Jaunākais Far Cry Primal treileris un spēles procesa video!

Kādu laiciņu atpakaļ Ubisoft apstiprināja, ka visa komanda patlaban strādā pie jaunākā Far Cry projekta - Far Cry Primal, un pavisam nesen Ubisoft 3. decembrī...

5.Decembris 2015 17:51
Skhen

Kādu laiciņu atpakaļ Ubisoft apstiprināja, ka visa komanda patlaban strādā pie jaunākā _Far Cry _projekta - Far Cry Primal ,un pavisam nesen 3. decembrī notiekošajā thegameawards rīkotajā pasākumā Ubisoft rādīja spēles procesa video un treileri.

Kā zināms - šoreiz notikumi norisināsies akmens laikmetā, kad vēl dzīvoja mamuti un citu izmirušu dzīvnieku sugu. Galvenais varonis būs Takars (Takkar) - mednieks, kas centīsies izdzīvot šājā mežonīgajā laikmetā, medījot, darinot ieročus no savāktajiem resursiem, kā arī cīnoties pret ienaidniekiem un nepaklausīgajiem savvaļas zvēriem.

Jaunākais Ubisoft klajā laistais video parādīs vairāk par spēles procesu, vidi, zvēriem un citu lietu. Turklāt video laikā spēļu izstrādātāji komentēs notiekošo un pastāstīs interesantas lietas par gaidāmo Far Cry Primal. Ubisoft sola, ka tā būs cita veida pieredze, salīdzinot ar iepriekšējām Far Cry spēlēm.

Far Cry Primal jaunākais treileris:

9 minūšu spēles procesa video:

Pagaidām viss izskatās lieliski, atliek tik cerēt, ka gala rezultāts būs tāds pats. Tikai nezinu kādēļ man viss šķiet kaut kur redzēts un piedzīvots… Taču neskatoties uz to, Far Cry Primal nav aiz kalniem, jo spēli tiek paredzēta izdot jau nākamgad 23. februārī uz PlayStation 4, Xbox One un_ PC platformām. Taču diemžēl jaunākā Far Cry _spēle neiznāks uz iepriekšējām paaudzes konsolēm (PlayStation 3 un Xbox 360), acīmredzot to konsoļu jauda ir pārāk maza.

1134 skatījumi 7 komenti kudos

Raksta autors

4 komentāri eXanimo atklāšanas pasākums šo sestdien un svētdien!
4.Decembris 2015 13:45
Marcisbee

7 Komentāri

5.Decembris 2015 19:25

Šī daļa būs savādāka, bet joprojām ļoti atgādina iepriekšējas Far Cry daļas.

5.Decembris 2015 21:28
goodman2576 Redaktors

Tā milzu pūce kas uzbrūk cilvēkiem drusku neveikls risinājums šķiet. Bet lieliska doma iesaistīt dzīvniekus, redzēs kā tas beigās viss kopā izskatīsies geimeriem visā pasaulē. skaidrs ka nekāda diža revolūcija ar FarCry pagaidām nav notikusi

6.Decembris 2015 08:32
Marcisbee Dizaineris

Izskatās diezgan spēcīgi Šo FarCry es labprāt ieprovētu, kā nekā izlaidu iepriekšējo relīzi sērijā

7.Decembris 2015 08:23

šis būs labais, it īpaši, ka ar loku varēs skraidīt.

9.Decembris 2015 18:30

Izskatās fantastiski!

10.Decembris 2015 02:28

Nezinu kapēc atgadina ARK: Survival Evolved.

14.Decembris 2015 21:33
Vito Redaktors

Spēles nosaukumam vajadzētu būt Far Cry 3: Just Another DLC. Tā pat vajadzētu saukt arī Far Cry 4. Tikai Blood Dragon bija cienīga sevi saukt par atsevišķu spēli.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!