Nintendo Direct 12.11.2015

Jaunākie Nintendo paziņojumi, ziņas, fanu eksplozijas un "All aboard the hype train".

14.Novembris 2015 10:41
Mikonens

Vai mūsu starpā atrodas Nintendo fani?

Ja jā, tad droši vien esat jau uzzinājuši jaunākās ziņas par spēlēm un konsolēm. Pēc šī gada neveiksmīgās E3 prezentācijas, ko fani nosauca par drausmīgu, un Nintendo prezidenta Satoru Ivata (Satoru Iwata) pāragro nāvi šī gada jūlijā, fani raizējās, kas notiks ar vienu no visu laiku svarīgākajmā videospēļu kompānijām. Pēdējo gadu laikā E3 nav bijis tas pasākums priekš Nintendo, lai paziņotu savus labākos paziņojumus – tā vietā, Nintendo bijušais prezidents Satoru Ivata izveidoja Nintendo Direct, kas norisinās vismaz divreiz gadā, un kompānija tajā paziņo jaunumus gan par konsolēm, gan par spēlēm. Nintendo fani atzinīgi novērtē šo pasākumu, tāpēc neizskatās, ka Nintendo to pārstās. Pēc prezidenta nāves daudzi šaubījās, vai kompānija uzturēs šo tradīciju, bet pavisam nesen šaubas izgaisa ar paziņojumu, ka drīz notiks jauns Nintendo Direct.

Pirmais Nintendo Direct pēc bijušā kompānijas prezidenta nāves norisinājās 12. novembrī. Prezentācija izstrādāta labi un paziņojumu bija pietiekami daudz, lai radītu to „Nintendo burvību”. Tomēr jāņem vērā, ka nevar vienmēr visus apmierināt. Tātad, paziņojumi.

Tiem, kam ir Wii U – jūs sagaida sekojošās lietas:

 • Klauds (Cloud) no Final Fantasy VII būs pieejams kā lejupielādējams tēls Super Smash Bros., Nintendo kaušanās spēle, gan uz Wii U, gan uz 3DS.

 • Runājot par Smash, nākamajā mēnesī Nintendo ir ieplānojis īpašu Nintendo Direct konkrēti Super Smash Bros.

 • Spēle Mother 3 būs pieejama uz Wii U, bet tikai Japānā (tad kāpēc es to šeit ievietoju?)

 • Vai kādam patīk Splatoon, Nintendo peintbola šūteris? Ja atbilde ir jā, tad jauns lejupielādējamais saturs tev jau ir pieejams lejuielādei.

 • Ja tev patīk kolekcionēt Amiibo figūriņas, tad gaidi jaunas janvārī.

 • Nintendo paziņoja, ka Wii U komplekts ar iekļautu Splatoon un Super Smash Bros. būs pieejams iegādei Melnajā Piektdienā (Black Friday), bet, iespējams, ka to varēsim arī nopirkt veikalos.

 • Super Mario Maker, kur pats veido savus un spēle citu izstrādātus līmeņus, tiek izstrādāts interneta portāls, kurā varēs vieglāk atrast spēlētāju radītos līmeņus.

 • Star Fox Zero, kosmosa kaujas spēle, iznāks nākamgad aprīlī, bet precīzs datums vēl nav pieejams.

 • The Legend of Zelda spēle uz Wii U iznāks 2016. gadā, bet datums vēl nav precizēts.

 • Fani eksplodēja – The Legend of Zelda Twilight Princess HD tika apstiprināta, bet datums relīzei vēl nav precizēts.

Tagad jaunumi tiem, kam 3DS ir tuvs:

 • Hyrule Warriors Legends, kaušanās spēle ar The Legend of Zelda motīviem, ietvers vairāk tēlu nekā Wii U versija.

  • Dragon Quest VII un Dragon Quest VIII atjaunotās versijas būs pieejamas arpus Japānas.
 • Fire Emblem Fates, 3DS ekskluzīvais RPG, būs pieejama arī Collectors Edition pa 80 dolāriem (loģiski pieņemt, ka te tie būs 80 eiro).

 • Zelda: TriForce Heroes, daudzspēlētāju sadarbošanās spēle uz 3DS, saņems bezmaksas lejupielādējamo saturu decembrī.

 • Kaut kāds Pokemon Picross būs dabūnams decembrī.

 • Atkal, fani eksplodēja – Pokemon Red, Blue un Yellow nākamgad februārī būs pieejami spelētajiem uz 3DS.

Kopumā paziņojumu skaits ir vērā ņemams un fani ir apmierināti ar šo pasākumu, bet tagad gribās zināt, vai kādam no jums arī ir Nintendo ierīce, kur šos paziņojumus varēs spēlēt? Ja ir, tad kuru spēli gaidat visvairāk?

(Piezīme: Personīgi, man šķiet, ka paziņotais ir labs, bet, Nintendo – ko man iesākt ar savu „jauno” 3DS? Pagājšgad un šogad daudz skandinājāt, ka ekskluzīvas „jaunā” 3DS spēles būs drīz un pat vairāk nekā viena. Pagaidām es redzu tikai Xenoblade Chronicles 3D – spēle laba, man patika, bet kur ir citas? Kaut vai var taisīt savām vecajām spēlēm portus uz 3DS, tas mani nesatrauc, zinot, cik labas spēles veido Nintendo. Tas tik tā. Un tagad mans rage quit – KUR IR METROIDS?!?!?!?!?!? ROAR)

Ievietoju arī visu video:

1227 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

9 komentāri Šausmu spēlei Friday the 13th piešķirta zaļā gaisma
14.Novembris 2015 10:39
Marcisbee

2 Komentāri

14.Novembris 2015 16:34
genotsiid Redaktors

Laikam no augstākminētā man visvairāk interesē nākamā Fire Emblem, kaut arī neatbalstu izstrādātāju vai izdevēju domu sadalīt spēli divās daļās, kuras abas būtu jāpērk, lai redzētu visas stāsta puses. Kaut kad iznāks Zero Escape sērijas trešā daļa, ko noteikti izmēģināšu. Manuprāt, 3DS Metroid spēle, ko nesen izrādīja, bija pilnīgs izsmiekls. Labprātāk redzētu jaunu Prime.

14.Novembris 2015 16:40
Mikonens Redaktors

@genotsiid Par 3DS Metroidu piekrītu, izsmiekls. Būtu nu uz jaunā 3DS uzlikuši kaut vai Metroid Prime portu no GC. Es pat iepriekš pasūtītu to.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!