Just Cause 3 milzīgā spēles pasaule ir 1000 kvadrātkilometru liela!

Jaunākajā Just Cause 3 video veic interesantu eksperimentu, proti, cik ilgā laikā milzīgajā spēles pasaulē var veikt helikopters, sākot no viena gala līdz otram...

29.Novembris 2015 21:18
Skhen

Pēdējā laikā iznāk vairāki interesanti video par gaidāmo Just Cause 3 spēli, kā, piemēram, nesen izlaistais stundu garais video, kas liek spēlmaņiem uzzināt krietni vairāk par šo spēli. Taču tagad ir pieejams video, kurā veic interesantu eksperimentu, proti, cik ilgā laikā milzīgajā Just Cause 3 spēles pasaulē var veikt helikopters, sākot no viena gala līdz otram.

Jaunākā _Just Cause _spēles darbība norisināsies uz Mediki (Medici) salas, kas varētu būt lielākā spēles pasaule, kāda jebkad ir izstrādāta spēļu industrijā, sastāvot no vairākiem reģioniem. Taču, ņemot vērā to prātā neaptveramo lielo kartes apmēru, tad spēļu izstrādātāji Avalanche Studios sola, ka atšķirībā no iepriekšējās spēles (Just Cause 2) - šoreiz laukumi nebūs tik tukši un klusi, bet vairāk detalizēti - ar vairākiem objektiem, ēkām. Kā arī spēles pasaule būšot vēl dzīvīgāka (intensīvāka satiksme, civiliedzīvotāju darbības utt.), sastāvot pat ar noslēpumainām lietām, kā dažādas alas un tuneļi, un citu pārsteigumu.

Pagaidām ir zināms, ka Just Cause 3 uz PlayStation 4 darbosies ar 1080p izšķirtspēju, kamēr _Xbox One _ar 900p. Un, protams, prasīgākie dzelži (PC) varēs pat izbaudīt 4k izšķirtspēju, kas sagādās lielāku prieku acīm. Šī spēle iznāks jau pavisam drīz, tas ir 1. decembrī uz PlayStation 4, Xbox One un_ PC _platfromām.

Stundu garais video, ja nu gadījumā kāds nav pamanījies to redzēt:

1448 skatījumi 6 komenti kudos

Raksta autors

15 komentāri Kādēļ Rockstar neizlaiž GTA spēles katru gadu?
27.Novembris 2015 17:42
Skhen

6 Komentāri

29.Novembris 2015 23:27

Čo ta atgādina Far Cry 4. Nezinu kāpēc.

30.Novembris 2015 06:30

Divus rakstus kurus lasīju no @Skhen pilni ar kļūdām. Ir vietas kur teikums jālasa vairākkārt, lai saprastu, kas tur ir domāts. Vai nu Google Translate vai vienkārši pašvaki rakstās.. Vai galveno redaktoru rakstiem nepārgāja pāri tekstiem pirms publicēšanas? Abi ir tiešām ļoti švaki raksti. mīnus kudos

30.Novembris 2015 16:20
goodman2576 Redaktors

Jau velkas Steamā...

1.Decembris 2015 13:16

@Rinalds Būtu pateicis paldies ,ka vispār raksta ,jo tā jau te mazs rakstu ir un vēl par gramatiku aizrāda vispār bulšits ,te nav tvnets vai delfi ,te cilveki lasa spēļu un citus rakstus ,nevis atzīmi liek par gramatiku ,ka skolās! No manis @Skhen kudos,par padarītajiem darbiem! (Nevienu te neaizstāvu vienkārši izsaku savu personīgo viedokli.)

1.Decembris 2015 14:49

@HuligansLV Es neteikšu paldies par slikti izdarītu darbu. No diviem rakstiem abos puse teksta man ir jāzīlē kafijas biezumos. Visi citi strike redaktori spēj salikt pareizi teikumus. Šis nespēj - tātad mans komentārs ir vietā. "cik ilgā laikā var veikt helikopters milzīgajā Just Cause 3 spēles pasaulē, sākot no viena gala līdz otram." nopietni?

1.Decembris 2015 15:01
Skhen Redaktors

Rinaldam taisnība vien ir. Rakstiem ir jābūt pareizi uzrakstītiem un kvalitatīviem. Kļūdu izlaboju, un atvainojos par sagādātajām neērtībām.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!