Sven Co-op oficiāli pieejams Steam veikalā

Iespēja spēlēt veco, labo Half-Life, kā arī dažādas citas misijas kooperatīva režīmā

25.Janvāris 2016 10:50
Vito

Sven Co-op ir viena no manām mīļākajām kooperatīvā režīma spēlēm, neskatoties uz to, ka tās izstrāde sākās pirms vairāk kā 15 gadiem un patiesībā tā pat nav atsevišķa spēle, bet gan Half-Life modifikācija. 2013.gadā Valve beidzot deva zaļo gaismu, lai Sven Co-op varētu izdot Steam platformā un tagad beidzot tas ir noticis.

Sākumā Sven Co-op bija pilnībā bāzēts uz Half-Life un izmantoja pieejamos ieročus, tekstūras un pārējos materiālus. Spēles grūtības līmenis gan tika ievērojami pacelts, lai atbilstu kooperatīva režīmam un faktam, ka vairāku spēlētāju komanda standarta līmeņus varētu pieveikt garlaicīgā ātrumā. Spēlē pieejamie līmeņi jeb kartes ir veidotas kā atsevišķas misijas un nereti stiepjas pat vairāku karšu garumā. Vairumā misiju nav svarīgi iegūt maksimālos punktus, nogalinātos pretiniekus vai ko tamlīdzīgu, jo galvenais ir sasniegt mērķi un izpildīt uzdevumus.

Ja vēlies kopā ar draugiem atgriezties pie vecā, labā Half-Life pieveikšanas, vienkārši pakavēties atmiņās un neesi pamēģinājis Sven Co-op, noteikti iesaku to izdarīt un doties uz spēles Steam lapu.

1087 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs Amsterdamā atvērta geimeru viesnīca
22.Janvāris 2016 13:15
Vito

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!