Amsterdamā atvērta geimeru viesnīca

Es zinu, kur došos pavadīt atvaļinājumu

22.Janvāris 2016 13:15
Vito

Amsterdamā nu uzradies jauns iemesls šīs pilsētas apmeklējumam, un tas nav zaļš un aizliegts lielā daļā pasaules valstu. Jauno viesnīcu sauc The Arcade Hotel un katrā tās numuriņā ir pieejama retro spēļu konsole ar plašu spēļu izvēli, kā arī sava viesnīcas bibliotēka ar neskaitāmiem komiksiem.

Arī bārā no spēlēm nav jāatpūšas, jo tur pieejamas portatīvās spēļu konsoles, kuru spēlēšana tiek aktīvi atbalstīta. Viesnīcas foajē pieejamas daudzspēlētāju režīmam pielāgotas konsoles, kuras izmantot var ikviens interesents.

Dažiem šī varētu šķist kā ideālā viesnīca un tāds arī ir tās veidotāju mērķis - pievērsties un izklaidēt nedaudz savādāku klientu loku, kā pārējās pilsētas viesnīcās. The Arcade Hotel atrodas pavisam netālu no populārām, tūristu apmeklētām vietām un kalpo kā izcila vieta kurā atpūsties no pastaigām pa pilsētu un citām atrakcijām.

Istabiņu cenas sākas no 85€ par nakti un var sasniegt pat 150€ par istabiņu ar lielāku gultu, milzīgu vannu un skaistāku skatu pa logu. Viesnīcā gan nav daudz ierasto papildus pakalpojumu, piemēram, sporta zāles vai peldbaseina, tomēr tas varētu šķist tikai loģiski, ņemot vērā šīs viesnīcas tipisko klientu vēlmes. Sportošanas un peldēšanas vietā geimertūristi varēs izbaudīt bagātīgas, lētas brokastis un neierobežotu bezmaksas tējas un kafijas piedāvājumu.

1054 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

6 komentāri Unreal Engine 4 atdzīvina 1997.gada GoldenEye
22.Janvāris 2016 12:16
Vito

1 Komentārs

22.Janvāris 2016 20:45

Labs Noteikti aizbraukšu

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!