Biju palaidis garām, ka THQ Nordic paziņoja par kādas vecas spēļu sērijas un RTS žanra atdzīvināšanu. Desperados 3, kuru izstrādā Mimimi studija (Shadow Tactics: Blades of Shogun). Iznākšanas datums - kaut kad 2019.gadā. Kā arī THQ Nordic izlaida atjauninājumu 17 gadus vecajai Desperados:Wanted Dead or Alive, lai šo spēli varētu izbaudīt arī uz mūsdienu PC.

P.S. Un vēl viena superīga ziņa - Kalypso Media ir iegādājies visas Commandos spēļu sēriju tiesības un jau strādā pie jaunas Commandos daļas un arī pie veco daļu pārizdošanas. Avots

6 3
27.Augusts 2018 05:41

Uuuu, nostaļģija ^^

27.Augusts 2018 06:12

Viņi nesen ieguva tiesības uz TimeSplitters un Second Sight. Ļoti gaidu Second Sight atgriešanos steamā.

27.Augusts 2018 07:41
Eking Redaktors

Lieliskas ziņas. Atceros Commandos bija viena no pirmām spēlēm ar ko aizrāvāmies ar brāli. Nopirkām disku Latgalītē ar Commandos & Commandos 2, nelegālam diskam bija viens gļuks, ka nevarēja saglabāties. Katru reizi bija jāsāk spēlet Commandos no pirmās misijas, brālis bija tā piešāvies, ka jau piegājienā bija ticis līdz septītai misijai un tā katru reizi jāsāk spēlēt no pirmās missijas bez saglabāšanāš. Nostalģija, jau pagājuši 20. gadi kopš pirmā Commandosa.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.