Pirmie iespaidi svaidot šķembas un lasot sēnes

Grāvji, krūmi, koki - restart race. Tā es braucu pirmo trasi jaunajā Codemasters izstrādātajā spēlē Dirt Rally, kas pieejama agrīnā stadijā.

20.Maijs 2015 08:03
Marcisbee

Grāvji, krūmi, koki - restart race. Tā es braucu pirmo rallija trasi jaunajā Codemasters izstrādātajā spēlē Dirt Rally, kas pieejama agrīnā stadijā.

Pirmais kas noteikti iepriecināja, ne vizuālais noformējus, ne funkcionalitāte, ne pieejamais mašīnu klāsts, bet gan fona mūzika, kuru komponēja Stjuarts Ross (Stuart Ross). Šoreiz tā vairs nav piemājas diskotēka ar solistu priekšgalā, bet gan ļoti skaista sintizēta simfonija, kas man nekavējoties sejā radīja smaidu. Cerams arī šādu audio plūsmu varēs sagaidīt arī no relīzes versijas, kuru Codemasters plāno startēt 2015.gada 27.augustā.

Par spēli pozitīvi izsakās arī steam lietotāji, kas ir iegādājušies jau šo spēli agrīnā versijā. No 1780 lietotāju apskatiem steam platformā 93% ir novērtēti pozitīvi, kas liecina par spēles kvalitāti, ņemot vērā, ka izstrāde vēl tikai norit un gala produkts tas noteikti nav. Codemasters doma ir izveidot spēli, kuru vēlas spēlēt visi rallija fani, tāpēc cītīgi uzklausa spēlētāju viedokļus un papildina vai apgriež spēli attiecīgi pēc tiem.

Šis meisterdarbs savā veidā noteikti nelīdzinās Dirt 3 vai pat Dirt Showdown. Pirmie prieki - tiek piedāvāta kampaņa un tajā - trases izvēle. Trase ir visnotaļ skaisti nostrādāta, bet sākums liekas lēns, jo braukšanai izvēlēties var starp 1960. gada mašīnām, jo vienkārši ātrākiem metāla un alumīnija monstriem spēles naudas nepietiek. Ir nojauta, ka šeit būs iespēja veikt in-game maksājumus, visticamāk iegādājoties tos pašus automobīļus, gluži kā tas ir iespējams arī Dirt 3, kas nebūt nav slikta lieta, vai varbūt tomēr ir? Iespējams, ka tomēr šajā gadījumā, tas varētu būt pat slikti, jo automašīnas vairs netiek atvērtas inkrementāli pēc profila līmeņa, bet gan tās ir jāpērk ar spēles valūtu. Respektīvi, ja maciņš ir pārāk biezs un kabata rauj bikses lejā, tad spēles sākumā jau varētu braukt ar visātrākajiem spēkratiem, kas nav īsti godīgi pret citiem.

Arī auto vadāmība nav pielīdzināma iepriekšējām daļām, ir jūtamas izmaiņas. Iepriekš varēju slīdēt cauri līkumiem kā Kens Bloks, braucot pēc pankūkām uz veikalu, tad šoreiz, paralēli laužot riteņus uz šķembām, lasīju sēnes mežā un aplūkoju kokus tuvplānā. Bet kā jau citas spēles, arī šo ir iespējams apgūt un likt gremot putekļus arī konkurentiem.

Kā jau zināms, ir iespējams savu autiņu arī sadauzīt līdz nepazīšanai, kur lieti varētu noderēt jauna mehānika, ar kuru mēs tiekam iepazīstināti. Ir iespējams salabot auto, apmaiņā pret laiku, respektīvi, lai salabotu salauztu riteni vai nobrukušu motoru nākošai sacīkstei, to var izdarīt maksājot ar laiku. Tiek dotas 30 minūtes, kuras iespējams iztērēt, līdz ko tās tiek pārsniegtas, braucējs maksā penalty laikā, kas pieskaitas pie trašu izbraukšanas laika. Tādejādi varam paši upurēt laiku, atgūstot to ar svaigu motoriņu, radiatoru, izpūtēju u.c.

Rallija fani var jau testēt savus pedāļus un ieeļļot stūres, jo šis noteikti ir jāizmēģina. Vai arī vienkārši pasēdēt spēles starta skatā un izbaudīt lielisko audio celiņu, ko pašlaik arī pats daru. Papildus varu pieminēt, ka Codemasters ir iekļāvuši dronus, kuri filmē trasi un mašīnu ar kuru tai lido cauri, kas padara kopskatu tiešām mūsdienīgu un akurātu.

1861 skatījumi 11 komenti kudos

Raksta autors

14 komentāri Strike podkāsts #1 (5 gadu jubilejas svinības)
19.Maijs 2015 13:04
Marcisbee

11 Komentāri

20.Maijs 2015 08:37

Kad spēli pabeigs tad tā tiešām būs izcila. Doma ir nopirkt uz summersale.

20.Maijs 2015 08:43

Negribu iebersties tā pat kā ar next car game tapēc pagaidīšu kad spēlē būs pabeigta Un tad varēšu likti savu DFGT stūrīti un paraļoti

20.Maijs 2015 08:47
NecroBob Redaktors

Tajā skrīnā kur stāv skatītājs, viņam gadijumā nav uzvilktas zandeles + baltas zeķes

20.Maijs 2015 08:49
HansNiko Darbaholiķis

Ir ir

20.Maijs 2015 09:44

Seems legit.

20.Maijs 2015 10:18

Pēc GamePlay jau izskatās tīri okey.

20.Maijs 2015 13:08

Savulaik 1/2 otrā daļa dirta (vairs neatceros) uz konsoles likās kaut kas foršs, bet nu šitā jau ir jaunā paaudze. Vienmēr ir piesaistījušas šitādas spēlītes, kur ir vecās vecās vērtībās - uzvari sacīksti, atver jaunās mapes, iegūsti krutākos auto . Iespējams arī izvēlēšos šo spēlīti uz PC tā vietā ,lai iegādātos kādu citu uz konsoles. Bet ceru ,ka mans gliemezis pavilks, jo līdz septembrim netiek plānots pirkt jaunu pc.

20.Maijs 2015 13:18
Marcisbee Dizaineris

@Arturiks par to ir padomājuši šoreiz arī izstrādātāji, ir iespējams uzlikt Ultra Low grafiskos iestatījumus, lai spēle rūktu ļoti labā performancē arī uz vecākiem dzelžiem

Ieraksts tika labots, 13.Jūlijs 2015 00:11
25.Maijs 2015 11:43
goodman2576 Redaktors

es arī negribu ieberzties kā ar next car game ..... šobrīd izskatās kaut kā aizdomīgi švaka grafika... neticās ka codemaster nenopucēs vizuālo tēlu.. jo lai arī atsauksmes labas izskatās pēc disastera..... labam RPG varbūt grafika nav būtiskākais, bet nu jebkura veida braukšanai šodien tai ir jābūt normai... šobrīd IMHO visu laiku labākais un skaistākais driving geims ir Project Cars... protams tas nav pure rallijs, bet nu tur ir ko pamācīties arī tādiem monstriem kā codemasters.... , Grafika - state of the art, fizika - reāla, visi auto pieejami no spēles sākuma, n-tās iespējas visu iestatīt pēc sava prāta un gaumes, nekādi ingame maksājumi... protams arī savs DLC par papildus samaksu.. PS.. kas zina varbūt ja komūna lūgs uztaisīs arī tīru rallija DLC ....

25.Maijs 2015 19:09
Marcisbee Dizaineris

@goodman2576 man arī sākumā likās, ka grafika ir diezgan švaka. Šobrīd nemācēšu teikt kādēļ tas tā ir, bet nevajag arī aizmirst, ka spēle ir Early Access un viss redzamais ir uz jautājuma zīmes Otrs variants ir, ka viņi cenšas ļoti spiest uz to, lai spēle darbotos uz jebkura pc, starp ultra low un ultra high settingiem ir ievērojama atšķirība - arī performances ziņā.

26.Maijs 2015 17:14

Rakstā kļūda, ir dotas 30 minūtes, nevis sekundes. Par Next Car Game, viņi pārtaisa spēles engine, tādēļ nav update. Par Project Cars, tur īsti no fizikas nav ne smakas, tik smuka grafika. Bet Dirt Rally viņi ir gan pacentušies, trases ir fantastiskas. Nav kā Dirt 3, diezgan platas, bet šeit ir šauras ar interesantiem un viltīgiem līkumiem. Tik viņiem vēl jāpiestrādā pie auto bojājumiem.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!