Rise of the Tomb Raider uz PC iznāks jau 2016. gada janvārī

Kā apgalvo Steam, tad Rise of the Tomb Raider būs pieejams servisā PC lietotājiem jau nākamgad janvārī...

27.Decembris 2015 11:44
Skhen

Kā apgalvo Steam, tad Rise of the Tomb Raider būs pieejams servisā_ PC _lietotājiem jau nākamgad janvārī, taču diemžēl nav zināma konkrēta diena.

Attēla apraksts

Jaunākās Tomb Raider spēļu izstrādātāji Crystal Dynamics pirms kāda laiciņa apstiprināja, ka Rise of the Tomb Raider uz PC ir gaidāms 2016. gada sākumā (aptuveni no janvāra līdz aprīlim). Taču nesen Francijā Amazon internetveikals bija norādījis konkrētu datumu - 29. janvāris, kas tikai liecina to, ka spēli varam sagaidīt jau pavisam drīz, nekā dažs labs būtu cerējis.

Pagājušajā gadā mēs visi labi atceramies to dienu, kad _Gamescom 2014 _pasākumā pāršalca šokējoša vēsts, ka jaunākā Tomb Raider spēle būs ekskluzīva tikai un vienīgi uz Microsoft konsolēm (Xbox One, Xbox 360). Fani bija nesapratnē un es pieļauju, ka tika lauzti krēsli un mestas kurpes. Bet tikai pēc dažiem mēnešiem tapa skaidrs, ka tas ir tikai laika ekskluzīvs un Rise of the Tomb Raider iznāks arī uz PlayStation 4 un PC. Acīmredzot Microsoft ir izmisuši, un lai kaut kā uzlabotu Xbox One konsoles pārdošanas apjomus - samaksāsim Crystal Dynamics pāris miljonus (jo visi ir uzpērkami), lai pārējie grauztu nagus aiz skaudības, gaidot Laru Kroftu uz savām iegādātajām platformām.

Neskatoties uz to visu, PC lietotāji Rise of the Tomb Raider var jau sagaidīt pavisam drīz, kamēr PlayStation 4 spēlmaņiem - visticamāk nāksies gaidīt līdz pat 2016. gada beigām.

1695 skatījumi 3 komenti kudos

Raksta autors

5 komentāri Mafia III 12 minūšu spēles procesa video!
19.Decembris 2015 13:45
Skhen

3 Komentāri

27.Decembris 2015 19:12

Parasto Tomb Raider esmu izgājusi tikai līdz pusei uz Playstation un esmu liela šīs konsoles fane, kaut gan pati neesmu īpašniece nevienai konsolei. Ko lai saka? Debīli, ka tā, kaut gan mani tas īsti neskar. Jūtu līdzi visiem šīs spēles faniem un PlayStation 4 īpašniekiem.

28.Decembris 2015 10:10
NecroBob Redaktors

Gaidu uz PS4 !!!!!!!!!

28.Decembris 2015 11:04
Marcisbee Dizaineris

Kādu laiciņu atpakaļ šo jau pamanīju pats stīmā, nezināju, ka tie ir tādi jaunumi Anyway, es gaidu uz pc, cerams šim cena arī nokritīs tik pat ātri kā pirmajam un varēs pa lēto ieķert

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!