genotsiid Redaktors

Saleen S7R

Negribēju taisīt jaunu rakstu: ja nu kādam interesē, no šodienas līdz 25. jūnijam notiek The Crew 2 atvērtais beta tests (tātad nevajag reģistrēties). Visai jautra spēle, ieteiktu izmēģināt. Paspēlēju šodien vairākas stundas uz PS4 (viennozīmīgi jāņem uz PC, jo 60 kadri sekundē). Likās, ka būs tas pats saturs, kas slēgtajā "betā", bet biju patīkami pārsteigts – iespējams atslēgt Popular sekotāju līmeni, tātad tikt pie jaunām "disciplīnām" (varētu padomāt, ka šī ir sporta spēle). Ir iekļautas pa 2 sacīkstēm katrai. Tālāk īsi par tām.

  • Touring Car – sakrājot 400 000 "baksus" (The Crew 2 valūta), var iegādāties auto, kas mierīgi pārsniedz 300 km/h. Visa braukšana notiek slēgtā trasē, tātad beidzot var koncentrēties uz optimālu līkumu izņemšanu. Viena no sacīkstēm piespiedu kārtā iedarbināja lietainu laiku. Fizika ir ļoti piedodoša, bet starpība saķerē bija jūtama. Ātruma sajūta ir lieliska.
  • Motokross – neteiktu, ka man divriteņu spēkratu vadība The Crew 2 liekas pareiza, bet citādi ir OK. Trasēs ir izvietoti tramplīni, daudz piņķerīgu līkumu un šauru vietu. Pats interesantākais, ka šeit atklāju sniegu. Izrādās, ka spēle piedāvā arī to. Tas izskatās pareizi un pat ietekmē vadāmību.
  • Drifts – nekas īpašs, ja neskaita to, ka pirmā trase ir izvietota ostā un daļa no tās ir uz kuģa klāja. Šim sacīkšu paveidam ir jāpērk jauns braucamais. Pats lētākais ir 60. gadu Mustang Fastback, kas liekas fiziski par lielu smalkajām trasēm.
  • Jetsprint – kā Powerboat sacīkstes, bet ar mazākām un veiklākām laivām. Tas nozīmē, ka līkumi ir asāki un trases – šaurākas. Vienas no tām notiek Lasvegasā, kur ir ierīkoti Venēcijas tipa kanāli. Ļoti aizraujoši un vienlaikus grūti, jo ir arī jāpeld pret straumi un jāizvairās (vai jāpārlec) visādi nelieli šķēršļi.

Ja paveiksies, rīt tikšu pie pilnās spēles. Nevaru garantēt, ka apskats būs iznākšanas dienā, jo pa vidu ir svētki, bet centīšos. Pagaidām varu teikt, ka The Crew 2 ir patiesi aizraujoša – daudz labāka par pirmo daļu.

2 10
22.Jūnijs 2018 14:55

Domāju, ka būs kaut cik sakarīga spēle, bet nu sūds konkrētākais. Pirmkārt, kurš no stulbajiem izstrādātājiem izdomāja, ka auto jāvada ar "WASD"? Laikam sacīkšu spēles neviens no viņiem nav spēlējis. Un nemaz nevar nomainīt to vadības shēmu. Vadība un kaut kāda fizika manī izsauc vienkārši atklātu smīnu. Otrkārt, kad gribēju iziet no spēles es tā arī neatradu kā tas ir izdarāms civilizētā veidā, jo uz "Esc" spēle nereaģē. Ctrl+Alt+Delete un viss notiek. Spēles Beta tiek izdzēsta un es nožēloju savas dzīves 15 minūtes, kuras pavadīju šajā spēlē. Sorry, Genotsiid

22.Jūnijs 2018 15:16
genotsiid Redaktors

@kornivskis Kāpēc spēlē ar klaviatūru? 2000. gadu sākums sen aiz muguras. Būtu savu DualShock 4 ar vadu pieslēdzis, viss būtu kārtībā. Iestatījumos visu var salikt, kā vajag (vismaz PC versijā). Arī nezināju, kā aizvērt spēli. Izrādās, ka ir jāatver ātrā izvēlne, tad jāpatur Quit Game. Tas ir nepārdomāti, piekrītu. Pie fizikas jāpierod – tā nav nekāda simulācija. Princips gan nemainīgs: pirms līkuma bremzē, tad tā vidū gāzē.

Kāpēc "sorry"? Man drīzāk žēl, ka cilvēki padodas pēc slikta pirmā iespaida (kā jau pirmskatā rakstīju, visi tēli šķiet salietojušies, visur reklāmas utt.). fenfen teica tieši to pašu, ko tu (ka pilnīgs sūds). Jums laikam vairāk sakrīt viedokļi. Pats vienlīdz labi pavadu laiku gan ar The Crew 2, gan GT Sport. Skaidri apzinoties, kas ir viena un kas – otra, novērtēju abu priekšrocības.

22.Jūnijs 2018 17:06

@genotsiid Esmu ļoti pieredzējis klaviatūras braucējs jau no Colin Mcrae Rally laikiem. Vēl pāris mēnešus atpakaļ piedalījos Dirt Rally līgā un ar klaviatūru spēju aiz sevis atstāt arī stūrītes lietotājus Es jau nemaz negaidīju no šīs spēles kaut kādu simulatoru, tomēr kaut cik pieklājīgu vadību gribētos. Es katru atvērtās pasaules braukšanas arkādi uzreiz salīdzinu ar Forza Horizon 2 vai 3, kurās, manuprāt, ir vislabāk nostrādātais vadības un fizikas modelis starp visām tada veida spēlēm. Jāuzliek laikam instalēties FH3

22.Jūnijs 2018 17:28
genotsiid Redaktors

@kornivskis Paldies, ka paskaidroji! Tagad saprotu tevis rakstītā kontekstu. Tā kā nekad nav bijusi iespēja spēlēt Forza Horizon, laikam mani standarti attiecībā pret fiziku un vadību nav tik augsti, tāpēc spēju iziet pirmo The Crew un varu paciest turpinājumā piedāvāto. Atzīstos gan, ka netipiski daudz ielu sacīkstēs sanāk skrāpēt auto pret apmalēm un sienām. Par laimi, man daudz interesantāks šķiet saturs, kas notiek uz ūdens un pa bezceļiem, tā ka kopumā iespaids ir ļoti pozitīvs.

23.Jūnijs 2018 06:08

@genotsiid Nekas labs tur nqv. Trackmania stila bezpriģels. Es neprasu reālismu - tieši pretēji -, bet man galīgi nepatīk visas tās platformas streetrace trasēs un ar testosteronu pildītais geimplejs. Tad jau pirmā bija labāka, kas bija krietni vien piezemētāka.

23.Jūnijs 2018 07:44
genotsiid Redaktors

@fenfen Cik cilvēku, tik viedokļu. Manējais paliek nemainīgs. Tu jau arī laikam paspēlēji tikai padsmit minūtes un, secinājis, ka sūds, demo izdzēsi. Tāda nu The Crew 2 iekļautā Street Race "disciplīna" ir, bet arī ne visos tās pasākumos ir tramplīni. Tev noteikti labāk patiktu Touring Car paveids, ko atslēdz vēlāk. Kā jau Ubisoft produkts, spēle ir mikslis ar to, ko esam jau daudz reižu redzējuši citur. Vismaz tāds iespaids ir no betām. Pilno spēli tā arī izdevējs nav iedevis. Būs jāmēģina atrast laiks testēšanai darba dienu vakaros.

23.Jūnijs 2018 08:37
goodman2576 Redaktors

Es novēroju to pašu gļuku ar X-BOX 360 kontrolieri uz PC, ko closed Beta. Tas ņem un šad tad neprognozējami atslēdzas. Pirmā doma protams ka pašam kontrolierim problēma, bet nevienā citā spēlē tāda atslēgšanās nenotiek. Nākas izraut no USB ligzdas un ievietojot atpakaļ atkal viss darbojas. Vai kādam ir līdzīga sūdzība? Citādi spēle patīkami iepriecina.

23.Jūnijs 2018 08:57
genotsiid Redaktors

@goodman2576 Tev ir bezvadu modelis? Es bez problēmām izmantoju vada Xbox 360 pults kopiju pirmajā The Crew. Tā kā turpinājums, kā jau visas puslīdz jaunās Uplay spēles, atbalsta DualShock 4, tad lietoju to. Viss ir bumbās, ja neskaita, ka man nav neviena microUSB kabeļa, kas būtu garāks par metru.

23.Jūnijs 2018 09:19

@genotsiid es paspēlēju 10 minūtes, izbraucu pirmo sacīksti, nopirku Audi TT, sapratu, ka PS versija izskatās pēc sūda, un izdzēsu. Galvenais bija vizuālais.

25.Jūnijs 2018 12:11
goodman2576 Redaktors

@genotsiid man ir vada Xbox 360 un citās spēlēs nenovēroju nekādu problēmu, bet tieši THE CREW 2 tas mēz atslēgties, esmu pat novērojis ka tas notiek pie triecieniem, izvelku vadu iespraužu atpakaļ un viss darbojas. Dīvaini, var jau būt ka ar pašu kontrolieri vai usb portu kāda mistika, bet citādi viss darbojas, žēl ka Open Betā neļāva tikt līdz Famous, gribējas ar monster truck paplosīties...

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.