Kārtējais šaudeklis no COD sērijas.

1 7
13.Jūnijs 2017 20:52

domāju ka šis būs kinda lab atšķirībā no future mēsliem tur ir to much vis kaut kā.

13.Jūnijs 2017 21:29
nice1 Discord

@MAGIC SONYK jū mīn 13 gadīgo slapjais sapnītis nevis future mēsli

14.Jūnijs 2017 08:24

Šis treileris izskatās daudz labāk par iepriekšējo COD spēļu treileriem. Arī pati spēle piesaista daudz vairāk kā pēdējās COD spēles. Kad iznāks, tad arī varēsim novērtēt ar savu kritisko aci, vai ir tik laba kā mums sola.

14.Jūnijs 2017 09:43
genotsiid Redaktors

Nezinu, kā jūs, bet jau pirms 10 gadiem biju noguris no WW2 šūteriem un kara tematikas kopumā. Cik ilgi var turpināt pazemot vācu tautu? Pasaules kari iznīcināja tik daudz kultūras, nemaz nerunājot par dzīvībām. Pārmaiņas pēc varētu izveidot šaujamspēli, kur jāiznīcina boļševiki, ja jau virtuāla slepkavošana patērētājiem ir pārvērtusies par pirmās nepieciešamības lietu. Video citai perspektīvai par karu tiem, kam ir atvērts prāts:

14.Jūnijs 2017 10:03

@genotsiid Neņem ļaunā, bet ir tāds teiciens: "Uzvarētājus netiesā!" Bet nevaru nepiekrist, ka varētu izveidot spēli no Vācu armijas puses par sākotnējām tās uzvarām. Lai gan interesanti būtu arī versija, kurā ir jāatkāpjas, jo ložu trūkums un lielgabala gaļas daudzums to piespiež!

14.Jūnijs 2017 10:19
genotsiid Redaktors

@Surītis Manuprāt, karā uzvarētāju nav. Ja kāds kaut ko iegūst no nāves un ciešanām, tad noteikti ne pilsonis parastais. Protams, var argumentēt kaut ko par neatkarības saglabāšanu, bet par kādu cenu? Tāpat mēs galu galā maksājam nodokļus un atskaitāmies autoritātei, lai kā tā arī netiktu saukta vai neizskatītos.

14.Jūnijs 2017 19:32
Skhen Redaktors

Šķiet, ka arī šai spēlei ir saglabājies tas pats vecais 2007. gada dzinis, vismaz treilerī man šķietami ar to asociējas. Acīmredzot tā pati konfekte, tikai citā papīrītī.

@genotsiid Vispār karam kā tādam nav jānotiek, bet nu, cilvēki ar savu saprātu un muļķīgo domāšanu jau visādas ziepes vāra.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.