MSI Gaming Baltic PRO League S1: vairāk nekā €1,500

Beidzot ar lielu prieku varam paziņot, ka ilgi gaidītā preses relīze par grandiozāko Baltijas online CS:GO līgu ir klāt!

19.Janvāris 2016 11:31
skillz.lv

Beidzot ar lielu prieku varam paziņot, ka ilgi gaidītā preses relīze par grandiozāko Baltijas online CS:GO līgu ir klāt! Skillz.lv kopā ar Latvijas CS:GO sabiedrības entuaziastiem pēdējo mēnešu laikā ir strādājuši vaigi sviedros lai Jums piedāvātu projektu ar nosaukumu MSI Gaming Baltic PRO League (BPL), kura kopējo balvu fondu sastādīs balvas vairāk kā €1,500 vērtībā, pietam, lielākā daļa balvu fonda tiks izmaksāta tieši naudā!

Pirmā līgas sezona norisināsies no 1.februāra līdz 22.maijam un tā sastāvēs no 2 posmiem:

 • #1 POSMS (1.februāris - 30.aprīlis) - regulārās sezonas spēles (16 komandas, 1 grupa, katrs ar katru spēlē vienu Bo1 spēli)
 • #2 POSMS (1.maijs - 22.maijs) - izslēgšanas kārtas spēles (Single-Elimination). Pirmā posma 12 labākās komandas iekļūst izslēgšanas kārtas spēles. Komandas, kas regulārajā sezonā ieņems 1 līdz 4.vietu pa taisno dosies uz ¼ fināla spēlēm, savukārt komandas, kas regulāro sezonu nebūs aizvadījušas tik veiksmīgi un ieņems 5 līdz 12.vietu savā starpā spēles ⅛ fināla spēlēs. Komandām, kas regulārās sezonas beigās finišēs no 13 līdz 16 vietai sezona būs beigusies, taču tās varēs kvalificēties nākošajai sezonai piedaloties otrās sezonas kvalifikācijas turnīrā.

Pirmajā sezonā piedalīsies 16 stiprākās Baltijas komandas, no kurām 9 būs saņēmušas tiešu ielūgumu piedalīties turnīrā un tām nebūs jāspēlē kvalifikācijas turnīrs. Savukārt atlikušās 7 komandas tiks noskaidrotas augstāk minētā kvalifikācijas turnīra laikā, kurš norisināsies 30-31.janvārī.

IELŪGTĀS KOMANDAS

Latvija
 • HD4R - IndependentM, krii, warden, Flarich, hyskee
 • nGu - flexxch, Flushed, yalld, Gekons, Akward
 • Fierce eSports - ayrrix, blackfire, Captain Perfect, attomic, rAW
Igaunija
 • OnlineBOTS - cheti, dodz, sperr, helix, synxie
 • Auctur - Gaborik, ViztA-, marpz, bitch, nyte
 • Boom eSports - l3nz, fRontz, supsti, SamVan, Foux
Lietuva
 • AllTheRage - N`vRu, EmSy, feikko, pr0chas, Delection
 • DolphinCS - Carcass, Undercover, ReSpawN, SpK, Efexas
 • GameplayDNA - forGEt1, pounh, flipside, marten, dimkje

REĢISTRĀCIJAS MAKSA UN BALVU FONDS

Reģistrācijas maksa par pirmo sezonu ir vien €25 no komandas (€5 no cilvēka). Komandām, kuras iekļūs līgā caur kvalifikācijas turnīru dalības maksa būs €15, jo €10 tās jau būs samaksājušas ņemot dalību kvalifikācijas turnīrā. Savukārt pirmās sezonas balvu fonds tiks sadalīts šādi:

1.vieta - €600 + balvas no MSI 2.vieta - €300 + dāvanu karte no internetveikala 4games.lv €100 apmērā 3-4.vietas - €150 + dāvanu karte no internetveikala 4games.lv €50 apmērā

Turklāt, turnīra labākais spēlētājs (MVP) saņems īpašu balvu no Capital.lv, par kuru konkrētāk tiks paziņots playoff posma laikā.

PARTNERI UN SPONSORI

Platīna sponsors - MSI

Bronzas sponsors - 4games.lv

Bronzas sponsors - Capital.lv

Papildus augstāk minētājiem uzņēmumiem, turnīra norisi atbalsta arī dažādi privātie investori, kuru starpā ir TRG, Michael, Toms Birziņš un vēl pāris cilvēki, kas šoreiz vēlējas palikt anonīmi. Mēs izsakam lielu pateicību visiem iepriekš minētājiem uzņēmumiem un investoriem par sniegto atbalstu Baltijas eSporta attīstībai!

SPĒĻU SERVERI UN TURNĪRA NOTEIKUMI

Visas līgas spēles (ieskaitot kvalifikācijas turnīru) norisināsies uz organizatoru spēļu serveriem, kuros būs uzstādīts EasyAntiCheat (EAC). Visiem līgas dalībniekiem obligāti jāiepazīstās ar TURNĪRA NOTEIKUMIEM, kuri satur svarīgu informāciju par līgas formātu, spēļu grafikiem, kā arī noteikumiem, kas attiecās uz komandu sastāviem.

STRĪMERI

Turnīram regulāri sekot līdzi piedāvās mūsu lieliskā un visiem jau zināmā kāsteru komanda, kuras sastāvā:

Toms apovits Namatēvs Tomass Laze_ Roze Tom Tombizz13 Bissmire

ONLINE KVALIFIKĀCIJAS TURNĪRS

Zemāk iespējams iepazīties ar svarīgako informāciju par pirmās sezonas kvalifikācijas turnīru:

 • Datums: 30-31.janvāris
 • Reģistrācija: [LINK]
 • Maksimālais komandu skaits: 32
 • Dalība maksa no komandas: €10
 • Komandas sastāvs: sastāvā jābūt vismaz 4 spēlētājiem no Baltijas valstīm
 • Formāts:

 • 30.janvāris (sākums 12:00) - Bo3 grupu etaps

 • 31.janvāris (sākums 12:00) - izslēgšanas kārta

Komandām, kas vēlās piedalīties pirmās sezonas kvalifikācijas turnīrā obligāti jāatsūta pieteikums un jāapmaksā dalības maksa ne vēlāk par 28.janvāri. Rekvizītus dalības maksas apmaksāšanai būs iespējams saņemt uzreiz pēc pieteikuma aizpildīšanas turpat pieteikuma lapā, kā arī tie tiks nosūtīti uz Jūsu norādīto e-pastu tuvāko 12 stundu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas. Atgādinam, ka kvalifikācijas turnīra komandu skaits ir ierobežots, un silti iesakām nevilcināties ar dalības maksas nomaksu līdz pēdējam mirklim, jo citas komandas var paspēt to izdarīt pirms jums. Kas pirmais brauc, pirmais maļ!

Baltic PRO League (BPL) ADMINISTRĀCIJAS SASTĀVS

Artem "dragua" Dragunov - reklāma un sadarbība Bruno "Gekons" Gailitis - menedžments un vispārējie jautājumi Jurijs "EN" Guščins - web-platformas izstrāde un tehniskie jautājumi Vadims "ANTYE" Guščins - web-platformas izstrāde un tehniskie jautājumi

Tāpat arī vēlamies piebilst, ka sākot ar Baltic PRO League otro sezonu BPL administrācija plāno pievienot savam disciplīnu sarakstam kā minimums vēl vienu disciplīnu ( League of Legends icon League of Legends vai/un Dota 2 icon Dota 2), tāpat arī iespējami kādu no individuālajām disciplīnām ( HearthStone icon HeartStone vai/un FIFA icon FIFA). Tāpat aŗi pašreiz tiek intensīvi strādāts pie atsevišķas web-platformas izstrādes, kas tiks lietota sākot no otrās līgas sezonas. Sīkaka informācija par līgas attīstību tiks izziņota pēc pirmās sezonas beigām.

1645 skatījumi 9 komenti kudos
3 komentāri Ir zināma The Division spēles beta relīze
16.Janvāris 2016 18:29
Skhen

9 Komentāri

19.Janvāris 2016 15:51

Nu ko, jātaisa strike komanda kurš būtu ar mieru pamēģināt? Tā dalības maksa kvalifikācijas turnīrā a ir smieklīgi maza, lai nepamēģinātu.

19.Janvāris 2016 18:53
Marcisbee Dizaineris

@Yanko Es labprāt, bet es tur garantēti visu komandu novilkšu uz leju ar savu "prasmi" spēlēt CSGO Man nav pat ranka

19.Janvāris 2016 18:55

@Marcisbee man ir ranks, bet nav tas labākais bet ja ir kaut kāds teamwork tad var kaut ko arī izdarīt

20.Janvāris 2016 16:09

Es varu būt tikai komandas menidžeris un atrast labus cilvēkus priekš komandas

22.Janvāris 2016 14:40

Jāvāc ne zemāk par global

22.Janvāris 2016 15:36
Vito Redaktors

@MartinsDanisevics Da labi. Par dažiem eiro kāds krievs ātri uzbūstos līdz GE.

24.Janvāris 2016 10:30

@MartinsDanisevics CSGO rankam nav nozīmes. Esmu redzējis MG2 kuri spēlē daudz labāk par mani, kad es sēžu global.

25.Janvāris 2016 16:46
NecroBob Redaktors

@MAGIC SONYK Ha ha Tu pat uzrakstīt vārdu menedžeris pareizi nemāki, kur nu kko meklēt

25.Janvāris 2016 17:34
Antjello Redaktors

@Deiveris ar mani vienā komandā. f0rest + SpawN break fingers magic.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!