Slepkavu brālība: Sindikāts

Jaunākā spēle "Assassin`s creed" seriālā. Pirmie iespaidi

22.Novembris 2015 19:42
goodman2576

Labdien, uzreiz teikšu, ka šis nebūs pilnvērtīgs spēles apskats, bet gan drīzāk pirmie emocionālie iespaidi par to kas jauns, kas vecs, kas labs, kas ne visai, kas patika un kas ne visai, nospēlējot pirmos 10 % no spēles.

Pirmais iespaids - nu skaisti, vizuālais spēles izpildījums ir līmenī par ko liecina arī spēles prasīgums pret dzelžiem. Detalizēti izstrādāti galveno varoņu tēli, Viktorijas laika Londona ar raksturīgākajiem arhitektūras pieminekļiem un priekšpilsētām.

Attēla apraksts

Nav jau tā, ka kopš Unity būtu kāds milzīgs lēciens vizuālajā, bet viss ir drusku lielāks, augstāks, platāks... un arī drusku smukāks. Protams, kebi, lai cik dīvaini nelikās pirms tam, kā tas būs vadīt kebu vai kādu diližansu vai tml.. kā nu tos visus ratus pareizi sauc, tas izrādījās ļoti dabīgi un kopumā jautri. Priecē fakts, ka spēlē nu patiesi piedalās arī sieviešu tēli, gan svarīgāki, gan mazāk nozīmīgi bet dažādi. Taču ir arī savs darvas pilieniņš. Manuprāt joprojām nav pietiekami dažāds randomizēto nesvarīgo statistu izskats. Jau spēles sākumā, rūpnīcā kurā nodarbina bērnus, bija sajūta, ka tie visi ir no vienas ģimenes. Turpmāk gan tik traki vairs nav, tomēr tā ir ne tikai šīs spēles problēma... Atpakaļ pie jaukumiem - un tā ir pati Londona un tās dzīvība - kebi, cilvēki, kuģi un laivas Temzā. Kopumā rodas sajūta, ka pēc 100 gadiem kopš Arno Parīzes, laiks sācis ritēt krietni ātrāk... Es noticēju spēles arhitektu uzburtajai Viktorijas Londonai. Skaidrs, ka pie šādas arhitektūras, kur pārvietošanās pa jumtiem jau saistās ar lielāku stāvu skaita pārvarēšanu un platākiem laukumiem un ielām, radās nepieciešamība pēc jaunas uzpariktes. Jau spēles sākumā talkā nāk grappling hook ar zipline )) Tiešām noderīgs rīks, lai ātrāk pārvietotos pa jumtiem un starp katedrāļu virsotnēm, kuras nu jau tik augstu sniedzas, ka pat drusku vēderā sāka kutēt, skatoties no dzegām uz leju, un domājot, kā nenovelties. Kaušanās sākumā liekas drusku jocīga, arī te viss notiek zibens ātrumā, bet kad pierod tad liekas ok. Manuprāt autoru izvēlētā taktika par galvenajiem slepkavniekiem padarīt dvīņus - māsu un brāli ir atmaksājusies. Man tas liekas kā pluss spēlei kopumā, abi ar vienu mērķi, bet dažādām pieejām un metodēm.

Attēla apraksts

Kas vēl ir jauns - var skillot ne tikai sevi, bet arī savu bandu "Rooks". Kopumā jau labi zināmais stāsts par rajonu atkarošanu, tikai šoreiz vēl ir bandu cīņā jāizrēķinās ar esošo bandu, lai iekarotu tās teritoriju. Vismaz pagaidām nekādu dižo stratēģisko elementu bandu cīņās es vēl nepamanīju, bet tās arī izkrāso spēli kopumā. Craftings arī eksistē, bet tāds nenopietns, kā jau ierasts.

Paralēli teritoriju atkarošanai no templiešu kontrolētajām bandām un pašu templiešu virsnieku galēšanas ar dažādu misiju palīdzību var iepazīties ar tā laika slavenībām, palīdzot veikt dažādus darbiņus, kas veikli iepīti kopējā sižeta līnijā.

Britu angļu valoda man personīgi ļoti patīk, un tas spēlei piedod īpašu šarmu (ienāca prātā, ka Unity vēlāk jāuzspēlē franču valodā). Es kopumā nenožēloju spēlē ieguldītos ~27 EUR. Kamēr neesmu izspēlējis, nevaru pateikt, vai kopumā Syndicate būs labāka par Unity, katrā ziņā ne sliktāka. Taču man personīgi patīk kaut vai fakts, ka ir iespēja virtuāli pastaigāties pa Viktorijas laika Londonas ielām un aplūkot apkārt notiekošo.

Attēla apraksts

PS. Vēl dažas lietas, par kurām atcerējos. Mistiski izkaisītās lādes pa visu pilsētu joprojām palikušas, laikam neko labāku sadomāt nevar , Ir viena mega mīkla, n-tās mūzikas lādītes pa visu pilsētu, no kurām savācot ierakstus, tos var ievietot slepenā zālē uzstādītās īpašās vietās, lai atvērtu galveno dārgumu glabātuvi (Unity Enigmu vietā). Ir cīņu ringi kuros var izkauties uz nebēdu un atrauties pa muti . Noteikti turpmāk radīsies jaunas emocijas, ceru ka tikai labas . Pilnvērtīgu review atstāju kāda cita ziņā. Sveiciens @Marcisbee - kurš arī iegādājās spēli un nu jau noteikti ķēries pie spēlēšanas un iespējams var papildināt manus pirmos iespaidus ar saviem.

Attēlu galeriju šeit

Video no spēles šeit:

1454 skatījumi 11 komenti kudos

Raksta autors

15 komentāri eXanimo - Jauns eSporta klubs Rīgā
21.Novembris 2015 20:23
Marcisbee

11 Komentāri

23.Novembris 2015 09:32
Skhen Redaktors

Paldies par interesanto ieskatu spēlē Assasin's Creed: Syndicate !

Godīgi sakot, man nepatīk, ka Ubisoft neciena šo franšīzi, spēli izdodot teju vai katru gadu, ieejot Call of Duty sliedēs. Unity jau bija lielisks piemērs… kaudze ar tehniskām problēmām un nepagāja dažas nedēļas, kad tiek atklāja jauna spēle. Manuprāt, tam vajag atveltīt vairāk laika, un ieturēt lielāku pauzi starp spērijām, lai intresenti spētu visam izsekot līdzi.

Starp citu, kā Syndicate tehniksi darbojas? Nav gļuku un drausmīgās kadru skaita kritumi, ko pieredzēja Unity?

23.Novembris 2015 10:00
Marcisbee Dizaineris

@Skhen Piekrītu Tevis sacītam, es varis nespēju izsekot līdzi visam šim. Sanāk tagad man ir kaudze ar daļām, kuras es gribu izspēlēt pirms šīs, bet tā vietā es sāku spēlēt Syndicate. Protams, spēle forša, bet es tomēr laikam neturpināšu, līdz neizspēlēšu iepriekšējās, ar kurām vēl neesmu ticis galā.

23.Novembris 2015 10:33

Šodien uz PS4 dabūšu AC4:BF un to dudināšu, tad pienāks laiks arī Unity un Sindikātam

23.Novembris 2015 20:13
Eking Redaktors

@Skhen Syndicate darbojas lieliski uz PS4, nekas nebremzēja un strādāja plūstoši.

Gribēju piemetināt, ka cīņu sistēma ir izstrādāta fantastiski, cīņas liekas tik dabīgas un vadāmas. Personīgi patika abi tēli, it sevišķi Evie. Aizgūtais no Batman grappling hook ar zipline ir ļoti noderīgs rīks un atzīstams uzlabojums. Ar karieti var ne tikai braukt, bet arī uzkāpt uz viņas braukšanas laikā un teiksim pārlēkt uz blakus braucošo karieti. Vienīgais mīnus, ko varu pateikt ir mūzikālais pavadījums, tāds diezgan drūms. Personīgi, patika otrā pasaules kara simulācija, tā var teikt ir atsevišķa spēle spēlē.

Šī gada Assasin's seriāla sērija ir atzīstama un redzams, ka Ubisoft ļoti centās. Varu tikai rekomendēt uzspēlēt Syndicate, man patika.

24.Novembris 2015 07:21
Mikonens Redaktors

@Ēriks Gulbis Kā sižets? Vai mūsdienu stāsts tiek attīstīts? Vai tās pirmo civilizāciju sazvērestības parādās, atšķirībā no Unity?

24.Novembris 2015 08:39
Eking Redaktors

@Mikonens Man sižets labāk patika Unity, jo man tuvāka ir Parīze tēma , revolūcija un Arno mīlas stāsts. Syndicate ir vairāki dažādi stāsti un galvenais ļaundaris, kas visu it kā dara pareizi un cenšas attīstīt industrializāciju, cenšas saglabāt banku stabilitāti, paceļ algas strādniekiem un rūpējas, lai sindikāts strādātu. Dažādus stāsta daļas pilda Jacobs, kur vairāk vajag izkauties un stāties cīņā, vai Evie, kur ir stāsta daļas ar lavīšanos un stealth. Katras sequences galvenā misija ir beigās, ko var unikāli iziet dažādos veidos, tiek doti arī mājieni kā to labāk izdarīt. Es pat vienreiz nestandarta izgāju beidzamo misiju vienā sequencē savādāk nekā bija rekomendēts, to varētu salīdzināt ar Hitman, kur ar dažādām metodēm var pildīt galveno uzdevumu. Ubisofts ir pacenties ar kartes plānojumu un misiju iziešanu, es personīgi ar lielu baudu spēlēju gan stāsta daļu un dažādus uzdevumus saistītus ar bandām. Man episka likās beidzamā misija ar skaistu pili, balli un visiem atribūtiem. Stāsts tika pasniegts kā templiešu, kas tagad atbild par rūpniecība un attīstību, mūžīgo cīņu ar assasiniem. Stāsts nebija pasniegts kā pirmo civilizāciju sazvērestība kā tas bija Unity vai citās sērijas daļās. Runājot par mūsdienu stāstu, tas ir vairāk kā fonā un pēc spēles iziešanas arī tiek parādīts, kas notiek tālāk. Ubisoft spēli padarījis baudāmu ar dažādu skillu attīstību, bandu uzlabošanu un jauno hook, kā arī lādīšu ne obligātu meklēšanu. Stāstu izbaudīju un kopumā vērtējot Syndicate varu dot vērtējumu 8.5/10.

24.Novembris 2015 10:07
Mikonens Redaktors

@Ēriks Gulbis Paskatoties YouTube Unity sižetu, man personīgi tas šķita nekāds - centieni izveidot vēl vienu Ezio, bet beigu beigās tas neizdevās, un mūsdienu stāsts tur nekādīgi nepakustējās, izņemot to Fēniksa projektu. Syndicate izskatās labāk nekā Unity, bet mani tieši interesē, cik ļoti mūsdienu stāsts, filozofiskās idejas un pirmās civilizācijas būšana sižetā kustās uz priekšu, jo tieši šie elementi AC spēlēs pievērsa manu uzmanību. Varbūt tad, kad cena uz PS4 būs mazliet zemāka, tad Syndicate izmēģinātu, bet skepsi uzturu. Un vispār cūcīgi, ka Ubisoft izņēma tās puzles, kas bija AC 2 un AC:B, tās bija tik labas.

24.Novembris 2015 11:54
Eking Redaktors

@Mikonens Mūsdienu stāstā tiek meklēts Ēdenes dārza gabaliņš, kas ir apslēpts Londonā un dvīņi meklē šo apslēpto dārgumu. Spēles tiek atainota cīņa starp templiešiem un assasiniem ar negaidītām beigām mūsdienās. Arī Anglijas karaliene Viktorija tiek iesaistīta spēles gaitā. Runājot par vēsturiskām personām, vienām no misijām dvīņi uzskrien virsū Čārzlam Dikensam, sabojā viņam grāmatu, kas vēsturiski arī netika pabeigta. Spēlē ir misijas, kurās Kārlis Marks klāsta savu ideoloģiju par kapitālismu. Ir arī citi slavenas tā laika personības kā jaunais Artūrs Konan Doils, Čārlzs Dārvins un Aleksandrs Bells u.c. Tā kā vairāk tiek klāstītas mūsdienu filozofiskās idejas un risinātas problēmas saistītas ar industrializāciju.

Vispār visām AC spēlēm krītas ļoti ātri cena , Syndicate arī nav izņēmums, tā kā ieteiktu pagaidīt. Es ceru, ka atbildēju tev uz interesējošiem jautājumiem:)

24.Novembris 2015 15:27
goodman2576 Redaktors

@Skhen Tādi gļuki kā Unity nav novēroti, kopumā arī fps uz PC turas 40-60, bet uz vidējiem uzstādījumiem ar GTX970, bet nu prasības pret Videokarti ir grandiozas... izskatās ka vinnētāji būs tie kam AMD ar 8GB RAM... Šādus tādus sīkumus esmu pamanījis, ēnas, poligonu pārklāšanās, bet nu tas ir tik maznozīmīgi un faktiski jebkurā spēlē kaut ko tml. var sameklēt... Ir pamats domāt ka Nvidia izlaidīs uzlabotus draiverus...

24.Novembris 2015 15:53
goodman2576 Redaktors

@Ēriks Gulbis tik tiešām PC versijai jau 22,99 eur

24.Novembris 2015 20:37

Cik noprotu, tad nākamā spēle varētu noritēt Indijā. Varbūt es kļūdos. Izskatās saistoša un skaista spēle.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!