Konami prioritāte vairs nebūs lielbudžeta videospēles

Japāņu izstrādātāja Konami jaunais izpilddirektors "Hayakawa" intervijā teicis, ka galvenais kompānijas kurs vairs nebūs lielbudžeta videospēles.

14.Maijs 2015 21:35
Marcisbee

Japāņu izstrādātāja jaunais izpilddirektors "Hayakawa" intervijā teicis, ka galvenais kompānijas kurs vairs nebūs lielbudžeta vide spēles, tautā sāuktās AAA spēles. Konami ir labi pazīstami ar spēlēm kā Metal Gear Solid, Pes futbola simulatoru un Castlevania, kas ir paredzētas auditorijai, kas atbalsta lielbudžeta grāvējus.

Jaunais izpilddirektors nesenajā intervijā ar Japāņu žurnālu "Nikkei Treny Net" paudis viedokli, ka Konami jāmaina platforma uz kuras viņi izstrādāja spēles, kas ir konsoles un personālie datori. Tā vietā viņi turpinās agresīvi veidot aplikācijas/spēles uz mobīlajām platformām. Viņš uzsakta, ka nākotnes spēļu industrijas biznesa modelis ir "pay-as-you-play", kas nozīmē, ka spēlēs būs maksas pakalpojumi, kuri sniegs papildus iespējas. Pēc viņa teiktā - spēļu nozare ir izplatījusies uz ļoti daudz un dažādām platformām, bet dienas beigās fiziski tuvākās no tām mums ir mobilās ierīces, uzsverot, ka mobilās ierīces ir spēļu industrijas nākotne.

Konami negrāsās pārtraukt atbalstu tādiem veiksmīgiem viņu produktiem kā Metal Gear Solid vai Winning Eleven, taču tiek kalti plāni kā šīs fanšīzes viņi varētu portēt uz mobilajām ierīcēm.

1149 skatījumi 7 komenti kudos

Raksta autors

12 komentāri Nost ar karalieni, lai dzīvo sindikāts!
14.Maijs 2015 13:35
Smog

7 Komentāri

14.Maijs 2015 21:46

Neuzskatu un nekad nebiju uzskatījis "mobilās ierīces kā spēļu industrijas nākotne" ,ja vien pie mobīlajām ierīcēm viņi vēl pieskaita planšetdatorus. Bet nu japāņiem jau labāk zināt.

Ieraksts tika labots, 14.Maijs 2015 21:46
14.Maijs 2015 21:55
Marcisbee Dizaineris

Te ir tāds 50/50 variants Ka tik nesanāk tas pats, kas ar THQ, tagad tik jāgaida kas notiks, vai būs viņiem aplauziens vai arī reāli lielo piķi izcels

14.Maijs 2015 22:36

KONAMI man asociējās tikai ar Yu-Gi-Oh!

15.Maijs 2015 01:36

Viņi nožēlos to,jo arī silent hill jaunā daļa tika atcelta.

Ieraksts tika labots, 14.Augusts 2015 18:36
15.Maijs 2015 06:16
Melnazeke Redaktors

Ja ņem vērā to, ka Konami pēdējos gadus diezko financiāli spoži neiet, tad varbūt tieši priekš viņiem tā ir laba ideja. Pēc būtības uztaisot vienkāršu spēli, kas uzrunā plašu auditoriju, ar in-game transaction darbībām ir iespējams nopelnīt vairāk, nekā ar dažu labu AAA spēli. Pats, personīgi, es nedomāju, ka spēļu industrijas nākotne slēpjas mobilajās ierīcēs vai planšetēs, bet es domāju, ka Konami tā arī neuzskata, un ka tas ir vairāk finaciāls lēmums.

15.Maijs 2015 16:36
MDR

Oj konami man asociējas ar Pro Evolution soccer,ja godīgi tad dažus gadus atpakaļ,kad spēlēju šķiet vienu no pirmajām šīs spēles relīzēm, tad vadības un reālistiskuma ziņā man patika daudz labāk nekā fifa.Vel šķiet ka esmu spēlējis uz kasešu kompīša kkādas spēlītes no Konami.

17.Maijs 2015 09:05
NecroBob Redaktors

Nu nezinu, man ir alerģija pret spēlītēm telefonā.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!