PRO konta nākšana pasaulē

Pēc ilgiem apmaiņas e-pastiem un papīru kārtošanām, beidzot varam laist gaisā mūsu pašu PRO kontus iekš Strike.

21.Maijs 2015 12:31
Marcisbee

Pēc ilgiem apmaiņas e-pastiem un papīru kārtošanām, beidzot varam laist gaisā mūsu pašu PRO kontus iekš Strike. Konta atlikšana noteikti nebija plānota, bet dienā pirms strike palaišanas mainot development vidi uz production vidi gadījās aizķeršanās un tā ieilga uz nedēļu, bet nu tas viss ir nokārtots un PRO konta iegāde ir atvērta publiski.

Izlemjot atbalstīt Strike.lv portāla darbību, lietotāji var iegādāties PRO konta abonamentu un iegūt papildus privilēģijas, dalību pasākumos, katru mēnesi piedalīties izlozē ar iespēju papildināt savu krāšņo spēļu tematikas T-kreklu kolekciju, ekskluzīvas emocijas lapā u.c. Vairāk par pro kontu var uzzināt https://strike.lv/pro.

SAŅEM STRIKE KREKLU

Katru mēnesi viens laimīgais PRO konta lietotājs tiek izlozēts un saņem pa pastu STRIKE kreklu pēc savas izvēles un izmēriem.

PLAŠĀKS EMOCIJU KLĀSTS

Papildus emocijas kuras izmantot strike lapā rakstot komentāru, foruma postu, aktivitāti vai iekš privātajām sarakstēm.

KATRU MĒNESI EKRĀNTAPETES

Katru mēnesi 3 dažādi spēļu ekrāna attēli priekš darbvirsmas datoram ar vai bez strike logo un mēneša kalendāra.

PRO KONTA BIRKA

Papildus PRO konta nozīme pie profila vārda viscaur strike lapā ar iespēju paslēpt to, ja tā traucē.

NOST AR REKLĀMĀM

Strike pilnīgi bez nevienas reklāmas. Tas līdzvērtīgi kompensē reklāmu izvietošanu, tāpēc reklāmas Tev netiks rādītas.

Turpinot attīstīties portālam, laika gaitā tiks pievienotas jaunas iespējas šī konta īpašniekiem. Cena par PRO kontu ir € 3.49 / mēnesī vai arī € 34.99 / gadā, iegūstot 17% atlaidi uz 2 mēnešiem. T-kreklu izloze notiks katra mēneša pēdējā dienā, par to tiks paziņots visiem konta īpašniekiem un arī laimīgajam uzvarētājam. Uzvarētājs varēs izvēlēties kreklu, izmēru un krāsu, 1-2 nedēļu laikā krekls atnāks norādītās adreses pasta nodaļā.

Ja ir jautājumi par šo tēmu, tad ar mums var sazināties profilos privāti vai arī https://strike.lv/contact. Veiksmi visiem un paldies par atbalstu.

1747 skatījumi 33 komenti kudos

Raksta autors

5 komentāri Crossout jeb sacīkste uz nāvi.
20.Maijs 2015 15:14
swizz

33 Komentāri

21.Maijs 2015 12:39

Interesanti, tik līdz saņemšu stipendīju, iegādāšos pro kontu!

21.Maijs 2015 12:49
swizz Redaktors

Super, ātri noorganizēta pro kontu darbība. Pirmais jau noteikti nebūšu, bet tad simboliski esmu iegādājies PRO kontu. Atbalstam šo lapu!

21.Maijs 2015 13:31

Viss izskatās awesome! Godīgi sakot, nebiju nemaz gaidījis tik labi nostrādātu PRO atmaksas sistēmu. Malači!

21.Maijs 2015 13:38

Lai neviens neņemtu pro šomēness. Gribu 100% win rate.

21.Maijs 2015 13:47

Aizmirsti

21.Maijs 2015 14:52
swizz Redaktors

Žēl ka es nevaru tikt pie otras nozīmītes, būtu PRO Redaktors

21.Maijs 2015 15:20
      Arī es nolēmu atbalstīt ,tādā pašā veidā arī vēl motivēt un pateikties par lieliski padarīto darbu Strike.lv darbojošam personālam ši lieliskā videospēļu portāla izveidē. Lai dzīvo STRIKE.lv!  :s_biceps:
21.Maijs 2015 18:16

Varētu uztaisīt pro list, lai redzētu cik ir PRO, calculate win rate.

21.Maijs 2015 18:50

Atbalstam, atbalstam puiši! Bet krekls ar to seksīgo dizainu gan ir mans! :s_lemon:

21.Maijs 2015 19:14
MDR

Sapņotāji Kreklu jums neredzēt kā savas ausis,mans :s_eyes:

21.Maijs 2015 19:51

Līdz ko pamanīju tā arī pats iepirku PRO kontu, lai atbalstītu savējos.

21.Maijs 2015 22:56

Itkā jau gribas paņemt un atbalstīt.. bet tas piedāvājums tāds nasing spešal.. ir vēl, kas citiem padomā? Smailijus neizmantoju izņemot " " wallpaperi sen jau vairs neko neizsaka, jo ekrāns vaļā viens nekad nav. t-krekla veiksmei īsti neticu un kur nu vēl Jums likt ņemties viņu uz Dāniju sūtīt. Birka ir krāniņa garināšanai, reklāmas netraucē. Konkursi vēl ok.. Gaidu īstenībā vēl kāda offeru..

22.Maijs 2015 06:10
NecroBob Redaktors

@Rinalds Tavs komentārs ir mazliet greedy ar Pro kontu Tu izrādi atbalstu strike. lv un mūsu ieguldītajam darbam un projektam kā tādām, par šīm naudiņām labākajā gadījumā varēs samaksāt par serveri.

Ieraksts tika labots, 14.Augusts 2015 13:49
22.Maijs 2015 06:51

@Rinalds - domā man pašam vajag vajag tās visas "privilēģijas"? Kāds ar PRO kontu cenšas iegūt kaut ko papildus, kāds atkal vienkārši to ir pasūtījis, jo grib, var un vēlas atbalstīt pašmāju štelles. Pīs.

Ieraksts tika labots, 14.Augusts 2015 14:00
22.Maijs 2015 07:38
Kemito Programmētājs

Viss kārtībā. Cilvēka brīva izvēle. Tiesa, ka pagaidām nav īpaši nekā daudz, bet kā @MarisL un @NecroBob pieminēja, tas vairāk attiecas uz pašmāju atbalstīšanu. Nav tā, ka mēs mirstam badā, vai mums kas trūktu, ja spējam izdot vairākas kopcijas ar GTA V, to pašu Max Payne ar visiem DLC (izmaksas ir 30 euro steam platformā), tas vien pierāda, ka ar līdzekļiem viss ir ok. PRO konta opcijas nav nekas, nenoliedzami, vismaz pagaidām, vairāk par simbolisku atbalstu programmētājiem, redaktoriem, dizainerim kafijai. Kreklu aizsūtīt uz Dāniju ir nieks, kreklus sūtam caur Printful, kas kvalitātes ziņā ir super, sūta no USA, uz visām pasaules malām, līdz ar to aizsūtīt uz Dāniju nav grūti. Saturs pieejams visiem, cenšamies attīstīt kaut kādu pašmāju kopienu, ko arī atklāšanas strīmā pieminēju, lai neteiktu, ka Latvijā nekā nav un nekas nenotiek. Esam mēs pietiekami daudz šeit Latviski runājošie. Kā jau teicu, paša brīva izvēle, kur tērē savu piķi, kas var un grib, tas nopērk, kas negrib, nepērk.

Priekā!

Ieraksts tika labots, 22.Maijs 2015 07:41
22.Maijs 2015 08:03

@NecroBob - serveris diezvai strike maksā tūkstošus. Pieņemsim, ka serverim tiek doti 50eur.. pieņemsim, ka saņemat 3eur.. tātad 16 pro konti un serveris ir. Ap to skaitu arī izskatās, ka PRO konti ir paņemti. Te nebūs nekādas algas, bet still.. šī diezvai serverim sanāks muldēšana ir vairāk kā tizla. @MarisL jau minēju, ka ir doma atbalstīt. Es runāju par overall konceptu. Ieguvuma īsti nav nekāda. Smailiju padarīšana, like srlsy? Tad jau var sākt tirgot atsevišķus burtus forumā. Piem. PRO konta lietotājs var lietot visus burtus. Pārējie nevar uzrakstīt burtu "S". Man nav nekas pret PRO kontu un visticamāk arī paņemšu, vienkārši gribētos arī ko citu izņēmot giveaway un wallpaperus. Es wallpaper laiku patērētu lietderīgāk. EDIT: PRO konts pašreiz nav paņemams. System down?

Ieraksts tika labots, 22.Maijs 2015 08:04
22.Maijs 2015 08:29
nice1 Resnis

Par serverīša un citām izmaksām šeit netiks spriests bet tās ir lielākas kā 50eiro. @Rinalds - Ja tev ir kādi piedāvājumi/ieteikumi ko PRO konta lietotājiem piedāvāt droši raksti šeit/pm/forumā/e-pastā. Esam atvērti idejām un noteikti daļu no tiešām realizējamām realizēsim.

Ieraksts tika labots, 22.Maijs 2015 08:29
22.Maijs 2015 08:33

Rinald, tas PRO konts maksā trīsarpus eiro mēnesī, kādus diez biezos konkursus un milzu balvas tu par to gribi?

22.Maijs 2015 09:27
Melnazeke Redaktors

Viss ir normāli, vienmēr atrodas cilvēki kam kaut kas nepatīk, būtu jāsāk uztraukties tad, kad tā nebūtu - vajag taču kādus, kas čīkst.

22.Maijs 2015 09:38

OMG.. Jūs lasīt protat vispār/. @Jujubokar - man neinteresē konkursi. Mans steam ir gana pilns, lai es te nāktu pēc spēlēm... Nekur neesmu minējis, ka man PRO konts nepatīk. Strike ir ļoti labi izveidots projekts ko arī no Maarcisbee varēja gaidīt. Komanda ir savākta ļoti laba. Es vienīgi izteicu savas domas, ka PRO kontā nekā īsti nav. Wallpaperi ir nasing spešal, smailiji ir vienkārši lol. Arī reklāmas man netraucē. Es izteicu domas, ka derētu piedomāt pie kā papildus. Pie tā papildus es būtu gatavs arī atdot 5.99 un 7.99 strike komandai mēnesī, jo projekts ir tiešām ar lielu + apzīmējams pašreiz, īpaši early stage. Arī es paņemtu šodien pro kontu, bet kā ieeju tā nav pieejams un, lai sazinātos ar administrāciju tur ir rakstīts ekstremālos gadījumos, kas šajā gadījumā tāds nav..

22.Maijs 2015 09:59
Melnazeke Redaktors

Nešaubos, ka balvu fonds un pro konta iespējas tiks izvērtētas un iespējams paplašinātas, bet viss ar laiku. Otrkārt, nevajag runāt tikai no sava subjektīvā skatu punkta: "Man steam profils ir pilns ar spēlēm, man tos konkursus nevajag!", strike.lv komūna ir aizvien augoša, nevajag aizmirst, ka ne visiem ir tik daudz spēļu viņu bibliotēkās kā tev. Tev neviens neliek pro kontu abonēt, kad parādīsies kaut kas tāds, kas tevi interesē, tad arī to izdarīsi. Bet pagaidām labāk atstāj konstruktīvu kritiku un ieteikumus uzlabojumiem.

Ieraksts tika labots, 22.Maijs 2015 10:01
22.Maijs 2015 10:05

@Melnazeke Tu toč lasīt nemāki.. paskaties augstāk kur man prasīja kādus konkursus un balvas es gribu uz ko es atbildēju, ka man to nevajaga, kas tas nav tas iemesls kāpēc gribu pro kontu.

Un vēlreiz man NAV NEKAS pret pro kontu. Tāpēc beidz lieki spamot un ar hui*u atbildēt man rakstot vienu un to pašu.. Viss I'm out of here. Paņemšu PRO kad tas būs iespējams izdarīt, jo apnīk tukši muldēt atpakaļ tiem, kas nespēj lasīt vai saprast elementāras lietas.

22.Maijs 2015 10:22
Marcisbee Dizaineris

PRO konts ir atpakaļ, neliela aizķeršanās bij, secinājums - naktīs labāk netaisīt nedarīt svarīgas lietas

22.Maijs 2015 10:32
Kemito Programmētājs

Viss kuul veči. Čill, Rinaldam ir legit argumenti par to, un es jau nenoliedzu, ka tur nekā vairāk par to nav, bet kā saka - labāk kaut kas nekā nekas. Nevajag arī ieslīgt galejībās par burtu tirgošanu. Opcijas ir pašlaik tādas, kādas viņas ir. Ja uzliktu to kā kaut kādu 'donate' tipa sūdu, tad būtu pretīgi, ka tiek veikta kaut kāda diedelēšana. Pašlaik pro kontu opcijas ir maz, bet neviens neteica, ka tās paliks šādas un akmenī iekaltas. Viņas mainīsies, nāks klāt, etc. Bazars tam apakšā ir tāds, lai netiek maksāts par pliku neko, labāk samaksā 3 euro par zīmuli, nekā par tukšu gaisu. Nāks klāt fīču, pro kontiem kāda ekstriņa piešķirda, centīsimies neapdalīt tā, lai viss beigās nepārvēršas par PRO only. Kā jau @nice1 minēja, ieteikumus, un visu pārējo, droši, labprāt uzklausīsim, tā pat arī bugus labojam, liekam klāt Jūsu ietektās fīčas.

chill

22.Maijs 2015 14:47
Edgarsdesign Apkopējs

Vienmēr gatavs atbalstīt STRIKE, turas Latvieši! :s_biceps:

23.Maijs 2015 09:11
edza Spameris

Ieķēru līdzko pamanīju .. ti. tgt. supports būs no manis. protams tās visas PRO fīčas man pilnīgi neko nedos varbūt garāks foruma krāns dēļ PRO birkas hehe un neliela iespēja vinnēt maiku šoreiz pareizajā izmērā viens gan ieteikums ... nevar arī atsevišķi kautkādu dropdown menu un izvēlies cik mēnešus gribi pro ... teiksim es būtu tagat ņēmis uz 3 mēn un vēl kas ir tā poga Atcelt Atjaunošanu ? pie maksājuma

Ieraksts tika labots, 14.Augusts 2015 18:45
23.Maijs 2015 10:32
Marcisbee Dizaineris

Atcelt atjaunošanu ir poga, kas atcels subscriptionu un nākošmēnes pro konts netiks automātiski papildināts

23.Maijs 2015 11:24
edza Spameris

oh tad sanāk, ka jums ir pieeja manam bankas kontam jebkurā brīdi ?

23.Maijs 2015 11:31
Marcisbee Dizaineris

Nē, konta dati mums netiek nekur glabāti, to dara braintree payments, ar kuru mēs esam noslēguši līgumu. Mums ir izveidots attiecīgi plāns, kuram esi pieteicies, tā plāna ietvaros arī visi maksājumi tiek veikti. Mums ārpus šī plāna nav kontrole pār neko citu.

23.Maijs 2015 11:33
edza Spameris

ok skaidrs... bet par to abonomentu es pat nezināju ieteiktu uzlikt kādu lielāku brīdinājumu

23.Maijs 2015 18:47
Kemito Programmētājs

Šāda sistēma, par abonēšanu ir daudzās vietās. Tam pašam twitch.tv

23.Maijs 2015 21:14

Principā man vienalga kādas iespējas, jo konta pirkšana ir sava veida projekta atbalstīšana, sou happy to join.

24.Maijs 2015 12:28
MDR

Šomēness būs futbolkas izloze?

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!