Jaunākajā GTA Online atjauninājumā būs iespēja izveidot savu kriminālo organizāciju!

Tā vien šķiet, ka Rockstar vēl negrasās pamest GTA Online, un vēl kādu laiku noteikti nedzirdēsim par kādu jaunu spēli no Rockstar Games...

13.Decembris 2015 14:44
Skhen

Tā vien šķiet, ka _Rockstar _vēl negrasās pamest GTA Online, un vēl kādu laiku noteikti nedzirdēsim par kādu jaunu spēli no Rockstar Games, taču Executives and Other Criminals papildinājums ieviesīs visai interesantas lietas.

Jaunākais GTA Online papildinājums saturēs jaunus spēļa režīmus un mājokļus, kurus būs iespējams pat iekārtot pēc savām vēlmēm. Es pieļauju, ka interjera priekšmeti spēlēs lielāko lomu, bet varbūt mājokļa iekārtošana būs krietni plašāka, piemēram, nomainīt telpas krāsas toni vai priekšmeta izkārtojumu.

Bet tas vēl nav viss. Varēs pat iegādāties ievērojamu jahtu, kura būs aprīkota ar pretraķešu aizsardzības sistēmu. Taču, protams, to visu varēs iegūt, ja būsi VIP persona savai organizācijai, un lai to izveidotu būs jānolīgst visuzticamākie miesassargi. Būdams VIP, spēlētājam pavērsīsies jaunas kooperatīvās misijas, izaicinājumi, "speciālās iespējas" free mode režīmā un citas priekšrocības.

Kamēr miesassargi strādā sava bosa labā, tikmēr VIP organizācijas reputācija aug, bet arī miesassargi nepaliek bešā - par katru padarīto darbiņu strādājošā organizācijā un tās aizsargāšanā no nelūgtajiem viesiem (piemēriem, no citiem spēlētāju izveidotajiem organizācijām) saņems glītu naudas summiņu un reputācijas punktus. Jo vairāk uzdevumi tiks pildīti, un notikumi risināsies tik pat veiksmīgi kā pa diedziņu, tad visas sniegtās _Executives and Other Criminals _papildinājuma iespējas būs pieejamas, tostarpā arī jaunas, satriecoši skaistas mašīnas un jahtai, kā arī mājokļiem citas ekstras.

Executives and Other Criminals iznāks jau pavisam drīz - 15. decembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC platformām, kad arī varēsim krietni vairāk redzēt, ko šis interesantais papildinājums sniegs un kā tas viss process darbojas.

1250 skatījumi 7 komenti kudos

Raksta autors

2 komentāri Twitch tagad ļauj augšupielādēt sīkattēlu
11.Decembris 2015 10:58
Marcisbee

7 Komentāri

13.Decembris 2015 14:56

Paldies par rakstu ,Skhen. Ļoti prieks dzirdēt ,ka Rockstar nepārstāj uzlabot GTA: Online un par to ,ka visi šie atjauninājumi ir bezmaksas. Esmu pārliecināts ,ka ja jebkura cita spēļu izstrādātāju kompānija par šiem atjauninājumiem prasītu noteiktu naudas summu.

13.Decembris 2015 18:45

Wow, izklausās superīgi!

14.Decembris 2015 10:30
HansNiko Darbaholiķis

Uzsita atmiņas par veco labo SAMP tikai daudz uzlabotākā veidā

15.Decembris 2015 13:37

Kāds nezi, vai šis atjauninājums darbosies arī uz xbox 360 ?

15.Decembris 2015 13:52

@Bušs diemžēl, nē, bet ir pieejams uz PS4, Xbox ONE un PC.

15.Decembris 2015 13:54

@marssew Bļāviens, un man tieši uz ziemassvētkiem pērk xbox 360. ;/

17.Decembris 2015 19:07
Skhen Redaktors

@Railman0z nekas nav par brīvu Pasakoties dažiem spēlmaņiem, kuriem makā ir pietiekami daudz naudas, atļaujas iegādāties tās "Shark" kartiņas (kurus pērc par reālu naudu, pretī saņemot virtuālo GTA Online naudu), kā rezultātā visas šīs lietas pārējiem ir par brīvu. Rockstar ir ieviesuši lielisku mikromaksājumu, kas labi darbojas.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!