SKYRIM VAR IET SĒDĒT UZ SOLIŅA - LAUKUMĀ UZNĀK WITCHER 3

Latiņa ir uzstādīta un tuvākajā laikā netiks kustināta.

21.Maijs 2015 11:48
NecroBob

Iepriekš esmu teicis, ka Order 1886 ir vizuāli visskaistākā spēle, kādu esmu redzējis uz PS4 konsoles… Nu ko, varu savus vārdus ņemt atpakaļ Witcher 3 paceļ latiņu neiedomājamos aukstumos un visus savus konkurentus nostumj mēslainē. Uz PS4 spēle izskatās neiedomājami labi. Katra spēles nianse ir nostrādāta līdz maksimālam sīkumam. Pirmo reizi spēlējot es pieķēru sevi pie domas, ka piecas minūte stāvu meža malā kur vējš maigi šūpo koku galotnes un vēroju saulrietu, nekas tāds ar mani vēl nebija noticis. Spēles atmosfēra ir lieliska, domāju, ka palīdz arī tas, ka spēli izstrādā Poļi, viņu redzējums kā jāizskatās mežam, purvam vai taigai ir krietni savādāks, nekā Amerikas izstrādātājiem un mūsu latviešu acīm ir krietni tīkamāks, es pat teiktu pazīstamāks. Nemaz nerunājot par mūziku, kura vienkārši satriec putekļos, vai tā ir episka cīņa, vai pastaiga mežā, fonā vienmēr būs lielisks skanu celiņš. Vēl tagad pēc nospēlētam 25 stundām ieslēdzot spēli ir sajūta – WOW tas ir fantastiski. Un visi tie kas čīkst, ka spēles PC versija ir ”downgrade” no tā ko rādija E3 2014. gadā, ejiet Jūs visi dillēs.

Runājot par story- tas ir gaužām vienkāršs mūsu varonis Geralds meklē savu pameitu Siri ( nekādas saistības ar Iphone) un vēlas atgūt savu mīļoto Jeniferi ( jā, tā viņu sauc, kāpēc ne Dženifere?). Sīkākās detaļās neiedziļināšos, jo noteikti mūsu lasītaji „Ragaņa” „loru” zina reizes 10 labāk par mani. Pats spēles process ir lielisks pilnīgi visos aspektos. Kvesti ir pārsteidzoši dažādi un interesanti, tos var iedalīt 3 daļās:

  1. Stāsta kvesti- meklējam Siri
  2. Witcher kontrakti – atbrīvojam ciemos no mošķiem ( vilkači, vampīri, raganas utt) par to saņemot naudu.
  3. Papildus kvesti- darām visādas citas lietas.

Paldies dievam šeit nav klišejisko uzdevu- atnes 10 ķirbjus, ej atpakaļ un nosit 10 vilkus utt. Patīk, ka spēle neuzskata spēlētāju par muļķi, paskaidrošu kā. Spēle vēro spēlētāja progresu, teiksim ir uzdevums kurā ir jānoskaidro kāpēc Grifins uzbrūk ciemam, pilsētas pārvaldnieks sūta mūs pie mednieka ar kuru kopā ir jāiet uz mežu un jāatrod otra Grifina līķis. Es spēlējot netīšam uzduros uz Grifina līķa pastaigājoties pa mežu, pēc tam dodoties pie pie pilsētas pārvaldnieka viņš mani vairs nesūtīja pie mednieka, bet uzreiz saruna notika par manu atradumu mežā. Tas man ļoti iepriecinaja , jo spēle nelika iet kvestu ignorējot faktu, ka jau zinu kas mani sagaida mežā. Un šādu sīkumu ir spēlē ir daudz. Pārsteidza, ka Witcher kontrakti un „sidekvesti” ir pārsteidzoši labi nostrādāti, pat dažreiz labāki ka stāsta kvesti. Pašlaik ir tā, ka nevaru aiziet prom no pilsētas kamēr viss nav izpildīts, tik liela ir ziņkāre. Jāpiebilst ka visi kvesti agrāk vai velāk saplūst vienā mikslī un papildina viens otru. Kā jau standarta RPG varam mainīt sava varoņa ekipējumu, miksēt dažādas zāles/augus, kraftot un dzert visādas pudelītes, ko „izsitam” no pretiniekiem, vai saņemam atalgojumā par kvestiem.

Cīņas mehānika ir lieliska, zobeni, dunči, arbaleti, maģija viss kā nākas. Interesanti ir tas, ka mainot spēles grūtības pakāpi iegūstam dažādu spēles pieredzi, ja liksiet uz vienkāršākā režijuma iegūsiet „hack and slash „ cīņas, ja grūtības pakāpi, uzliksiet virs vidējā, spēles cīņas sāks atgādināt Dark Souls. Pāris epizodēs varēsim pabūt arī Siri ādā.

Savelkot visu kopā varu teikt, ka spēle ir lieliska, nav vietas kur piesieties (tas mani mazliet kaitina, jo pēc dabas esmu diezgan kritisks). Spēli iesaku pilnīgi visiem, pret šo spēli vienaldzīgs nevar palikt.

Noteikti 10 no 10.

2229 skatījumi 11 komenti kudos

Raksta autors

2 komentāri Virtuālais ceļojums caur Vašingtonu.
5.Jūnijs 2015 05:45
Antjello

11 Komentāri

21.Maijs 2015 11:55
Melnazeke Redaktors

Man patika skyrim, esmu viņu atspēlējies un modojies tik daudz, ka līdz kaklam. Bet Witcher 3 ir spēle, kas ir pilnīgi citā līmenī, pēdējo gadu lielākie RPG žanru grāvēji priekš Witcher 3 sveci netur!

Ieraksts tika labots, 21.Maijs 2015 11:57
21.Maijs 2015 12:20
swizz Redaktors

Jā meži un dabas skati, man kā latvietim patīkami, kā saka dzimtenei pazīstamāki. Grafika lieliska, pat ņemot vērā ka uz mana novecojušā datora var tādu medium/ high miksiņu saslēgt, ir burvīgi. Kvesti tiešām ir aizraujoši, spēle interesanta un plus labi pārdomāti dialogi. Es citreiz nevaru ciest ilgi gaidīt kamēr viņi izmuldās, tāpēc šeit var skipot tā, lai vēl pagūtu visu izlasīt.

21.Maijs 2015 14:09

Atceroties otro daļu, kas man nez kāpēc jau apnika diezgan ātri, jāskatās vai šī beigās nebūs tāda pati

21.Maijs 2015 15:40
      Esmu ieinteresēts šīs spēles iegādē ,bet vēlos zināt vai ir nepieciešamība iepazīties ar iepriekšējo šis spēles daļas sižetiem ,lai spēlētu šo ,tā saucamo, meistardarbu?
Ieraksts tika labots, 21.Maijs 2015 15:53
21.Maijs 2015 16:27

Paņemu savu Xbox360 klēpī un raudu...

21.Maijs 2015 16:54
Marcisbee Dizaineris

Hmm, tagad sagribējās iegādāties Witcher 3 Jautājums tāds pats kā Railman0z par iepriekšējām daļām, jo tās neesmu spēlējis

Ieraksts tika labots, 21.Maijs 2015 16:55
21.Maijs 2015 17:10
NecroBob Redaktors

@Railman0z Nop , var droši ņemt, ja nav spēlētas iepriekšējās daļas Par to tiešām var neuztraukties

Ieraksts tika labots, 14.Jūlijs 2015 09:23
21.Maijs 2015 17:13
Melnazeke Redaktors

@Mārci Tu droši vari sākt ar šo daļu, vienīgi būsi apmulsis dažās lietās, bet lielākās detaļas viņi izskaidro, bet ja domā sākt ar iepriekšējo sāc ar Witcher 2 un no nexus lapas novelc pirmās spēles save datus, kādi tev patīk, jo izdarītās izvēles tiek pārnestas no vienas spēles uz otru un ļoti ietekmē spēles pasauli.

23.Maijs 2015 10:24

Jā es jau ļoti gribētu viņu uzspēlēt,bet ar savu portatīvo par tādu spēli es varu sapņot vienīgais

23.Maijs 2015 11:25
edza Spameris

otro daļu izgāju ... bet 3 huh jāpārdod niere lai spēlētu uz max grafikām

25.Maijs 2015 10:11
goodman2576 Redaktors

Tiešām šī ir viena no visu laiku izcilākajām RPG spēlēm. Pavisam noteikti tā ir jauna un augsta latiņa turpmākajām RPG spēlēm, kuras apskatnieki noteikti pielīdzīnās Witcher 3 visām iespējamajām detaļām. Visas nianses ir tā nostrādātas, ka patreiz nav kur piesieties.... Nedaudz grūtsirdīgi paliek skatoties uz milzīgo skaitu ar jautājuma zīmēm spēles kartē , cik gan stundas vajadzēs lai visu to izpētītu, bet skaidrs ka tas būs jāizdara, jo par garlaicību un vienveidību patreiz nenākas sūdzēties. Gamespot.com apskatnieks savā spēles review pat minēja ka pēc vairāk kā 100h spēlēšanas tā joprojām viņam šķiet aizraujoša, nu redzēsim kā tur būs. Par niansēm - Jaunums ir Nvidia hairworks - http://www.geforce.co.uk/hardware/technology/hairworks. Manuprāt tas ir veiksmīgs risinājums, joprojām skatos un priecājos kā izskatās Grifina galva pie zirga sāniem auļojot. Iesaku šo spēli visiem neatkarīgi no tā vai esat jauns vai pieredzējis spēlētājs. Šī ir viena no nedaudzajām spēlēm kura ir katra iztērētā centa vērta.

Ieraksts tika labots, 14.Jūlijs 2015 09:23

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!