Vito Redaktors

Šodien beidzot tiku pie ilgi gribētā Logitech G920. Pirmā lieta, ko sapratu - neesmu nekāds labais braucējs un pēdējā pusotra gada laikā braukšana tikai ar automātu tam nav nākusi par labu

6 5
16.Jūnijs 2017 06:35
genotsiid Redaktors

Ko spēlēji? Pārslēdzēju arī iegādājies? Nesen pamēģināju Project CARS simulācijas režīmā un sapratu, ka vairs nemāku braukt . Ir spēles, kas liek saprast, cik ļoti pārējās tur aiz rociņas.

16.Jūnijs 2017 09:04
nice1 Resnis

CS pamēģināji?

16.Jūnijs 2017 12:50

Project CARS nav simulācija, bet tīrākā arkāde.

16.Jūnijs 2017 12:51
Vito Redaktors

@genotsiid Assetto Corsa. Protams, ka arī normālo ātrumpārslēgu paņēmu, savādāk tik pat labi būtu varējis ņemt ko lētāku ar diviem pedāļiem. Es arī tagad jūtos tā, itkā vispār mašīnai pie stūres sēsties nedrīkstētu. Tas gan, iespējams, dēļ pārmērīgi stingrā bremžu pedāļa. Logitech baigi salielījās, ka tas tāpēc, lai būtu reālistiski, kā dzīvē. Realistic my ass.

@nice1 Nē, paldies. Man ar klaviatūru un peli pietiekoši labi sanāk nervus pabojāt

@epL. Jā, vienmēr būs arī tādi, kā tu. Būtībā jau jebkura datorspēle, kas veidota parastam datoram, ir tālu no simulācijas, tomēr Project CARS nomācošais vairākums, cik esmu manījis, nepārprotami sauc par simulāciju.

17.Jūnijs 2017 13:26

Es spēlēju ar thrustmaster T500RS, kura ir daudz nopietnāka stūre par G29, esmu uz braukšanas spēlēm pavadījis daudz stundas, tādēļ man ir šāds viedoklis.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.