Bungie prezidents aiziet no darba, nesniedzot komentārus

Pēc 15 gadu darba Harolds Raiens pamet prezidenta amatu un Destiny nākotne paliek miglā tīta

29.Janvāris 2016 13:59
Vito

Harolds Raiens (Harold Ryan), Bungie prezidents, 27.janvārī izlēma pamest savu amatu un pārtraukt darbu pie Destiny izstrādes, nesniedzot nekādus komentārus. Šis notikums daudzus spēļu fanus un, protams, kompānijas darbiniekus atstājis neziņā, ņemot vērā, ka Raiens prezidenta amatu ieņēma jau kopš 2000.gada, jau pirms tika izdots Halo: Combat Evolved.

Bungie jaunais prezidents Pīts Parsons (Pete Parsons), kurš kopš 2002.gada bija uzņēmuma izpildproducents, paziņoja: "Lielisku spēļu izstrāde vienmēr ir bijusi mana un manis vadītās kompānijas galvenā prioritāte. Destiny ir neatkārtojama pieredze, tomēr spēlētāji vēl nav redzējuši studijas labākos darbus. Jaunajā amatā mans galvenais uzdevums būs pārliecināties, lai mēs turam šo solījumu."

Lai arī kompānijas jaunais prezidents ir pilns optimisma, uzņēmumā viss nav tik spīdoši. Destiny kopš tās izdošanas ir pierādījusi sevi kā lielu sasniegumu, tomēr pēdējā laikā tai netrūkst problēmu - spēlētāju dusmas par jauno matchmaking sistēmu, retie paziņojumi par nākotnē gaidāmajiem papildinājumiem un baumas, ka spēles turpinājuma - Destiny 2 - izdošana šogad ir atlikta.

973 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

2 komentāri Warhammer 40000: Eternal Crusade jau šovasar
29.Janvāris 2016 13:37
Vito

1 Komentārs

29.Janvāris 2016 18:45
NecroBob Redaktors

Nu Destiny iet diezgan čābīgi, reāli pēc 3 maksas DLC pietika satura,lai būtu ko darīt.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!