Jauna spēle Origin bezmaksas piedāvājumā

Par velti neesot pat siers peļu slazdā, tomēr Electronic Arts šo teicienu neņem vērā un dod mums Jade Empire Special Edition

3.Decembris 2015 08:55
Vito

Electronic Arts laiduši klajā jauno bezmaksas spēli Origin platformā On the House piedāvājuma ietvaros. Ikvienam Origin lietotājam bezmaksas spēlēšanai nu pieejama Jade Empire Special Edition, kas aizvietos Command & Conquer: Red Alert 2, kas bezmaksas piedāvājumā bija pieejama jau kopš septembra.

BioWare izstrādātā Jade Empire virtuālo XBox saules gaismu ieraudzīja 2005.gadā, bet Special Edition PC platformas lietotājus sasniedza vien 2007.gadā, saņemot augstus vērtējumus Metacritic, kur spēles XBox un PC versijas saņēma attiecīgi 89 un 81 punktu, kā arī 74% pozitīvu vērtējumu Steam platformā.

Spēlētāji ar savu izvēlēto varoni cīnās pret dažādiem cilvēcīgiem un pārdabiskiem pretiniekiem, lai kļūtu par cīņas mākslu meistaru. Spēlētājiem tiek dota iespēja izvēlēties starp labo un ļauno, tādējādi ietekmējot spēles gaitu.

Lai iegūtu spēli bez maksas, dodies uz Origin, ielogojies vai reģistrējies, lejupielādē spēli un tā paliks tavā rīcībā uz visiem laikiem. Nav gan zināms, cik ilgi šis piedāvājums būs pieejams, tādēļ drošības pēc pasteidzies.

Līdz šim On the House piedāvājumā iekļautas Battlefield 3, Dead Space, Plants vs. Zombies, Dragon Age: Origins kā arī citas spēles.

1157 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

7 komentāri 4games.lv FIFA 16 LAN Party
2.Decembris 2015 14:43
skillz.lv

1 Komentārs

3.Decembris 2015 14:40
Marcisbee Dizaineris

Nice, būs jāieķer. Savulaik atceros, ka metu acis uz šo spēli, bet tā arī nenopirku. Beidzot varēšu iemēģināt Paldies!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!