Nost ar karalieni, lai dzīvo sindikāts!

Mums jau pazīstamā Assassin`s Creed sērija atgriežas Eiropā. Algotņu un apkalpes vietā ielu bandu cīņas par varu.

14.Maijs 2015 13:35
Smog

Assassin`s Creed - vārdu salikums, kuru pazīst jebkurš sevis cienošs spēļu industrijas fanāts. Pat ja veiklais assasīns vai templiešu ordeņa biedrs nav vadīts pašu rokām, tad vismaz ir zināms kas šim lācītim ir vēderā. Cilvēki, kas rūpīgāk seko jaunumiem spēļu industrijā, jau pirms laba laika lasīja ziņas par noplūdušo jaunāko spēles sēriju. Spēles darbība risinātos Viktorijas laikmeta Londonā no kā arī būtu atvasināts spēles nosaukums. Tomēr baumas paliek baumas...

Spēles nosaukums būs Syndicate, kamēr viss pārējais apstiprinās. Notikumi risināsies industraliālās revolūcijas pašā plaukumā 1868.gadā tās sirdī - Londonā. Galvenā varoņa Džeikoba armija būs viņam lojālās ielu bandas, kuras cīnīsies par varu pilsētā ar templiešu spēkiem jeb jau mums zināms sižets jaunā uzvalkā.

Jaunās spēles stāsts burtiski strāvo ar sociālisma un markisma idejām. Pietiks vārdu, skatāmies atklāšanas video un vērtējam paši.

1043 skatījumi 12 komenti kudos

Raksta autors

20 komentāri Konkurss: Radošuma kampaņa (balvā Mirrors Edge) [noslēdzies]
14.Maijs 2015 17:46
Marcisbee

12 Komentāri

14.Maijs 2015 13:58
swizz Redaktors

Assassins Creed ir kā trīsgalvu pūķis, izej vienu daļu , divas vietā. Cerams ka šī būs interesanta.

14.Maijs 2015 14:02
Marcisbee Dizaineris

Tā nu tas ir Man mājās stāv black flag daļa un unity, ne vienu ne otru esmu izgājis šobrīd, jau te jaunas nāk ārā

14.Maijs 2015 15:01
Melnazeke Redaktors

Sākumā ļoti patika AC spēles, bet kad tas kļuva par ikgadēju pasākuma sāka krist arī kvalitāte, vārdu sakot COD variants.

14.Maijs 2015 15:33

AC faniem jau varu derēt patīk tas, ka AC nāk ārā bez maz vai kā COD tagad. Man tas pats, kas Mārcim. Arī black flag un unity stāv rindā.

14.Maijs 2015 16:13
swizz Redaktors

Man ar Black flag aizlēja čoms ausis, biju daļu, un tad šis (cilvēks kas praktiski nespēlē neko) sāka propagandēt cik lieliska spēle Tagad izrādās daudziem tāpat kā man spēle stūrī raud. Laikam jāsaņemas un jāizet, tad lai var spēlēt šo (izlaižot kaudzi citas).

14.Maijs 2015 21:01
MDR

Man personīgi ar katru nākamo daļu sāka šķist nedaudz garlaicīgi.

14.Maijs 2015 21:45
Marcisbee Dizaineris

Man vienīgais wow moments bija, kad es black flag daļā kuģi vadīju, tas likās inča un kaut kas kruts, bet pārējais tur diezgan liels standarts. AC pirmā daļa bija WOW, tagad tik viņi to ideju maļ un maļ, līdz brīdim, kad ideja vairs nebūs ne centa vērta, vismaz man tā liekas

14.Maijs 2015 22:05

Spēles prezentācija kā jau vienmēr augstākajā līmenī un šoreiz cerēšu ,ka gatavā spēles daļa nebūs kārtējā izgāšanās kā Assassin's Creed: Unity un Rouge ,ja vien Ubisoft vēljoprojām uztrauc viņu ,tā saucamais, imidžš. Bet nu neskatoties ne uz ko - vienmēr ar prieku iedziļinos katrā Assassin's Creed daļas sižetā un labprāt izpētu Ubisoft veidoto skaisto pasauli ar kultūrvēsturigām pilsētām, objektiem un iepazīstu slavenus kultūrvēsturīgas personas un šī daļa ,vismaz priekš manis, nebūs izņēmums.

15.Maijs 2015 11:55
NecroBob Redaktors

Mar arī Untity un Black Flag klāj putekļus plauktā. Šo laikam izlaidīšu.

15.Maijs 2015 17:18

Tieši Black Flag pirms pāris dienām izgāju

18.Maijs 2015 13:10

Ceram ka šo spēli Ubisoft neizlaidīs nepabeigtu,kā tas bija ar Unity kur bija diezgan daudz (Fail) momenti.

25.Maijs 2015 12:03
goodman2576 Redaktors

Es speciāli pirms Black Flag izmocīju trešo daļu (manuprāt visbriesmīgākā no visām) un tad patīkami iegrimu karību jūras pirātu piedzīvojumos ... sajūtas bija kā spēlējot oriģinālo pirmo daļu. laikam tāpēc ka jūras cīņu faktors kā kas jauns nostrādāja. rindā jau stāvēja Unity. Neteikšu ka nepatika, senā Parīze vien ir tā vērta lai pa to drusku pastaigātos, tomēr palika sajūta ka stāsts par īsu drusku...., un arī vienveidība nedaudz piegarlaikoja beigās pildot visas papildmisijas. Vispār AC ļoti pateicīgs scenārijs var bez apstājas ražot, tikai jābūt odziņai citādi sašķebinās.... Noteikti pēc atelpas ar Witcher 3, un vēl dažām nepabeigtām spēlēm, atgriezīšos vispirms pie Rogue un gan jau tad arī būs nopačots Syndicate ar atlaidi pieejams . Cerību nākotnē vieš fakts ka pie turpinājumiem strādā vairākas komandas, tātad pilnīgas vinveidības nebūs.. ... un stāsts, stāstam jābūt...

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!