Ori and the Blind Forest

Piedzīvojumu spēle vizuāli bagātīgā pasaulē kopā ar Ori.

18.Maijs 2015 19:47
nice1

Ori and the Blind Forest ir 2D piedzīvojumu spēle, kas lieliski kavēs laiku, kad viss pārējais ir apnicis. Dažs labs sevi pieķers, ka ierasto spēļu vietā, dosies kopā ar Ori pasaku pasaulē.

Stāsts sākas ar vētru, kuras laikā Ori noktrīt no koka un viņu adoptē dīvains radījums – Naru, kas audzina Ori kā savu bērnu. Viss ir jauki un pūkaini līdz izsīkst pārtikas krājumi, kā rezultātā Naru iet bojā (spoileris – nevajag bēdāties, Naru tiks atgriezta dzīvē pateicoties Ori labajiem darbiem). Lielais piedzīvojums var sākties.

Galvenais Ori uzdevums ir atgriezt 3 elementus - ūdeni, vēju un uguni. Ori ļaunākais ienaidnieks ir pūce Kuro, kuras bēdīgais stāsts atklājas, atbrīvojot otro elementu – vēju.

Viena no vizuāli pievilcīgākajām spēlēm, kuru esmu redzējis, kas tiek pavadīta ar lielisku mūziku un caurvīta labi noslīpētā sižeta līnijā.

Katrs līmenis un spēles karte ir pārpildīta ar briesmoņiem, slepenām ejām, kuras garantēs enerģijas vai pieredzes punktus, vai jaunas spējas, piemēram, dubulto lēcienu gaisā (double jump) vai elpošanu zem ūdens.

Karte ir sadalīta lielākos un mazākos posmos, kuri sevī ietver vienu vai vairākus uzdevumus. Posmu varēs izpildīt uz 100% tikai tad, ja citos iepriekšējā posmā būs iegūta noteikta spēja, jo pārsvarā pretī sastopam necaursitamu sienu vai nepieciešamību pēc augstāk pieminētā dubultā lēciena.

Līdzīgi kā kritiķi spēlei varu dot 9/10, jo izcilam vērtējumam traucēja nelielas nianses. Viena nepatīkamā lieta – nevar piešķirt taustiņus kontrolierim/pultij, kā rezultātā nācās attiecīgajos momentos izmantot tastatūru (pie beigām diemžēl jau pulti liku malā).

1287 skatījumi 10 komenti kudos

Raksta autors

10 Komentāri

18.Maijs 2015 19:54
Smog Galvenais Redaktors

Ārkātīgi pievilcīgs vizuālais noformējums. Mūzika liekas līdzvērtīga lielbudžeta filmu "audio celiņiem" jeb 2D labākajās tradīcijās.

18.Maijs 2015 20:00
Starwave Redaktors

Kad redzēju šīs spēles gameplay youtubē, tā momentā nokačāju un izspēlēju, super fun, citiem ļoti silti iesaku!

18.Maijs 2015 20:33

Ļoti skaista spēle Iesaku arī citiem

Žēl ka man nesanāk laiks vienīgi viņu uzpēlēt

18.Maijs 2015 21:53
Marcisbee Dizaineris

Izklausās lieliski Es kā soundtrack fanāts, noklausījos visu albūmu no sākuma līdz beigām - Super !! Vizuāli arī izskatās lieliski, būs jāietestē paša spēle. Ieinteresēji ! Paldies par rakstu

19.Maijs 2015 00:03
swizz Redaktors

Bez šī raksta nekad pat nedomātu mēģināt, tagad gaida rindā uz iziešanu. Varētu būt laba relax spēlīte.

19.Maijs 2015 05:17
HansNiko Darbaholiķis

Šodien klausīšos Ori sound trackus

19.Maijs 2015 16:27
      Sākšu ar to ,ka šo spēli spēlejis neesmu un spēles _gameplay_ parasti neskatos ,bet ši spēle ir izņemums. Es biju ļoti izbrīnīts par šīs spēles grafisko izpildījumu (tas ir vienkārši **vārdiem neaprakstāms**) un nedaudz biju aizkustināts ar spēles sižetu ,jo parasti platformera žanra spēlēs tas ir retums (sižets vai nu neeksistē ,vai nu ir nenopietns un neinteresants). Mūzikas izpildījums šajā spēlē arī ir ,godīgi sakot, pārsteidzis un ļoti paticis. Jau sen prātoju par šis spēles iegādi ,bet īsti neesmu pārliecināts par spēles spēlēšanu ,izmantojot tikai klaviatūru ,jo nevēlos iegādāties kontrolieri tikai dēļ viena platformera.
Ieraksts tika labots, 14.Jūlijs 2015 09:30
19.Maijs 2015 18:07

Izklausās labi un izskatās vēl labāk, tik skaisti pastrādāts. Eh, man ļoti patīk šādas spēlītes.
Ausīm tīkams soundtrack's. Paldies par apskatu, gaidīšu vēl.

20.Maijs 2015 10:38
nice1 Resnis

Railman0z spēli ir pietiekami ērti spēlēt arī ar klaviatūru. Ir iespējams arī ar pelīti šādas un tādas lietas darīt.

25.Maijs 2015 12:19
goodman2576 Redaktors

Tā, nu pēc visu komentu izlasīšanas ievietoju sarakstā "obligāti jānopērk"

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!