Ko uzspēlēt gaidot 28. aprīļa AC Valhalla Druīdu DLC? Vispirms ātri izskrēju COD COLD WAR vienspēlētāja stāstam, tīri ok bet nu ļoti īss, gribētu vēl kādas pāris misijas. Tā šifrēšana pirms pāris operācijām man uzdzina domu, ka seriāls varētu pievērsties arī policijas darbam, ko starp citu konkurējošais EA mēģināja ar savu Battlefield Hardline, kas nemaz nebija tik peļama, lai gan protams arī ne tik populāra, jo MP režīms sanāk samocītāks. Pamēģināju šo to no jaunā XGP pienesuma, un ja godīgi tad Nier:Automata mani pārsteidza. Biju gaidījis ko citu, bet saņēmu diezgan interesantu pieredzi. Jā protams grafika jau atpaliek, un tomēr nav neglīta ir tas Japāņu spēlēm raksturīgais šarms, vietām detalizēts, vietām robusts un vienkāršs... Fona mūzika, kas visu laiku atsauc atmiņā Ghost in the Shell anime filmu un konkrētu manu nostaļģijas sajūtu. Pati spēles filozofija, ja vien to spēj saskatīt caur primitīvu un naivu misiju miglas plīvuru arī liek aizdomāties. Jā būtībā traks slashing gabals, kurš tādiem sliņķiem kā man pat piedāvā autofightingu, bet mans mērķis ir stāsts. Tā nu nogrimu uz veselu dienu šajā nosacīti atvērtās pasaules androīdu un robotu mehāniskajā sāgā, jā cilvēki protams arī kaut kur tur bija.... Pamēģināju tik prognozējamo Torchlight 3, ja sen kas tāds nav spēlēts tad ir tīri forši, bet jau tagad ir skaidrs ka apniks un tālu netikšu. Immortals: Fenyx Rising, kaut kā demo sākumā man šķita pārāk bērnišķīgs, bet tagad paspēlējot ilgāk saprotu, ka lai arī tas ir Ubisoft ZELDAS atdarināšanas mēģinājums, tas ir izdevies tiešām skaists, jā ar sengrieķu eposu vai pasaku pieskaņu, tomēr ļoti kvalitatīvi Ubisoft pierāda, ka ir atvērto pasauļu meistari. Patīkama humora izjūta, saprotams sižets, daudz dažādi tēli un briesmoņi no sengrieķu eposiem, vienkārša mehānika, īpaši ja tikko esat spēlējis AC spēli ... tomēr nebūt ne tik vienkārši arī ar vieglāko līmeni ir uzreiz nogalēt jebkuru monstru, nāksies pasvīst lai kārtīgi uzdzītu savu varoni, tāpēc ieteicams iet misijas loģiskā secībā. Neteikšu, ka tā ir izcila spēle, tomēr laba alternatīva asiņainajai AC sērijai, noteikti daudz jautrāka un krāsu palete bagātāka. Katrā ziņā kamēr gaidu kārtējo AC Valhalla plāksteri šonedēļ, kas man ļautu nospēlēt OSTARA festivālu Raventhorpe ciematā vairāk par 5 minūtēm , Nemirstīgo Fēniksu var paspēlēt. Izvilku arī noputējušo FarCry 5, laikam ziņa par to ka 6. sērija jau gatava un drīz mūs sasniegs, lika vismaz pieklājības pēc paskatīties uz 5. daļu. Atkal jau jāsaka, ka ilga FPS nespēlēšana dod savu, un sākumā viss šķiet ļoti COOL, bet nu redzēs cik man pietiks pacietības, mērķis ir paskriet cauri galvenajam stāstam un neaizrauties ar blakus misijām, hmmm ar to man ir švaki, bāžu degunu visur kur kaut kas interesants notiek )))))))))))).

Ko jūs pārējie domubiedri tagad spēlējat? Tuvojas pavasaris, arvien vairāk gribēsies iziet ārā saulītē, un paliks mazāk laika spēlēm. Jāpaspēj vēl kas nespēlēts, jāiemēģina.

6 4
23.Marts 2021 09:23

Uz pc ik pa laikam uzspēlēju Valheim. Tā spēle māk sevī ieraut un pazust uz pāris stundām cenšoties uzbūvēt jauno mājas piebūvi vai meklējot nepieciešamos resursus nākamajam uzlabojumam.

Uz PS5 sāku Unravel, kas par spīti savam bērnišķīgajam noformējumam izrādījās diezgan izaicinoša. Dēls arī viņu mēģināja un lielākoties bija nepieciešama mana palīdzība, lai varētu progrsesēt.

23.Marts 2021 22:46
Eking redaktors

Paldies par ierakstu. Esmu paguvis iziet Control (PS5) ar visiem papildinājumiem. To mēs jau izrunājām, RT izskatās patiešām jauki. Tā arī izgāju Spider-Man Remastered (PS5). Tagad sāku spēlēt The Medium uz Xbox Series S, kā arī padzenāju Forza Horizon 4, kas izskatās brīnišķīgi.

24.Marts 2021 21:51

@Eking kā Medium uzvedās uz S, es nevaru uz PC normāli settingus saveidot GTX1080 un mans vecais i7 nevelk, nav bauda ar 20 kadriem spēlēt...

26.Marts 2021 10:47
Eking redaktors

@Goodman2576 Man pēc sajūtām Medium strādā labi. Pēc sajūtām, liekas, ka ir 30-40 kadri sekundē. Tā izteiktu bremzēšanu neesmu manījis.

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties sistēmā!

Ielādējas..
{{item.name}} @ {{item.status}}
{{item.time}}
Ieraksts ir dzēsts

Lai piedalītos sarunā, ielogojies! Vai reģistrējies, tas aizņems pāris sec.