eXanimo - Jauns eSporta klubs Rīgā

4. decembrī ir plānots atvērt jaunu eSporta klubu Rīgā, Sarkandaugavas ielā 31, kur norisināsies iknedēļas LAN turnīri BYOC (Bring Your Own Computer) formātā

21.Novembris 2015 20:23
Marcisbee

Pēc mazāk kā 2 nedēļām - 4. decembrī ir plānots atvērt jaunu eSporta klubu Rīgā, Sarkandaugavas ielā 31, kur norisināsies iknedēļas LAN turnīri BYOC (Bring Your Own Computer) formātā, kas latviski nozīmē, ka spēlētājiem pašiem ir jāsagādā savs dators uz turnīra norises vietu. Šis formāts ir guvis panākumus tādos turnīros kā Dreamhack, ASUS ROG, Iseries u.c. līdzīgos LAN pasākumos, kuros vienlaicīgi piedalās vairāki simti spēlētāju. Protams, nevar salīdzināt pasaules mēroga pasākumu ar lokālu turnīru, bet tomēr eXanimo klubs vēlas dot spēlētājiem un apmeklētājiem pieredzi un ieskatu LAN turnīros LoL un CS:GO instancēs.

eXanimo kluba veidotāji ir pieredzējuši eSporta profesionāļi, kuriem bijusi pieredze piedalīties līdzīgos pasākumos visā pasaulē, tādējādi ticot, ka spēs dot spēlētājiem visu nepieciešamo, lai tiem nenāktos uztraukties ne par ko citu kā tikai spēli, kurā piedalīsies.

Kluba telpas un kas tajās atradīsies

Kluba telpas ir plašas un paredzētas netraucētai spēlēšanai. Kopējā platība sasniedz 150 m2! Viena no priekšrocībām, ko nespēj sniegt citas šāda veida iestādes ir tā, ka galdu izvietojums ļaus vienlaicīgi spēlēt 40 cilvēkiem, tādējādi spēlētāji spēs izspēlēt maksimāli daudz matčus savā starpā. Katram spēlētājam būs 60 cm plata un 90 cm gara galda virsma, uz kuras novietot monitoru vai portatīvo datoru un savas perifērijas. Starp komandām ir saglabāts atstatums, lai tās viena otrai netraucētu. Katram spēlētājam būs divas 220V rozetes priekš monitora un datora, kā arī atsevišķa interneta rozete.

Spēlētāju un apmeklētāju ērtībai būs pieejams bārs, kurā varēs iegādāties našķus, dzērienus, kā arī paēst siltas pusdienas. Bārs atradīsies tieši pretīm 265x149cm lielam ekrānam, uz kura varēs skatīties turnīra "karstāko" spēļu translāciju. Tā kā visas CS:GO turnīru spēles tiks saglabātas servera arhīvā, tiks veidotas montāžas ar labākajiem turnīra momentiem. Jebkurš spēs pieteikt savu iespaidīgāko spēles momentu pie bārmeņa, lai tas tiktu iekļauts iekš video.

Ja gadījumā spēlētājam saplīsīs kāda perifērija, tad pie bāra varēs iegādāties profesionālas geiminga preces no GGWP veikala par saprātīgām cenām. Preces varēs aplūkot pie bāra esošajā vitrīnā.

Klubā būs paredzēta atsevišķa telpa galda tenisam, kur gan spēlētāji, gan apmeklētāji spēs izrādīt savu veiklību. Papildus galvenajam turnīram tiks novadīti mazāki turnīri kādā no konsoļu spēlēm, kuras būs pieejamas uz vietas.

Viens no galvenajiem aspektiem, ko mēs vēlamies sasniegt ir atmosfēra. Tā vietā, lai uztaisīt parastu kosmētisko remontu un izveidot telpas kā Lattelecom klientu apkalpošanas centrā (nepārprotiet, viņiem ir ļoti foršas telpas), mēs izvēlējāmies nedaudz riskantāku ceļu, bet jo vairāk pie tā strādājām, jo efekts un rezultāts šķita iespaidīgāks. Pateicoties Renāram Caunem, kurš ir viens no talantīgākajiem graffiti māksliniekiem Rīgā, realizējām savas ieceres ar zīmējumiem no dažādām spēlēm.

Neliels ieskats kā izskatījās skices uz sienām:

Pabeigti zīmējumi:

Katrā telpā, kā arī virs katra zīmējuma būs īpaši izvēlēts apgaismojums, lai akcentētu dažādos elementus. Tuvākajā laikā būs arī gala video ar kluba iekštelpu izskatu, kā arī sociālie mediji tiek nepātraukti atjaunināti ar dažādām interesantām bildēm!

Turnīri un to norise

Katru nedēļas nogali norisināsies 2 turnīri - CS:GO un LoL. Pieaugot pieprasījumam uz citām spēlēm, tiks rīkoti arī tādi turnīri kā HoTS, Dota2, HS un citi. Turnīru formāts katrai spēlei atšķirsies un tas tiks aprakstīts katra turnīra informācijas sadaļā. Tas ir izveidots ar nolūku sniegt spēlētājiem pēc iespējas ilgāku spēles laiku. CS:GO un LoL turnīriem maksimālais komandu skaits būs 8.

Balvas

Katru turnīru balvu sadalījums var atšķirties, taču pirmās vietas ieguvēji vienmēr saņems kausu un medaļas. Otrās un trešās vietas ieguvējiem – vienmēr medaļas. Balvu fonds ir atkarīgs no komandu skaita katrā turnīrā individuāli. Tas tiks precizēts īsi pirms turnīra sākuma un būs nopublicēts eXanimo mājaslapā.

Pakalpojumi un to cenas

  • Ieejas maksa spēlētājiem - 10 eiro
  • Ieejas maksa skatītājiem - 3 eiro
  • Datora un monitora PICK-UP no mājām - 5 eiro
  • Skaņu izolējošas austiņu 3M Peltor īre - 2 eiro

Neaizmirstiet sekot sociālajiem medijiem:

Ja rodas kādi papildus jautājumi, droši rakstiet uz [email protected]

3816 skatījumi 15 komenti kudos

Raksta autors

7 komentāri The Witcher 3: Wild Hunt izloze PRO biedriem [noslēdzies]
15.Novembris 2015 20:25
Marcisbee

15 Komentāri

22.Novembris 2015 01:25

Prieks par ko šādu Latvijā. Lai veicas uzņēmumam.

22.Novembris 2015 02:51

No StarCraft, no respect.

22.Novembris 2015 12:29
edza Spameris

tam čalim itkā ieteicu lai šeit arī ieliek... vainu mārcis pats atrada vai arī tas čalis uzprasīja

22.Novembris 2015 13:21

cik es sapratu, lol un cs ir populāri pie mums, tāpēc arī tās ir divas galvenās spēles, bet vēlāk, varu saderēt būs dota2, heroes of storm un tā tālāk, un varbūt, ja būs daudz cilvēku, pat starcrafts. Atklāti sakot, starcrafts būtu riktīgi interesanti, jo redzēt cilveku ar 10 pirkstiem uz vienas rokas kā korejiešiem, not bad!

22.Novembris 2015 14:12

@Steels Prieks, ka noķēri domu. Drīzumā plānojam atvērt reģistrāciju uz Dota 2 turnīru. Kad H1Z1 publicēs dedicated serverus, tad rīkosim BR turnīrus u.t.t. Ideju ir ļoti daudz, bet visam ir vajadzīgs laiks un plānošana. Jebkurā gadījumā mēs uzklausām visu interesentu feedbackus un jau laicīgi mainām lietas uz labo pusi!

P.S. Es esmu pārstāvis no eXanimo

22.Novembris 2015 15:20

Neliekas tie 3 eur par ieeju skatītājiem par šerpu?

22.Novembris 2015 15:42

@Franko. Šie 3 eiro ir tīri barjera nesaistīties cilvēkiem ienākt klubā. Tas dod spēlētājiem papildus ērtību, ka viņi spēs netraucēti izbaudīt savu laiku. Mēs piedāvājam pakalpojumus skatītājiem, kuri citur maksā 3 eiro stundā. Balstoties uz šo, 3 eiro ir optimāla maksa par ieeju.

23.Novembris 2015 12:39
NecroBob Redaktors

Ļoti ceru, ka Latvijā geimeru komūna ir gana spēcīga(par ko šaubos) , lai šī iestādē nenomirtu dabīgā nāvē, kā savlaik interneta saloni.

23.Novembris 2015 22:23

@laze, Tevis piemineetie 3EUR stunda, ta ir ja, bet jautajums vai Jusu klubs ari piedavas adekvatu shovu un apkalposanu un speles kvalitati, kadu mes sanemam maksajot 3eur/h? Ka ari H1Z1 dedicated serveri jau vairak ka menesi ir palaisti, labprat dzirdetu no Jums kadas interesantas idejas par h1z1 turniriem.

23.Novembris 2015 22:26
Marcisbee Dizaineris

@kompots 3 eur ir par ieeju nevis maksa par stundām

23.Novembris 2015 22:35

@Marcisbee Ne nu shaja gadijuma ta ir, bet Laze atsaucas, kad mes maksajam ari citur 3eur/h , es domaju vai tiesam objektivi ir salidzinat Latvijas limenja lanu, ar pasaules meroga ESL finalu spelem?

23.Novembris 2015 23:50

@kompots Bik nolaidīsimies no debesīm. Neviens ESL lans nav bijis pelnošs nevienam organizatoram, bet gan veidots kā promo events visiem sponsoriem, kuri iegulda milzīgu mārketinga budžetu, lai sevi noreklamētu. Apmeklētāji nākot uz klubu lietos konsoles, spēlēs ping pongu, sēdēs uz mūsu mēbelēm - visas šīs lietas nolietojas un šo ir ar kaut kā jākompensē. Pakalpojumu kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte. Mēs pavadījām 2 stundas, lai ieskrūvētu 13 lampiņas tā, lai radītu perfektu atmosfēru vienā no telpas nostūriem. Es uzskatu, ka mēs tomēr pievēršam tam daļu savas uzmanības.

Ieraksts tika labots, 24.Novembris 2015 00:08
24.Novembris 2015 15:51

@LAZE Neapšaubu, kad pievaršat uzmanību tiesa, publika īsti par to daudz redzējusi nav, bet nu tas ir Jūsu marketinga ziņā. Runajot par ESL, Tu jau pats pieminēji eventus, kur maksā 3EUR/h, Jūs prasat 3EUR par ieeju, man pret to iebildumu nav, bet kas pietrūkst pamatīgi no Jusu puses, ir informācija par lietam, kas ir tas ko lietotajs par tiem 3EUR saņems? Jo uz doto brīdi, ņemot iepriekšējo "ELIK" pieredzi, bus iespēja stavēt kajās, bezgaisā aiz muguras kkam, kas spele & thats it, bet es ļoti ceru, kad Jūsu modelī ir, kas interesantāks, kas šos 3EUR, padarīs par smiekla ciparu.

25.Novembris 2015 18:57

@kompots Es nerunāju par eventiem, bet gan par citām iestādēm, kur tu maksā 3 EUR stundā par 1 pulti, vai arī samaksā tos 3 EUR un spēlē cik uziet. Eļik vispār izmet no galvas. Kāds tur ir sakars? ;D Varbūt netīšām esmu kaut kur ierakstījis eXanimo interneta kafejnīca. Tādā gadījumā es ļoti atvainojos.

26.Novembris 2015 11:51

Pirmajiem turnīriem ieeja bez maksas! Vairāk info šeit!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!