ORDER:1886 JEB 'QUICK TIME' ELLE !

Mazliet novēlots apskats, bet kā saka- labāk vēlāk nekā nekad.

16.Maijs 2015 18:42
NecroBob

Spēles darbība risinās alternatīvajā pasaulē, Londonā 1886.gadā, kur sens bruņinieku ordenis sargā pasauli no ļaunuma, konkrētāk no half breed ( puscilveki,puszvēri) jeb vienkāršiem vārdiem sakot – VILKAČIEM. Spēlējot iejūtamies bruņinieka Galahana ādā, kurš spēlēs sākumā tiek apsūdzēts nodevībā un pusdzīvs bēg no cietuma, tālāk visas turpmākās darbības norisinās pāris mēnešus senā pagātnē. Progresējot tālāk spēlē mēs nonākam atpakaļ pie Galahana bēgšanai no cietuma. Pa ceļam satiksim tādus vēsturiskus personāžus kā Nikolasu Teslu, Džeks Uzšķērdējs un citi. Izklausās aizraujoši vai ne? Nē, tā nav, jo jau spēles vidū ir skaidrs, kas notiek un nav nekādas intrigas vai angļu mēlē runājot ”Plot twist’a. Par spēles noslēgumu neizteikšos, jo gribās rupji lamāties. Principā stāstam nav beigu, tas tiek nogriezts kā ar nazi. Visdrīzāk izstrādātāji bija ar preorderiem nopelnījuši pietiekami un pateica – Fuck it, liekam iekšā titrus.

Runājot par spēles tehnisko pusi, spēle ir izstrādāta ekskluzīvi PS4 konsolei , kas šajā gadījumā ir labi, jo XBOX un PC lietotājiem nekad nebūs jāpiedzīvo šausmas viņu spēlējot. Spēle ir definēta kā trešās personas 'šūteris', man gan viņu gribētos nosaukt par vienu lielu 'quick time event' + garu cinematic šūteri, ar apmēram 2 stundu garu reālo 'gameplay' . Ņemot vērā, ka spēli pabeidzu apmēram 6 stundu laikā, četras no tām es skatījos filmiņas (kuras nav iespējams izlaist) un spaidīju X, kas ir galīgi garām. Arī ieroču klāsts nepārsteidz: standarta revolveris, karabīne, automāts un pāris Teslas izgudrojumi, kuri ir salīdzinoši interesanti, bet īsti pielietot viņus nesanāk. Apšaudes ir ļoti vienmuļas - noslēpies un šauj, paej solīti tālāk un dari to pašu vēlreiz. Mazliet spēli atsvaidzina apšaudes pret vilkačiem, kuras visas spēles laikā ir vesalas divas (sarkasms). Parējo laiku pavadām apšaudot vienmuļos, pelēkos Londonas bandītus.

Vienīgais pluss, ko saskatīju šajā spēlē ir grafika, tā tiešām ir lieliska un uz doto brīdi pieļauju, ka labākā no visām PS4 pieejamajām spēlēm, bet diemžēl to mēs nevaram izbaudīt līdz galam, jo spēle ir super lineāra, visu laiku ir jādodas pa izstrādātāju izveidoto taciņu, ne uz brīdi nav iespējams novērsties no kursa, lai papētītu pilsētu, objektus un citas lieliski detalizētās un animētās lietas. Vai šo spēli ir vērts iegādāties? Varbūt par 10 Eur, bet ne 60. Jo šī būs spēle kuru izspēlēsiet vienreiz un otreiz viņu jūs vairs neieslēgsiet, varbūt tikai netīšām. Kopsavilkumā ir ļoti žēl par šādu iznākumu, jo spēlei bija labs potenciāls. Pieļauju, ja izstrādātāji būtu kaut vai pusi no naudas, kuru iztērēja mārketingā, ielikuši spēles izstrādē, mūs sagaidītu pilnīgi cits produkts. Arī mēs kā spēlētāji esam daļēji vainīgi pie sliktas kvalitātes produktiem - visām spēlēm veicot preorderus, tikai lai nopelnītu kādu papildus skinu vai ieroci, izstrādātājiem zūd motivācija izlaist kvalitatīvus produktus, jo spēles izstrādes vidū budžets ir izpildīts un kāpēc censties? Bet šis jau ir cits stāsts un par to iespējams citreiz…

Paldies par uzmanību.

1191 skatījumi 6 komenti kudos

Raksta autors

14 komentāri Balvu fonds palielināts, iekļaujot GTA V PC versiju
15.Maijs 2015 17:36
Marcisbee

6 Komentāri

16.Maijs 2015 18:50
Marcisbee Dizaineris

Godīgi teikšu, ka gribēju ņemt šito spēli pa pilnu cenu, bet tad kaut kā pārdega smilga uz to visu. Tagad gan jau e-bayā varēs pa 20 eur nopirkt, tad ieķeršu, tīri lai pakaifotu par grafiku Paldies par apskatu

16.Maijs 2015 19:07

Paldies par šīs spēles kopējā skata izveidi, tik tiešām šo spēli varēja attīstīt, jo nu ideja tik tiešām interesanta, pieņemsim kā man veco laiku nostāstu fanātiķim utt būtu interesanti iziet šādas spēles storyline, taču pēc šāda apraksta ir skaidrs viens ,ka tā būtu velta laika un līdzekļu izmešana.

16.Maijs 2015 19:10
edza Spameris

es vienīgais tā daru .... spēli sākumā izmēģinu par "brīvu" ? (domājat ko gribat ar to "brīvu", es neteikšu ) joaaa man kaķi maisā nekad nav gribējies pirkt... or jebko pērkot noskatos kādus 30 reviewus. ņemot vērā, ka spēle ir gaumes lieta un reviewi nav tik daudz un izmeļoši, vnk neriskēju.

16.Maijs 2015 19:41

Nav manas gaumes spēle, bet pēc grafikas izskatās tīri tā neko. Es labprāt izmantotu iespēju uzspēlēt, noskatījos geimpleyu un izskatās jautri. Patiks vērsturisku spēļu cienītājiem. Un paldies par apskatu!

18.Maijs 2015 06:43

Par norauto nobeigumu runajot tur viss skaidrs: turpinajums sekos.

25.Maijs 2015 18:16
goodman2576 Redaktors

Viena no spēlēm, kuras dēļ būtu vērts nopirkt PS4, bet nepirkšu.. LOL

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!