Ļaudis, ļoti lūdzu palīdzību saistībā ar vienu no Grand Theft Auto V misijām "Monkey business". Jau divas nedēļas cenšos uzsākt to misiju ,bet nekādīgi neiznāk dēļ visu laiku uzrādošā teksta "The mission has been disrupted. Come back later to start it." Visu Google un YouTube esmu izmeklējis ,atbildes meklējumos, un mans dibens vienkārši vairs nespēj izturēt to uguns plūsmu dēļ Rockstar ,jo viņi nespēj padarīt misijas uzsākšanu tikpat vienkāršu kā citās vai vismaz paskaidrot ko vairāk par to stulbo tekstu.

2 4
12.Decembris 2015 16:23

Esi mēģinājis līdz misijas sākumpunktam braukt ar taksi? Ja nemaldos, nedrīkstēja būt ''rokās'' neviens ierocis.

12.Decembris 2015 19:28

Pašam nesen arī tā bija, netā atradu vienu veidu, kas man palīdzēja. Ar helikopteru lidot uz to pnkutu, un tad kad izmet to erroru, turpinat lidot iekšā jūrā/okeānā līdz brīdim kad misija atkal parādas mapē, un tad griezties atpakaļ un lidot uz turieni. Tad misija sākās. Man nostrādāja!

12.Decembris 2015 23:37

Lūgums visiem ,kam nav žēl - uzspiežat uz lietotāja Wreck komentāra sirsniņu ,tāda veidā pateicoties viņam ,jo viņš tiešām man ir palīdzējis tikt galā ar problēmu ,ar kuru biju mocījies jau ilgu laiku! Liels paldies ,Wreck!

13.Decembris 2015 14:03

Lūdzu

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.