goodman2576 Redaktors

Sveiciens visiem, kā sokas ko spēlējam...? Es pēdējās divas nedēļas, cik nu varu atvēlēt spēlēšanai, esmu pilnīgi iesūkts GOD OF WAR pasaulē. Spēlei dodu 10 no 10. Vizuāli brīnišķīga ar lielisku stāstu un varoņiem, spēles pasaule ir pārdomāta un pārsteidzoša. Pilnīgi pietiekamā apjomā iespējama pasaules izpēte (exploration). Arī nosacīti vājākais elements - cīņas jeb fighting ir pietiekami sabalansēts un daudzveidīgs. Manuprāt lielisks Story driven Action Adventure ar pavisam vieglu RPG elementu prasmju, pieredzes un uzlabojumu mehānikā. Godīgi sakot neko vairāk no šīs spēles nemaz nevarētu vēlēties. Bet tas protams tikai mans, tipiska vienspēlētāja, viedoklis . Attēla apraksts

3 4
3.Decembris 2018 18:34
genotsiid Redaktors

Nedēļas nogali pavadīju, spēlējot Just Cause 3 – ne tāpēc, ka ļoti patika, bet gan gribot to agrāk iziet, lai būtu lielāka sajēga par JC4 gaidāmo.

Priecājos, ka dievini God of War. Atzīstu, ka ļoti laba spēle, bet mani līdz galam neaizrāva (varbūt iemesls ir pārāk lielā līdzība no mehānismu perspektīvas citām spēlēm, turēšanās pie standartiem, lai cik labi tie arī nebūtu). Kaitināja, ka, kad vēlējos vairāk izpētīt pasauli, saskāros ar nereāli spēcīgiem pretiniekiem, kas ar diviem sitieniem piebeidza.

3.Decembris 2018 18:47

Es atkal aktīvi spēlēju CoD BO4. Jāsaka, ka pēc daudziem gadiem man atkal patīk CoD. Pat vienspēlētāja režīms nemaz nepietrūkst.

4.Decembris 2018 07:21

Lai gan pati spēle ir laba, tās nobeigums ir klimatiskam pretējs, negaidīgs, atstāja līdz galam ne īpaši lādzīgu sajūtu.

4.Decembris 2018 08:23
goodman2576 Redaktors

@fenfen ok kad tikšu līdz beigām padalīšos iespaidos, bet jāpiekrīt ka spēles klimats ir suģestējoši dīvains, bet mani tas kaut kā pat pievelk. @genotsiid es it kā arī vienreiz saskāros ar diviem stiprajiem kas izlīda no melna cauruma un mani nozūmēja ar vienu sitienu, bet es atgriezos pēc kāda laiciņa un jau spēju pieklopēt viņus. Bet šajos caurumos principā pagaidām nelienu iekšā, jo nevar saprast kas no tiem izlīdīs. Īsts pārbaudījums ir Valkīras. esmu divas piebeidzis, bet nu ar otro gāja ļoti grūti, tikai ar piekto reizi izdevās nomušīt vai pareizāk sakot atbrīvot no fiziskā ķermeņa. es gan spēlēju uz "give me a story", man vairāk interesē stāsts nevis tas kāda ir cīņu sarežģītības pakāpe.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.