Aktivitāšu saraksts

genotsiid Redaktors

Saleen S7R

Negribēju taisīt jaunu rakstu: ja nu kādam interesē, no šodienas līdz 25. jūnijam notiek The Crew 2 atvērtais beta tests (tātad nevajag reģistrēties). Visai jautra spēle, ieteiktu izmēģināt. Paspēlēju šodien vairākas stundas uz PS4 (viennozīmīgi jāņem uz PC, jo 60 kadri sekundē). Likās, ka būs tas pats saturs, kas slēgtajā "betā", bet biju patīkami pārsteigts – iespējams atslēgt Popular sekotāju līmeni, tātad tikt pie jaunām "disciplīnām" (varētu padomāt, ka šī ir sporta spēle). Ir iekļautas pa 2 sacīkstēm katrai. Tālāk īsi par tām.

  • Touring Car – sakrājot 400 000 "baksus" (The Crew 2 valūta), var iegādāties auto, kas mierīgi pārsniedz 300 km/h. Visa braukšana notiek slēgtā trasē, tātad beidzot var koncentrēties uz optimālu līkumu izņemšanu. Viena no sacīkstēm piespiedu kārtā iedarbināja lietainu laiku. Fizika ir ļoti piedodoša, bet starpība saķerē bija jūtama. Ātruma sajūta ir lieliska.
  • Motokross – neteiktu, ka man divriteņu spēkratu vadība The Crew 2 liekas pareiza, bet citādi ir OK. Trasēs ir izvietoti tramplīni, daudz piņķerīgu līkumu un šauru vietu. Pats interesantākais, ka šeit atklāju sniegu. Izrādās, ka spēle piedāvā arī to. Tas izskatās pareizi un pat ietekmē vadāmību.
  • Drifts – nekas īpašs, ja neskaita to, ka pirmā trase ir izvietota ostā un daļa no tās ir uz kuģa klāja. Šim sacīkšu paveidam ir jāpērk jauns braucamais. Pats lētākais ir 60. gadu Mustang Fastback, kas liekas fiziski par lielu smalkajām trasēm.
  • Jetsprint – kā Powerboat sacīkstes, bet ar mazākām un veiklākām laivām. Tas nozīmē, ka līkumi ir asāki un trases – šaurākas. Vienas no tām notiek Lasvegasā, kur ir ierīkoti Venēcijas tipa kanāli. Ļoti aizraujoši un vienlaikus grūti, jo ir arī jāpeld pret straumi un jāizvairās (vai jāpārlec) visādi nelieli šķēršļi.

Ja paveiksies, rīt tikšu pie pilnās spēles. Nevaru garantēt, ka apskats būs iznākšanas dienā, jo pa vidu ir svētki, bet centīšos. Pagaidām varu teikt, ka The Crew 2 ir patiesi aizraujoša – daudz labāka par pirmo daļu.

0 0
SuicideChrist キリスト

[b] Steam Summer Sale ir sācies!

0 1
21.Jūnijs 2018 20:41
genotsiid Redaktors

Steam akcijās pirktās spēles ir kā pensija – ceri, ka vecumdienās varbūt baudīsi, bet patiesībā tas nekad nenotiks. Runāju par visām tām lētajām Indie spēlītēm, kas tiek pirktas impulsīvi.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

4 1
21.Jūnijs 2018 20:52

5TGBW-4VRBZ-YCFTD

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Attēla apraksts

1 1
21.Jūnijs 2018 16:29
genotsiid Redaktors

Killzone un citas vecas spēles jau sen var dabūt lētāk gandrīz jebkurā veikalā. Šis ir labs "dīls" tiem, kuri vēl nav iegādājušās Yakuza 0 un Kiwami. Pārējais nav divdesmitnieku vērts. Cerams, ka daļu PlayStation Hits līnijas produktu tirgos lētāk, ņemot vērā, ka 19,99 ir ieteicamā tirgus cena.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

0 1
20.Jūnijs 2018 17:14
SuicideChrist キリスト

Dead Game.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

https://www.twitch.tv/thejumperam Šajā kanālā puikas vēlas beidzot iemūžināt kādu no saviem Chicken Dinneriem. Spēlē PubG ar XboxOne, Viņiem nav ne jausmas, ka pa to tiek ziņots.

0 0

Nezinu kā, bet palaidu E3 garām 1 no savām bērnības spēlēm :S

2 3
17.Jūnijs 2018 05:50

Tev bērnībā jau bija Ace Combat 7?

17.Jūnijs 2018 14:17

@fenfen Vairāk bija domāta kā spēļu sērija, jo es sāku ar 2. ace combat spēlēt

17.Jūnijs 2018 21:32
nice1 Resnis

@fenfen tev vienkārši skauž ka viņam bija!

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

8-core Intel Coffee Lake refresh to arrive this autumn Nu ko izskatās, ka Rudenī iznāks arī procis priekš z390 chipset.

1 0

Vēlviens bijušais Konsoļu exclusive iznāks uz PC.

2 1
15.Jūnijs 2018 14:53
genotsiid Redaktors

Mmm, Sophitia! Tādā gadījumā laikam izvēlēšos Steam versiju. Viena no manām šī gada gaidītākajām spēlēm. Cerams, ka Talim atgriezīsies varoņu sortimentā. Viņa bija mans main SC2 un SC3.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!