Strike.lv videospēļu portāla atdzimšana

Trešdien, 2015. gada 13. maijā, tieši dienā, kad pirms 5 gadiem, tas pirmo reizi tika atklāts, atkārtoti tiek atvērts videospēļu portāls Strike.lv

12.Maijs 2015 17:12
Marcisbee

Trešdien, 2015. gada 13. maijā, tieši dienā, kad pirms 5 gadiem, tas pirmo reizi tika atklāts, atkārtoti tiek atvērts videospēļu portāls Strike.lv, kas ir veidots kā platforma gan spēļu cienītājiem, gan to izstrādātājiem. Resurss agrīnā stadijā tika veidots ar ideju sakļaut populārāko spēļu cienītājus, izvietojot spēļu serverus, kur tie var satikties un spēlēt kopā. Šoreiz mērķis ir nedaudz mainīts – dot uzsvaru uz kopienas informētību un tās saliedētību.

Šodien, svinot savu 5 gadu jubileju un vietnes jaunās versijas atklāšanu, spēļu cienītāji var viens ar otru komunicēt un dalīties ar atgadījumiem spēlēs, publicēt ekrānšāviņus, pārdomas, mūziku, vai diskutēt par spēlēm. Spēļu izstrādātāji var dalīties ar izstrādātajām spēlēm, informāciju par to izstrādes procesu un apmainīties pieredzē ar citiem izstrādātājiem.

Papildus kopienas sajūtai biedriem tiek dota iespēja uzzināt par jaunumiem spēļu industrijā, atvieglot nākošās spēles izvēli, sekojot līdzi redakcijas veidotajiem spēļu apskatiem. Arī Strike redakcija ir entuziastiski spēļu cienītāji, kas saprot mūsdienu spēlētāju problēmas, piemēram, nepieciešamību atrast spēļu biedrus. Tieši sādam nolūkam tiek aktīvi izstrādāta sistēma, kas sapulcina spēlēt gribētājus, dod iespēju spēlēt kopā ar Strike.lv biedriem.

Portāls atblastīs pašmāju lietotāju Twitch un YouTube kanālus, atvēlot atsevišķu sadaļu, veidos regulārus konkursus, kur varēs piedalīties un iegūt dažādas balvas ikviens gribētājs. Izlemjot atbalstīt Strike.lv portāla darbību, lietotāji var iegādāties PRO konta abonamentu un iegūt papildus privilēģijas, dalību pasākumos, katru mēnesi piedalīties izlozē ar iespēju papildināt savu krāšņo spēļu tematikas T-kreklu kolekciju.

Aktuālākie jaunumi atspoguļosies arī podkāstu un Twitch raidījumu formātā. Svētdien, 17. maijā no plkst. 18:00 līdz 20:00 tiks pārraidīts pirmais Strike raidījums Twitch portālā, kur kopīgi ar skatītājiem, redakcija atzīmēs Strike piekto dzimšanas dienu un jaunās vietnes atvēršanu. Visi tiek laipni aicināti. Skatītājiem tiks dota iespēja piedalīties izlozēs un laimēt arī vērtīgas balvas raidījuma norises laikā. Tiem, kas nepaspēs noskatīties tiešraidi, raidījuma ieraksts tiks publicēts Strike.lv YouTube kanālā.

Twitch raidījums norisināsies vietnē http://www.twitch.tv/strike_lv

Raidījums tiks arhivēts https://www.youtube.com/user/strikelv

1682 skatījumi 9 komenti kudos

Raksta autors

3 komentāri Ieskats pagātnē - LA Noire
12.Maijs 2015 17:18
Svens

9 Komentāri

13.Maijs 2015 15:13

Gratzzz. :s_cup: Veiksmi turmākajā attīstībā un gadiem ilgu turpmāko nākotni.

13.Maijs 2015 15:31

Veiksmi un spēku augt , elpot , nepadoties.

13.Maijs 2015 15:39

Vēlos paslavēt visu pie Strike videospēļu portāla piesaistītu darbojošo personālu par lielisku padarītu darbu un novēlēt veiksmi projekta turpmākajai attīstībā! Atsevišķi vēlētos arī paslavēt Tevi ,Mārci (Marcisbee), un novēlēt veiksmi projekta vadībā un citās lietās. Hip-hip, urā! :s_peace:

13.Maijs 2015 16:29

Cerēšu, ka viss izdosies kā ieplānots un viss notiksies kā vajag.

13.Maijs 2015 17:34

Prieks, ka beidzot tiek palaista jaunā mājaslapa..

13.Maijs 2015 18:47

Veiksmi. Vēlu šim portālam neaiziet pa skuju taku tāpat, kā līdz šim ir bijis ar visiem visiem pārējiem geimeru portāliem.

13.Maijs 2015 20:06
Marcisbee Dizaineris

Liels paldies par novēlējumiem Darīsim visu kas mūsu spēkos, vīzija par visu šo pasākumu ir diezgan skaista

14.Maijs 2015 10:48

Skaista mājaslapa, apzinīga administrācija - viss, kas vajadzīgs.

16.Maijs 2015 10:16
edza Spameris

nu veiksmi, veiksmi ... atceros Strike.lv vēl no TIEM laikiem

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!