Yakuza 5 Eiropā jau nākamnedēļ

Pēc trīs gadu ilgas gaidīšanas Yakuza spēļu sērijas 5. galveno daļu beidzot varēs izmēģināt arī tie, kas nerunā japāņu valodā.

6.Decembris 2015 18:09
genotsiid

Attēla apraksts

Varbūt tā ir vienaldzība pret jebko, kas atšķiras no normas, varbūt tās ir bailes no nezināmā, bet, šķiet, mūsu platuma grādos tikai neliela daļa Sony konsoļu īpašnieku ir izmēģinājuši PlayStation ekskluzīvo Yakuza sēriju. Gandrīz visas tās daļas ir atvērtās pasaules tipa kaušanās spēles ar RPG elementiem un stāstu par Japānas organizētās noziedzības grupējumiem. Seriāla galvenais varonis Kadzuma Kirju (Kazuma Kiryu) ir nopietns cilvēks ar savilktu seju, bet zelta sirdi, gatavs darīt jebko, lai tikai pasargātu sev tuvos cilvēkus un klanu. Yakuza lieliski parāda, cik interesanta ir japāņu kultūra, apvienojot gansterfilmu elpu aizraujošo drāmu ar muļķīgiem blakusuzdevumiem un izklaides iespējām pilsētā, piemēram, dziedāšanu karaoke bāros, dejošanu un nūdeļu gatavošanu.

Yakuza 5, kas sākotnēji iznāca pirms aptuveni trim gadiem PS3 konsolei, ir sērijas apjomīgākā daļa, piedāvājot piecas dažādas pilsētas un piecus tēlus, kuru ādā varam iejusties (pirmoreiz seriāla vēsturē arī sievietes lomā). Papildus jau tā iespaidīgajam satura un dažnedažādu aktivitāšu daudzumam angliskotajā versijā tiks bez maksas iekļauti arī visi japāņu versijas papildinājumi, ieskaitot Another Drama DLC. Spēle būs pieejama 8. decembrī PS3 konsolēm (šobrīd diemžēl izskatās, ka tikai lejupielādējamā formātā).

Viens video izsaka vairāk nekā tūkstoš vārdu:

1086 skatījumi 3 komenti kudos

Raksta autors

7 komentāri Jaunākais Far Cry Primal treileris un spēles procesa video!
5.Decembris 2015 17:51
Skhen

3 Komentāri

7.Decembris 2015 08:31

laba ziņa - zinu ka daudziem tas ir nozīmīgs notikums :0

7.Decembris 2015 12:12

Yakuza tās atmiņas Lieliska spēle ^^

26.Decembris 2015 10:51

Labas atmiņas...

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!