Eking redaktors

State of Play demonstrēja Ghost of Tsushima spēles procesu. Par grafikas kvalitāti nevar īsti spriest Youtube kompresijas dēļ, taču spēles stilistika ir vizuāli ļoti patīkama. Vējš, lapsas un apkārtējā vide palīdzēs meklēt ceļu. Nebūs nekādi marķieri un traucējošie interfeisa elementi. Duelēšanās izskatās efektīvi. Lavīšanās atgādina Assassin's Creed sērijas stealth. Varoni varēs pielāgot atbilstoši spēles stilam. Man it sevišķi patika dinamiskais foto režīms, kurā var pievienot dažādus efektus. Kādi ir Jūsu iespaidi par Ghost of Tsushima prezentāciju?

4 2
15.Maijs 2020 21:43

Grafika izskatījas labi skatoties 1440p video, bet noteikti this gen, pieļauju ka uz PS5 pieliks raytracing.... Piekrītu par spēles gameplay līdzību ar AC...bet diemžēl tagad diez vai varam sagaidīt AC senajā Japānā tuvākajā piecgadē )))... bet varbūt tas arī ir labi.... Kopumā atstāja ļoti labu iespaidu un noteikti ir must have Sony PS lietotājiem, ceru ka tā mūžīgi paliks PS ekskluzīvs...

16.Maijs 2020 12:29
genotsiid redaktors

Izskatās burvīgi, jo Sony izstrādāta spēle un samuraju tematika. Visādi citādi atgādina Assassin's Creed un citus atvērtās pasaules grāvējus, no kā jau sen esmu nedaudz noguris. Cīņu un lavīšanās sistēma liekas saistoša, tā ka gan jau Ghost of Tsushima būs kopumā interesanta, ja stāsts netiks pārlieku izstiepts kā Days Gone gadījumā. Izskatās, ka spēle nav sevišķi vardarbīga, kas ir pluss manās acīs.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.