genotsiid Redaktors

Jaunais Humble Software Bundle izskatās pēc lieliska piedāvājuma VEGAS Pro par € 17 dēļ. Man apnikušas galvassāpes ar atvērtā koda video redaktoriem.

Vai kādam šeit ir pieredze ar Sony Vegas/VEGAS Pro? Vai ir viegli apgūt? Vai "neaizrijas" ar sarežģītākiem projektiem (daudz griezumu, pāreju utt.)?

4 6
15.Decembris 2017 14:38

Nū, salīdzinoši neliela pieredze ir ar Sony Vegas, šķiet 12 versiju. Likās viegli iemācīties, un resursu klāsts pietiekoši plašs, lai apgūtu visu nepieciešamo. Nezinu, vai skaitās sarežģīts - bet pēdējais darbs kuru ar viņu taisīju bija ap 30 minūtēm, un principā sastāvēja no 20 - 50 sekundes gariem klipiem. Tas gan bija 2 gadus atpakaļ, bet šaubos vai softs būtu gājis uz slikt pusi pa šiem diviem gadiem. Pats ar skatījos, domāju paņemt - gan jau kad noderēs.

15.Decembris 2017 20:50
genotsiid Redaktors

@Wreck Paldies! Tas man šķiet gana sarežģīts darbs. Tam, ko tagad lietoju, OpenShot, tik apjomīgs projekts liek pamatīgi rīstīties. Cik palasīju komentārus Humble Bundle FB lapā, cilvēki saka, ka tur ir nedaudz apgriezta versija bez VFX, bet spēļu video tos tāpat nevajag. Ideālā gadījumā turpinātu darboties uz Linux, bet no bezmaksas softa pārāk daudz gribēt nevar.

15.Decembris 2017 23:54

Ko es nevaru saprast - tā ir Steam versija vai neatkarīga?

16.Decembris 2017 07:27
genotsiid Redaktors

@U915 Diemžēl neatkarīgā versija. Dots 4 MB instalators ar 400 MB papildu lejupielādi no izstrādātāja serveriem. Jāreģistrējas MAGIX sistēmā. Cik sapratu, aktivizācijas kods derīgs programmas instalēšanai uz viena datora.

Pamēģināju nedaudz pastrādāt ar VEGAS. Precizitāte, ar kādu var griezt video, ir ļoti augsta, tāpēc ka Preview logs tūlīt un bez raustīšanās parāda rezultātu. Tas, ka var sīki bīdīt kursoru un ar visu audio dzirdēt, kā vieta izskatās un izklausās, pirms lietoju Split funkciju, arī ir super. Tādēļ vien ir vērts maksāt $ 20, manuprāt.

Svētdien droši vien sākšu strādāt ar programmu pa īstam, tad redzēšu, cik daudz laika ietaupīšu, pastāvīgi neņemoties ar tehniskām problēmām. Var būt, ka viss nebūs tik rožaini.

16.Decembris 2017 09:03

@genotsiid kādēļ diemžēl? Vai tad steam versija ir labāka? Bet nu jā.. paņemt paņēmu, tā kā laikam vairs nekādas starpības. Kad izmantošu, un vai izmantošu cits jautājums, bet pa 17 eiro tādu softu garām laist negribas.

16.Decembris 2017 09:54

@Wreck @genotsiid thnxz 4 .nfo tik pat labi diemžēl var teikt arī par to, ka iekš Magix jāregojas. Bet laikam paņemšu. Negribas lietot nelegālus softus vairs. Sirdsapziņa ar zobubaxtāmo sānos baxta ;D

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.