Mafia III 12 minūšu spēles procesa video!

Mafia III tika atklāta šī gada Gamescom (lielākais spēļu industrijas notikums Eiropā, kas allaž notiek Vācijā), kur treilerī redzējām īsfilmiņa ainas un...

19.Decembris 2015 13:45
Skhen

Mafia III tika atklāta šī gada _Gamescom _pasākumā (lielākais spēļu industrijas notikums Eiropā, kas allaž notiek Vācijā), kur treilerī redzējām īsfilmiņa ainas un dažus personāžus, it īpaši, spēles galveno varoni.

Vēlāk aiz aizslēgtām durvīm rādīja arī spēles procesa video (gameplay), kuru pēc mirkļa arī varēja vērot internetā pārējie šīs spēles intresenti, taču tikai nelielus fragmentus. Bet tagad pavisam nesen tika laists klajā jaunākais Mafia III 12 minūšu garš video, kurā piebiedrojas arī spēles galvenais direktors Heidens Blakmens (Haden Blackmen), kurš pastāstīs vairāk par spēles galveno varoni, nedaudz par stāstu, spēles procesa elementiem, proti, par šaušanas mehāniku, un par vizuālo noformējumu, kā arī par citām lietām.

Interesanti, ka šoreiz _Mafia _spēlei tiks likts lielāks uzsvars uz spēles pasauli, šoreiz to padarot vēl dzīvīgāku un saturīgāku ar dažādu veidu aktivitātēm, teritorijas atkarošanu no citiem krimināliem grupējumiem, un daudzām citām blakusnodarbēm un pārsteigumiem, ko varēsim sagaidīt no Mafia III spēles pasaules Ņūorleānas.

Mafia III, kuru izstrādā jauna studija Hangar 13, ir paredzēta izdot kaut kad 2016. gadā uz PlayStation 4, Xbox One un PC platformām.

1597 skatījumi 5 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru Šīs nedēļas pasākumi klubā eXanimo
15.Decembris 2015 21:08
eXanimo

5 Komentāri

19.Decembris 2015 18:52

Personīgi man, jaunā "Mafia" spēles daļa neiet pie sirds un spēles galvenais varonis arī nekādi nepiesaista. Nav man vairs tās sajūtas ,ka es būtu kādā kriminālā organizācijā vai cīnītos pret to kā tas bija ar Mafia I vai Mafia II. btw. Kārtējo reizi paldies @Shken par rakstu!

20.Decembris 2015 10:29

Gaidu ar nepacietību! Grafikas ir tik ļoti uzlabojušas.

20.Decembris 2015 11:18

@iExoDe , grafika nav svarīga šajā spēlē, galvenais ir ''storijs'' un ''gameplay'', pagaidām neizskatās ka man šī spēles daļa patiks, kaut gan cik reizes esmu izgājis pirmās divas. Tas kā izteicās viņi par to "HolliVudas" ekšanu man liekas pilnīgs sviest, man nevajag lai mašīnas sprāgst līdzko uzkrīt uz jumta vai spēcīgāk kad ietriecas. Varbūt būs interesanti ar to teritoriju iegūšana, kas "Godfather" bija salīdzinoši forši, bet nu vēl jau spēle nav iznākusi, tāpēc jācer ka tiks, kas izmainīts.

25.Decembris 2015 10:55
Antjello Redaktors

Esmu gandrīz vai 100 % pārliecināts, ka 3. spēles daļa man liks vilties. Stāsts ar vairākiem nobeigumiem vēl būtu piedodams mafijai, bet tas, ko es novēroju intervijā bija tas, ka daudzas no šīm jaunajām lietām/detaļām ir praktiski identiskas no Godfather II spēles. Lai arī jāsaka, ka Godfather II es esmu izgājis vairākas reizes, taču Mafijas spēlēs es šādas lietas nevēlos redzēt.

Nu ko, tālāk jau spriedīs kad spēle iznāks.

26.Decembris 2015 10:50

Izskatās samēra pieņems. Nevaru sagaidīt

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!