Sagaidi Valentīndienu ar GTA V

Kamēr citi nodarbosies ar mīlēšanu, kvēlākie GTA V fani varēs padzīvot teju simts gadus senā pagātnē

29.Janvāris 2016 14:37
Vito

Visu gaidītā un dievinātā Valentīndiena tuvojas un tai gatavojas arī Rockstar, paziņojot par kārtējo GTA V atjauninājumu un papildus saturu, kas, šķiet, popularizēs pagājušā gadsimta 20. un 30. gadu kultūru, ģērbšanās stilu un automašīnas, liekot spēlei nedaudz atgādināt Electronic Arts izdotās Godfather spēles. Rockstar nākotnē sola vēl papildus saturu, tomēr pagaidām zināmās detaļas par jauno papildinājumu ir izvilktas no spēles koda.

Piemēram, pārveidotā Roosevelt Valour aprakstā lasāms: "Viņi tās vairs netaisa tā kā senāk, un tas ir labi, jo mums šeit, Albānijā, ir beigušās idejas. Jauki pārveidots, ar pietiekoši daudz vietu personīgajām modifikācijām, jaunākais klasiskā Roosevelt modelis reprezentē augstāko kriminālās izsmalcinātības līmeni, vedot jūs atpakaļ krāpniecības, reketa un slepkavību zelta laikmetā, kad vienīgais, par ko jāuztraucas, bija dažas apsūdzības par izvairīšanos no nodokļiem."

Jāatzīst, ka pārveidotais Roosevelt Valour izskatās fantastiski, pie tam spēlētāji varēs to modificēt pēc saviem ieskatiem, pielāgojot bamperus, diskus, arkas un papildus restes, pārvēršot to par savu sapņu gangstera auto.

Būs pieejami arī daži jauni spēles režīmi, piemēram, Rhino Hunt un Till Death Do Us Part, tomēr papildus detaļas par šiem režīmiem vēl nav zināmas.

1174 skatījumi 0 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs Bungie prezidents aiziet no darba, nesniedzot komentārus
29.Janvāris 2016 13:59
Vito

0 Komentāri

Nav pievienots vēl neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!