1 7
13.Septembris 2018 05:28
KristapsSuliņš キリスト

Kur nu vēl labāk pateikt!

13.Septembris 2018 10:21

Sūdi ir vērtīgāki nekā šīs ierīces

13.Septembris 2018 11:30

Pa lielam jā, jo, ja sūdi ir izmantojami mēslošanā, tad nepārdotās Apple ierīces nav derīgas pat tam. Ja jautājums nav par brendu, tad neredzu iemesla kādam iegādāties Apple lietas. Aplams ir uzskats, ka tās ir kvalitatīvākas vai labākas par Samsung, Huawei vai pat par Xiaomi , jo man pašam ir bijuši gan Makbuki, gan aifouni un, teiksim tā, šaizes var sākt skaitīt brīdī, kad eiforija par uzcenota mēsla iegādi ir pārgajusi.

13.Septembris 2018 12:22

@fenfen Apple klavitāte bija labāka kad sastāvēja 80% no samsung detaļam, tagad ir kādi 10-20% un klavitāte ir smagi lielāks mēsls.

14.Septembris 2018 11:18

par gaumi nestrīdas, bet gan smejas!

14.Septembris 2018 17:25

Teikt, ka ābols ir mēsls varētu vien android fanu puika, vai cilvēks, kam nez kadēļ zobs uz apple. Ābolu ierīces nav mēsli, bet tai pat laikā, uzskatu, ka arī nav savas cenas vērti. Savukārt, ja būtu jāizvēlas Note 9 pa 800(?) vai cik eirām un Iphone pa 900(?) pilnīgi noteikti ņemtu Iphone. Iphone atšķirībā no Samsung pēc mēneša vēl ir lietojams. Ja rootojam, un sākam aiztikt - tad cita runa, bet stock daudz lietojāms ir iphone. Bet tā..Xiaomi.

16.Septembris 2018 13:22

@Wreck Note 9 standarta cena ir EUR 1000. Līdzvērtīgs iPhone - iPhone X - maksā gandrīz EUR 1200. Vienā brīdī Tu saki, ka iPhone par mēslu varētu nosaukt tikai And fans vai tāds, kuram ir zobs uz Apple, bet otrā -, ka Samsung nav lietojams pēc mēneša. Nezinu, kāds cilvēks to varētu pateikt, taču tāds acīmredzot nekad nav lietojis Samsung telefonu, kas nav Y vai citas sūdu low-end telefonu sērijas pārstāvis. iPhone SE, kas tehniski ir vienā līmenī ar iPhone 6S, kas tika izdots pirms četriem gadiem, nav spīdošs, un jebkas, ar ko tas tiks aizvietots, salīdzinot ar jauno X sēriju, arī būs tāds pats krāms kā Samsung Y vai Huj. Ja cilvēks var pateikt, ka labrātāk izvēlētos Apple ierīci tikai tā iemesla dēļ, ka viņam nepatīk TouchWiz launchers, ko var nomainīt trīs minūšu laikā, un ar rūtošanu saistītu funkciju neesamība, kas raksturīga low-end Android telefoniem, acīmredzot nezin, par ko runā, ņemot vērā, ka jebkura iOS ierīce jūzer līmenī būs krietni vien aprobežotāka kā jebkura ar TouchWiz aprīkota Samsung ierīce.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.