Hello! Mācos taisīt tehnikas apskatus. Šībrīža līmenis ir neapskaužams un, ierakstot 01:00 naktī, neapstrīdami pat miegains, bet te nu tas ir, pirmais mēģinājums apskatīt tehniku, precīzāk - mikrofonus, vēl precīzāk - manus mikrofonus. Kas zin, varbūt pat kaut ko noderīgu izvilksi no šīm 14 minūtēm! Kritika un ieteikumi ir laipni gaidīti ar atplestām rokām!

6 2
13.Oktobris 2016 10:26
genotsiid Redaktors

Nav daudz kritikas, vienīgi telefonu iebūvēto mikrofonu testā varēji rakstīt balsi ar abiem reizē, novietojot tos vienādā attālumā vienu no mutes. Salīdzinājumos vajadzētu iespējami līdzīgi izpildīt paraugus, bet bija pietiekami labi, lai saprastu. Mazās pauzes testos gan varēji apgriezt.

Vispār tavs Aputure mikrofons kopā ar iPhone skan ļoti skaidri – šaubos, ka daudz iegūsi ar ārējo skaņas karti (uz datora gan – tur nav jautājumu). Ievēroju, ka tam ir arī austiņu izeja, kas noder, ja vēlies sevi monitorēt. Man vienīgi nepatīk, ka tas ir omnidirectional (skaņu ņem no visām pusēm). Katrā ziņā krietni pārāks par to mēslu, kas ir Audio-Technica ATR3350, kura garais un plānais vads ar laiku sāk atgādināt «spageti» un zaudē kontaktu.

Lavalieri ir ļoti parocīgi. Pats pasākumos cilvēkiem lieku Audio-Technica ATR35cW piespraužamo miķi kopā ar bezvadu jostas sistēmu. Bieži skatītāji pat nezina, ka tāds ir. Tas gan ir unidirectional tipa (skaņu ņem vairāk vienā virzienā), kas ir svarīgi, kad aiz muguras runātājam ir tumbas, un to nevar pa taisno pieslēgt pie telefona vai datora. Tam arī ir problēmas ar vadu (mēdz pazust kontakts).

No tava video uzzināju par iepriekš nedzirdētiem produktiem, kā arī pārliecinājos par iPhone skaņas kvalitāti, tā ka apskats vismaz viena cilvēka acīs ir izdevies.

13.Oktobris 2016 10:49

@genotsiid Izskatās, ka zināšu pie kā nākamreiz vērsties ar jautājumiem par skaņu Paldies par info!

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.