija nonāk atpakaļ pie Criterion studijas, Ghost Games beidz pastāvēt. Ghost Games studija nonāks atkal EA Gothenburg paspārnē, kas atbalstīs Forstbite dziņa attīstību. To apstiprināja EA, ka NFS franšīzei nepieciešams "kapitālais remonts". NFS

4 6
13.Februāris 2020 10:48
Fen redaktors

Man tieši Criterion taisītās NFS nekad nepatika. Un Frostbite. Fui. Katra Frostbite darbinātā spēle ir rausteklīga putra, īpaši, ja izstrādātājs nav DICE. Nesaprotu, kādēļ EA tik svarīgs ir tas Frostbite.

13.Februāris 2020 17:11

@Fen vienkārša ekonomija. Viens dzinis visām spēlēm ir lētāk un vienkāršāk. diemžēl neviens dzinis neatrisinās iztēles trūkumu ar ko diemžēl EA izstrādātās spēles slimo. HEAT taču arī ir uz frostbite, bet ja godīgi tad bezgala garlaicīga... Man reāli NFS RUN likās daudz aizraujošāka no stāsta viedokļa un dinamiskāka...

13.Februāris 2020 18:49

Man vienīgajam prasās jauns burnout ps2 laika daļu stilā ?

13.Februāris 2020 19:16
Fen redaktors

@DJkikisa pirmajam nebija ne vainas.

13.Februāris 2020 21:41
genotsiid redaktors

@DJkikisa Vai Dangerous Driving esi mēģinājis? Šķiet, šobrīd nekā tuvāka vecajām Burnout (konkrēti trešajai daļai) par to nav.

14.Februāris 2020 09:01

NFS jau sen ir līķis. Ja gribas labas atvērtās pasaules sacīkstes, tad tikai Forza.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

šodien iznāk METRO EXODUS DLC Nr2: SAM`S STORY Jau iepirkts un lejupielādējas... ar nepacietību gaidu...

1 4
11.Februāris 2020 18:55
Eking redaktors

Super, neaizmirsti uzrakstīt atsauksmes par papildinājumu.

11.Februāris 2020 21:09

@Eking tūlīt būs lejupielādējies DLC... domāju šovakar drusku uzspēlēt un tad rīt piebeigt, varbūt jau pirmos iespaidus arī uzrakstīšu rītvakar.

11.Februāris 2020 21:28
Eking redaktors

@Goodman2576 Lieliski, paldies Tev! Tas būtu lieliski, ja padalītos ar pirmajiem iespaidiem.

11.Februāris 2020 21:51

@Eking Kaut kāds kretīnisms no Microsoft puses... sāk lejupielādēt atkal visu spēli no jauna 71,4 GB piipec... Kaut kas MS XGP nepatīk ar situāciju kad ir vairāki HDD... šī nav pirmā reize kad pēc pašas XGP aplikācijas atjauninājuma dažas spēles vienkārši sāk pašas lejupielādēties no jauna lai gan man jau ir pilnībā instalētas... SVIESTS

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Nez man liekas tas COD ir sa*irsts. Nav ar ko arī uzskapāt sadly.

1 7
10.Februāris 2020 22:13

Kā tieši? Šis CoD, manuprāt, ir pēdējo gadu labākais.

10.Februāris 2020 22:28
Eking redaktors

Nesaprotu par ko tur runā, mani pazīstamie spēļu biedri tik COD MW MP kapā. Pat tagad klusā sezonā tik COD MW un vairāk neko citu. Personīgi man COD MW likās sakarīgākais pēdējo gadu laikā.

11.Februāris 2020 23:08

@Eking Ja nespēlē COD un nezini main problēmas , tad nebrīnies, kas atradina šo COD sēriju no citām. Lai gan infinity ward vēlējās šīs realistiskās pārmaiņas... Par campaign nesūdzos 11/10.

13.Februāris 2020 10:56
Fen redaktors

Sen kā jau esmu izkritis no daudzspēlētāju FPS spēļu aprites, bet, manuprāt, visbalancētāko pieredzi vienmēr ar dažiem izņēmumiem ir sniegušas CoD spēles. Tuvu bija BF3 un 4 ar dažiem režīmiem. Ja man būtu 60 eur, ko nomest zemē, es noteikti iegādātos arī jaunāko CoD. Vēl aizvien ar asarām atceros, cik jautri bija savulaik spēlēt MW2 un MW3. Kopš šīm spēlēm latiņa gan ir manāmi kritusies.

13.Februāris 2020 11:16

@Fen Nostaļģiski atcerēties MW2 laikus noobtube,gaybeat,g18 akimbo noobus un protams comadno pro perku ar 5m attālumu tevi nodur. . Bet bija fun af

13.Februāris 2020 11:20
Fen redaktors

@SONYK īpaši, ja bija vēl kādi 4 - 5 purni, ar kuriem spēlēt kopā un smieties par turkiem, kas mūs apsūdz hakošanā .

13.Februāris 2020 11:28

@Fen a jā pretinieki nebeidza komplimentēt. bad cus bad

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Jau pavisam drīz Yakuza Remastered Collection. Kolekcija satur divus diskus ar Yakuza 3, Yakuza 4 un Yakuza 5 spēlēm. Yakuza Remastered iepakota Collectible Yakuza 5 Amaray kastītē. Visas trīs spēles strādā 1080p izšķirtspējā ar 60 kadriem sekundē. Katras spēles angļu valodas dialogi dažos gadījumos ir pārskatīti, laboti un pat pārrakstīti. Tāpat ir pievienots trūkstošais saturs, kas iepriekš bija izņemts Rietumu versijās.

Yakuza Remastered Collection

1 5
10.Februāris 2020 17:17
genotsiid redaktors

Forši, bet mums bija gan ziņu raksts par šo, gan Kikisa jau iespamoja.

10.Februāris 2020 17:23
Eking redaktors

Jā, ziņu raksts bija pagājušā gadā. Es tikai atgādinu, ka Yakuzas kolekcijas izdošana datums nav aiz kalniem. Reti kurš tik smalki seko Kikisa spēļu izdošanas datumiem. Iespējams, kādam Yakuza fanam atgādinājums noderēs.

11.Februāris 2020 13:13
genotsiid redaktors

Veikala "PSX.lv" filiālēs esot uz vietas. Šovakar iebraukšu pakaļ.

11.Februāris 2020 18:50

PS veikalā joprojām 59,99 ... gaidām atlaides .... varbūt iznākot Y5 drusku palaidīs vaļīgāk...

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Eking redaktors

Papildinot fen rakstu, sniegta analīze par EA darbību un mikrotransakcijām.

1 0

Ar nožēlu jāsaka, ka pēc teju piecu gadu ilgas satura veidošanas strike.lv esmu izlēmis pamest šo lapu. Pa šiem gadiem sanācis rakstīt par daudz un dažādām lietām, tajā pat laikā no citiem autoriem uzzinot par daudzām spēlēm un citiem industrijas jaunumiem, kurus savādāk būtu palaidis garām. Jaunumu un apskatu veidošana man ļāvusi pilnveidot savas prasmes izteikties pareizā latviešu valodā un, dzīvojot ārpus Latvijas, nezaudēt šīs prasmes.

Diemžēl pēdējās dienas vai divu notikumi man likuši saprast, ka strike.lv dodas man nepieņemamā virzienā un lapas pašreizējo vadošo redaktoru vērtības ir attālinātas no manām, radot manī nožēlu par to, cik daudz laika un enerģijas esmu ieguldījis strike.lv, cenšoties lasītājiem radīt kvalitatīvu saturu un motivēt citus izteikt viņu domas par spēlēm un citām industrijas aktualitātēm, tajā pat kaut nedaudz veicinot pareizu latviešu valodas veicināšanu.

Esmu pateicīgs tiem lasītājiem, kas šos gadus ir lasījuši manus rakstus, devuši idejas jauniem, kā arī iepazīstinājuši mani ar lietām, kuras, iespējams, būtu palaidis garām. Datorspēles ir bijis mans hobijs kopš sevi atceros un tas, visticamāk, tuvākajā laikā nemainīsies un es turpināšu veidot ar datorspēlēm saistītu saturu.

Ar cieņu, Vito, tas kurš Ventura.

1 3
8.Februāris 2020 23:07
Eking redaktors

Lai veicās Vito, Tevis veidotie raksti un darbi ir bijuši lielā cieņā. Tos ir īpaši novērtējuši lasītāji un komūnas dalībnieki. Žēl, ka tā sanācis, lai izdodas turpmākās ieceres. Paldies, ka veltīji savu laiku un enerģiju projektā.

Ar cieņu, Eking

8.Februāris 2020 23:25

Tad Strike GG?

9.Februāris 2020 10:39
Fen redaktors

Ilgi domaju, vai vispār atzīmēt šo ar vērību, taču ziņā ir vairākas nepatiesības, kuras, manuprāt, būtu jāskaidro. Atšķirībā no aizgājēja, kurš, iemeslus savai aiziešanai izpaužot tikai daļēji un sev tīkama gaismā, ir izvēlejies aizkadra drāmu darīt zināmu visiem, sīkākus komentārus nesniegšu. Tam nav nozīmes, jo tas neatbilst patiesībai. Nekāds virziens, kā jau aizgajējam tas tika skaidrots, izvēlēts nav, un saturs, kura dēļ izšķiršanās par labu aiziešanai, būtiski neatšķiras no manis un genotisiid līdz šim kopā veidota satura. Tas aizgājējam būtu zināms, ja viņa ieguldījums strike.lv pēdējos piecos gados būtu tik visaptverošs un pašaizliedzīgs, kā pats apgalvo. Strike.lv, kā līdz šim, īpaši pēdēja gada laikā, turpina eksistēt. Lai aizgājušais paliek nebūtībā. Veiksmi turpmākajos darbos.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!