Otrais eXanimo LoL turnīrs

Līdz turnīram ir atlikusi mazāk kā pusnedēļa, un tā kā dalību jau ir pieteikušas 6 komandas, vēlamies atgādināt, ka turnīrā palikušas vairs tikai divas brīvas vietas!

14.Janvāris 2016 13:12
eXanimo

Līdz turnīram ir atlikusi mazāk kā pusnedēļa, un tā kā dalību jau ir pieteikušas 6 komandas, vēlamies atgādināt, ka turnīrā palikušas vairs tikai divas brīvas vietas! Vairāk info var uzzināt dodoties uz eXanimo mājas lapas turnīru sadaļu.

Ja turnīrā piedalīsies visas 8 komandas, tad dalībnieki saņems sponsorētas balvas no Riot, kurām var pieteikties jau tagad, dodoties uz viņu oficiālo pasākumu lapu. Kopējais balvu fonds no Riot sastāda vairāk kā 250 EUR papildus balvām no eXanimo.

Līdzīgi kā pagājušajā turnīrā, aizraujošākās spēles būs iespējams vērot eXanimo Twitch kanālā - twitch.tv/goexanimo.

Par godu turnīram un tā uzvarētājiem notiks afterparty, kurā visi apmeklētāji varēs uzspēlēt kādu no retro konsolēm - SEGA, Zhiliton, PS1 vai arī kādu modernāku konsoli. Tiks aizvadīti jau ierastie miniturnīri ping pongā, Rocket League vai Hearthstone atkarībā no spēlētaju skaita.

Atgādinām, ka komandām ir iespēja apmaksāt pusi no dalības maksas ievadot īpašo kodu “EXPREPAY” un otru pusi klubā uz vietas turnīra norises dienā.

Turnīra laikā gan spēlētājiem, gan apmeklētājiem ir aizliegts ienest savus ēdienus un dzērienus!

Kā reģistrēties turnīram? - http://goexanimo.lv/lat/news/how-to-register-for-a-tournament.html Kā veikt apmaksu? - http://goexanimo.lv/lat/news/ka-veikt-apmaksu.html Ko jāņem līdzi uz turnīru? - http://goexanimo.lv/lat/news/ko-janem-lidzi-uz-lanu.html


Ja Tev vēl nav komanda, taču vēlies spēlēt, ir iespēja atrast komandas biedrus mūsu TS3 serverī! Esam izveidojuši īpašu kanālu “Looking for team” zem sadaļas League of Legends.

Tev tikai atliek ienākt eXanimo TS3 serverī un pievienoties kanālā. Apsolām, ka pie Tevis noteikti kāds atnāks aprunāties un varbūt pat kopīgi izveidosiet komandu.

Teamspeak ir atvērts visiem lietotājiem un tā adrese ir ts.goexanimo.lv Kluba apmeklētajiem un komandām, kas trenējas GOEXANIMO turnīriem tiek piešķirti atsevišķi reģistrēti kanāli. Lai pieteiktos savam kanālam raksti mums uz [email protected] !

1193 skatījumi 2 komenti kudos
6 komentāri Dying Light: The Following pirmās 16 minūtes
14.Janvāris 2016 11:40
Vito

2 Komentāri

14.Janvāris 2016 13:37

Tas domāts kā meiģināsim izgāzties atkal, jo nesakārtojam visu un beigās viss ir neparedzēts un iedod bezvērīgas balvas no solītajām ?^^

14.Janvāris 2016 14:10

@DJkikisa Definē, lūdzu, kādā veidā pirmais turnīrs izgāzās. Es tevi pasākumā nesatiku, diemžēl.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!