Spēle kura apsteidza laiku.

L.A.NOIRE - kad Mafia un GTA satiekas Eņģeļu pilsētā.

16.Jūlijs 2015 08:25
goodman2576

Manuprāt šī ir viena no tām spēlēm, kurai būtu jābūt ikviena geimera kolekcijā. Četrdesmito, piecdesmito gadu detektīva stilā veidotā spēle uzreiz piesaista ar divām lietām - ļoti labs grafiskais izpildījums 2011.gadam ar neticami reālistisku sejas mīmikas animāciju, un brīvību GTA stilā vizinoties pa retro Enģeļu pilsētas rajoniem lieliskos tā laika automobiļos. Neiepriecināja ļoti nopietnās prasības pret PC dzelžiem un 30 fps limits (šobrīd esot modi, kuri noņem šo limitu, bet es pats neesmu mēģinājis veikt modofikācijas).

Attēla apraksts

Atkal neiegrimšu nekādā sižeta pārstāstīšanā, lai tiem kuri pēc raksta izlemj uzspēlēt paliek intriga. Spēlē jūs esat policists, II pasaules kara veterāns, kurš iestājās LAPD un uzsāk karjeru kā vienkāršs patruļnieks. Palēnām iesaistoties dažādās izmeklēšanas lietās jūs virzaties pa karjeras kāpnēm. Spēle, kuru visi nozīmīgākie spēļu portāli novērtējuši ar ne mazāk kā 8, un vairākumā gadījumu pat 9, līdz šim pārdota gandrīz 5 miljonu eksemplāros (PS3, XBOX360 un PC kopā).

Attēla apraksts

Tātad nedaudz sīkāk par to, kas man patika spēlē. Sāksim ar lielisko storytelling veidu, katra spēles nodaļa sākas Holivudas veco detektīvu stilā (man personīgi arkārtīgi patīk tāds stils). Daži amerikāņu apskatnieki saskata lielu filmas LA Confidential ietekmi. Vēl patiešām pārsteidza kā tēliem runājot darbojas sejas mīmika, kaut ko tādu līdz šim nebija nācies redzēt.

Attēla apraksts

Uz to brīdi mans PC neizcēlās ar jaudu, tomēr es samazināju visus citus parametrus tikai ne "facial animation", jo tā piešķīra spēlei īpašu šarmu, un sakiet, kurā vēl spēlē Jums jāvēro spēles varoņu mīmika, lai mēģinātu saprast vai tie runā patiesību vai melo. Un tieši šie spēles elementi - liecinieku nopratināšana un nozieguma vietas izmeklēšana ir vēl viens trumpis. Varbūt pat pārāk sarežģīts trumpis, kura dēļ apvienojumā ar tā brīža datora mazspējīgumu joprojām spēli neesmu līdz galam pabeidzis, tomēr neesmu arī izņēmis no saraksta "obligāti jāizspēlē". Nedaudz pavērojot spēles varoņu mīmiku sarunu laikā, spēlētājs jau sāk saprast kad tiek teikta patiesība, kad melots.

Attēla apraksts

Spēle neiztiek bez apšaudēm un pakaļdzīšanās lieliskos retro automobiļos. Ir arī dažādas papildus misijas, ar spēles sižetisko līniju tieši nesaistītas, ir lieliski džentelmeņu apģērbi, noslēpti sacīkšu auto un Enģeļu pilsētas skaistākās un slavenākās apskates vietas. Attiecīgajam laikmetam lieliski pieskaņots muzikālais noformējums džeza ritmos, brīnišķīgi un daudzveidīgi ieskaņotās varoņu balsis un 26 izmeklēšanas lietas padara spēli pilnvērtīgu un sniedz gandarījumu. Iesaku, kamēr gaidām MAFIA3 , paspēlēt šo lielisko spēli.

Attēla apraksts

1484 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

10 komentāri KONKURSS: RADOŠĀKAJAM BIEDRAM (Payday : The Heist) NOSLĒDZIES !
16.Jūlijs 2015 10:27
NecroBob

2 Komentāri

18.Jūlijs 2015 20:45
hugurris Labdaris

oww, viņa pa maksu, vai kaut kur free?

21.Jūlijs 2015 20:52
goodman2576 Redaktors
Ieraksts tika labots, 14.Augusts 2015 13:28

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!