goodman2576 Redaktors

Tā kā manā spēļu kolekcijā ir prāvs skaits ar spēlēm, kuras neesmu izspēlējis vai pat sācis spēlēt, nolēmu izveidot sarakstu ar tām spēlēm, kuras manuprāt gribētu vismaz ātri izspēlēt līdz galam un izrēķināt cik ilgs laiks tam būtu nepieciešams. Un lūk kas man sanāca:

  1. Kopā savā PC un PS4 kolekcijā sameklēju 37 spēles, kuras patiešām gribētu izspēlēt līdz galam vismaz galvenā stāsta līmenī. Sporta spēļu simulatorus un autosacīkšu spēles vērā neņēmu.
  2. Interneta vietnes www.howlongtobeat.com statistiku ņēmu par pamatu katras spēles vidēji nepieciešamajam izspēlēšanas laikam.
  3. Cik katru no spēlēm jau esmu spēlējis pieņēmu pēc Steam, Ubisoft vai EA Origin statistikas, PS4 spēles pēc atmiņas.
  4. Pieņēmu, ka vidēji dienā veltu spēlēšanai 2 līdz 3 stundas, kas maigi sakot ir optimistiski. Rezultātā man būs nepieciešamas no 406 līdz 609 stundām lai visas 37 spēles pabeigtu vidējā režīmā. Ņemot vērā, ka vismaz nedaudz noteikti uzspēlēšu arī citas spēles (indie, sports, autosacīkstes, mobile), kā arī to, ka regulāri nāk klāt jaunas spēles, man kā minimums būs nepieciešami 2 gadi, lai izspēlētu šo 37 spēļu kolekciju.

Secinājums: man ir ļoti daudz iespējas izmantot brīvo laiku uzspēlējot kādu labu datorspēli ))). Pavisam noteikti daudzas no šīm spēlēm tā arī nekad līdz galam neizspēlēšu.

0 6
30.Augusts 2018 19:47
KristapsSuliņš キリスト

Spasiba @goodman2576

31.Augusts 2018 07:26

Kā vecs teiciens vēsta: Life sucks and then u die

Vispār jā - neesi slinkūns un padalies ar mums, gribētos zināt kuras tad ir tās liktenīgās 37 spēles ^^

31.Augusts 2018 17:33
goodman2576 Redaktors

@SuicideChrist @Dzelziic Ok dalos: zemāk ir ekrānšāviņš ar spēļu sarakstu (saite uz lielāku). Tās NAV sakārtotas īpašā secībā kādā es plānoju spēlēt. Lūdzu nekomentējiet arī žanru jo tas nav objektīvi vērtēts. Šobrīd cenšos pabeigt ME Andromeda uz PC un lēnām spēleju Yakuza 0 uz PS4; pēc MEA uz PC plānoju izspēlēt Quantum Break un pēc tam pievērsties Fallout 4, uz PS4 pēc Y0 ir doma piebeigt Until Dawn un tad pievērsties Horizon Zero Dawn. Tālāk jau dzīve rādīs. Vislielākās aizdomas par neizspēlēšanu ir attiecībā uz FC Primal, Killzone un Destiny arī MGS5.

Attēla apraksts

1.Septembris 2018 07:37
Eking Redaktors

Lielisks saraksts, aptuveni pusi no sarakstu izgājis, pašam būt vēl otra daļa jāizspēlē. Ieteiktu vēl sākt ar maziem brīnumiem, kas aizņem ap 10 stundām kā Hellblade, Until Dawn un Doom. Protams noteikt ieteiktu iet Horizon Zero Dawn kā esi atzimējis. For Honor kampaņa ir ap 7 stundām, 40 stundas ja online spēlē.

1.Septembris 2018 07:59
genotsiid Redaktors

@goodman2576 Yakuza 0 nevajag 65 h, lai izietu stāstu. Ja nemaldos, man, nodarbojoties arī ar blakuslietām, aizgāja apt. 35 stundas. Kiwami ir daudz īsāka, kā jau redzams HLTB datubāzē.

Manuprāt, daudz laika pazaudē, kad tikai iesāc kaut ko, paspēlē 3 h, tad vēlāk atgriezies, neatceroties ne vadību, ne stāstu. Tāpat arī nekad nepieveiksi savu sarakstu, ja mēģināsi visu iet uz Main + Extra. Piemēram, esmu liels Yakuza piekritējs, bet, pavadot ar kādu no daļām vairāk nekā 40 h, jau sen esmu noguris un gribu darīt ko citu.

Manuprāt, cilvēka laiks ir vērtīgāks par mēģināšanu no produkta izspiest maksimumu, kaut arī varētu likties, ka tiek zaudēta nauda, to nedarot.

1.Septembris 2018 08:17
goodman2576 Redaktors

@Eking paldies par ieteikumiem. @genotsiid es jau tēmēju uz avg izspēles laiku jo arī Yakuzā tā venkārši neskrienu cauri main story, bet novirzos ar extrām. Manuprāt šī spēle ir dziļākas izpētes vērta. Bet tev ir taisnība, ka daudzas spēles nav tā vērtas lai izspiestu max. Noteikti zinu ka Far Cry daļām skriešu cauri uz ātro, ja vispār skriešu.... Parasti jau RPG ir tās kuras prasa vairāk laika, jo ja patīk stāsts, tad arī visādi blakus uzdevumi ir interesanti. Redzēs vai varēšu Fallout 4 izskriet uz ātro. 3 daļu spēlēju pat divreiz lai atsevišķas izvēles izdarītu savādāk un redzētu sekas...

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.