Opposing Force turpinājums jau februārī

Valve dod zaļo gaismu fana izveidotam Opposing Force turpinājumam, ko varēsim spēlēt jau februārī

22.Janvāris 2016 12:00
Vito

Spēļu izstrādātāju kompānijas visbiežāk cenšas apturēt dažādas fanu veidotas spēles, kas bāzētas uz spēļu franšīzēm, tomēr Ričardam Sībrūkam (Richard Seabrook) paveicās un Valve ļāva viņa veidotās spēles Prospekt notikumiem risināties Half-Life pasaulē un pilnībā izmantot visu Half-Life 2 kodu un materiālus.

Spēlētāji jau tagad var iegādāties spēli, kura ļaus iejusties Adriana Šeparda (Adrian Shephard) lomā, kurš daudziem jau ir zināms kā Gearbox Software veidotās Half-Life: Opposing Force galvenais varonis un tagad spēlēs lielu lomu arī Half-Life 2 stāstā.

Attēla apraksts

Sībrūks ir ieguvis datorspēļu dizainera izglītību, tomēr viņam neizdevās atrast darbu savā profesijā, tādēļ viņš izlēma sekot savam sapnim - strādāt vienā no lielākajām datorspēļu nozares korporācijām - Valve. Ceļā uz savu mērķi Ričards piepelnījās, gatavojot kokteiļus un šis darbs ļāva viņam no rītiem strādāt pie Prospekt izstrādes.

Aptuveni pusotru gadu vēlāk Ričardam bija desmit spēlējami līmeņi un iztukšots bankas konts, tādēļ viņš ielika sava garadarba kopiju koferī, uzpūta uz tā Opposing Force logotipu un nosūtīja to Valvei. Viņš aizrautīgi sekoja sūtījuma ceļam no Lielbritānijas līdz ASV muitas dienestam, tad tālāk uz Sietlu caur Kentuki, līdz beidzot paciņa nonāca Valve galvenajā mītnē un Ričards vairākas dienas nosēdēja pie telefona, gaidot zvanu kurš tā arī nepienāca.

Attēla apraksts

"Ak mans Dievs, tas ir satriecoši, tev noteikti jāierodas šeit jau tagad!" - aptuveni tik episku zvanu gaidīja Ričards, lai gan viņš bija sagatavojies, ka Valves pārstāvji teiks: "Viss ir labi un tā tālāk, tomēr ne tagad," tomēr neviens viņam nezvanīja.

Ričardam bija palikusi tikai viņa spēle, tādēļ viņš izlēma mēģināt to publicēt ar Steam Greenlight palīdzību, un jau pēc mazāk kā trīs diennaktīm tai tika dota zaļā gaisma, kam pavisam drīz sekoja oficiāla vienošanās par Half-Life 2 materiālu izmantošanu spēlē.

Ja arī tevi, tā pat kā mani, ieinteresēja Prospekt, tad to jau tagad ar 10% atlaidi var iegādāties iepriekšpārdošanā spēles Steam lapā un tā būs spēlējama jau februārī.

1000 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs Jaunākais Far Cry Primal treileris!
21.Janvāris 2016 20:25
Skhen

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!