GOG connect - nosinhronizē Steam library ar GOG. Pagaidām gan atbalstīto spēļu saraksts ir visai īss (20+), jāgaida vairākas dienas API ierobežojumu dēļ un ielogoties, faktiski, nav iespējams. Bet ideja nav peļama.

0 9
2.Jūnijs 2016 07:59

Mēģinu saprast, ko tas viss nozīmē. Ka gog mirst, jo Steam ftw? Kāpēc lai es bakstītos ar kaut kādu dublēšanos? Varbūt Steam kaut kādas problēmas? Jēdzīgāk nebūtu otrādāk? Gog spēles iebāzt Stīmā un GOGu aprakt? Kad pienāks tas brīdis, kad visas platformas nē bet to bibliotēkas būs apvienotas vienā - Steam, Origin, GOG, battle.net, Desura (ā, tā jau dead), kas tur vēl, uplay, ja un vēl ko neatceros. Jāpameklē platformu lietošanas statistika.

2.Jūnijs 2016 08:09

Manuprāt, tur nav nekāda sakara ar kādas platformas problēmām vai miršanu, drīzāk GOG mārketings un mērķis piesaistīt vairāk lietotāju. Viņu burkāns ir DRM-free - spēles bez copy protection, ko citas platformas nepiedāvā.

2.Jūnijs 2016 09:25
goodman2576 Redaktors

@U915 viss vienā maisā nozīmēs, ka par spēlēm maksāsim krietni dārgāk.... es drīzāk esmu par šādiem cross-platformu risinājumiem, kad divu portālu īpašnieki sadarbojas abpusēja izdevīguma vārdā... Pie kam Steamā jau var iekrāmēt linkus uz jebkuru spēli kas tev kompī, tikai nerādīsies smuka bildīte )))))))))))))... konkurencei ir jābūt. @krii1988 DRM-free rulez... vēl man patīk ka tur ir retro spēles, to vērtība ir atmiņas ))))

2.Jūnijs 2016 09:35

Nepagāja ne 3h un voilà: Attēla apraksts

Vēl GOG'ā jauki, ka nāk līdzi visādi bonusi - wallpaperi, soundtracki, artworki utml. Steamā, šķiet, ne visiem produktiem tā ir.

2.Jūnijs 2016 17:11

Interesanti. Es tikai pašlaik lāga neredzu, kāds Steam no šitā ir labums? Gog pilnīgi noteikti iegūs jaunus klientus, bet Steam drīzāk varētu zaudēt tos.

3.Jūnijs 2016 06:48
Vito Redaktors

Nedomāju, ka Steam kaut ko vērā ņemamu zaudēs. Steam tomēr ir ļoooooti liela sociālā tīkla daļa, kas nav mazsvarīga. GOG esošās lietas tomēr var nopiratizēt.

3.Jūnijs 2016 07:44

Steam pilnīgi noteikti ir po par šo, viņiem kā multi-miljardu kompānijai tās 20+ spēlītes neko dzīvē nemaina. Kamēr GOG Connect atbalstīs pāris tūkstošus spēļu, paies krietns laiks, jo ar katru izdevēju tas juridiski jāsakārto. Šaubos pat, ka viņi (tobiš Steam/Valve) vispār ir iesaistīti šajā pasākumā, jo būtībā tiek vnk nolasīts konkrēta Steam lietotāja publiskais profils (kam pats lietotājs dod akceptu) un salīdzināts ar GOG library.

3.Jūnijs 2016 11:00
Vito Redaktors

Tu šaubies, vai spēļu izstrādātāji/izdevēji ir lietas kursā? Nopietni?

Es tiešām ticu, ka viņiem būtu galīgi pie ciskas, ja tāds GOG tā vienkārši izdomātu tā vienkārši dot tās spēles cilvēkiem.

3.Jūnijs 2016 12:32

Sorry, 'viņi' pēdējā teikumā bija domāti Steam/Valve, tur laikam pārpratums. Ielaboju.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.