genotsiid Redaktors

Skumji, bet šodien izdotā 3. Darksiders daļa ir vien Dark Souls pakaļdarinājums. Tā apgalvo cilvēks, kurš ir/bija abu minēto spēļu sēriju piekritējs. Šeit viņa domas sīkāk:

2 5
28.Novembris 2018 07:52

Pilnīgi piekrītu. Cerēju, ka nesalaidīs dēlī, bet tomēr viss ir slikti. Tūlīt būs 2019 gads, geimeriem laika gaitā ir parādījušās augstākas prasības pret kvalitāti, stāstu, cīņas mehāniku un vispār geimpleju kā tādu - nu nevar vairs darīt tā, ka tiek uztaisīts kkas ķap ļap un tiek prasīta pilna AAA summa 60, vai vairāk euro. Ja kkas tāds tiek uztaisīts, tad vajag arī adekvātu ciparu prasīt pretī. Esmu vīlies vnk. Diablo Immortal izziņošana, Fallout 76 un tgd Darksiders III.

28.Novembris 2018 10:54
genotsiid Redaktors

@Dzelziic Varbūt došu iespēju Darksiders III, kad to tirgos zem 20 eiro. 55 ir stipri par daudz prasīts. Njā, pēdējā laikā īpaši jūtams, ka ilgi gaidītas spēles neatbilst cerībām. Mana vilšanās bija Shadow of the Tomb Raider (no tās gan neko lielisku negaidīju). Minikonsole PlayStation Classic pēc pirmajām atsauksmēm arī izklausās pēc izgāšanās. Kārtējo reizi apstiprina pārliecību, ka neko nevajag pasūtīt iepriekš, kamēr nav parādījušās recenzijas un lietotāju atsauksmes.

28.Novembris 2018 13:10

Vismaz nav Battle Royal.

28.Novembris 2018 13:30
Eking Redaktors

Es skatījos Darksiders III strīmu, spēle tā bremzēja un raustījās. Piekrītu, tiešām vajag sagaidīt pirmās atsauksmes un tad tik veikt pirkumus. Man līdzīgi kā genotsiidam bija vilšanās Shadow of the Tomb Raider, kopumā bija spēlējama, bet nekas vairāk.

28.Novembris 2018 13:41
goodman2576 Redaktors

Balsojam ar maciņiem...

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.