Optibet.lv FIFA 16 LAN

Ar prieku paziņojam, ka 20 februārī Rīgā notiks kārtējais LAN-turnīrs FIFA 16 disciplīnā ar kopējo balvu fondu €350 apmērā.

2.Februāris 2016 10:05
skillz.lv

Ar prieku paziņojam, ka 20 februārī Rīgā notiks kārtējais LAN-turnīrs FIFA 16 disciplīnā ar kopējo balvu fondu €350 apmērā. Tas kļuva iespējams pateicoties kompānijas Optibet atbalstam, kā arī spēļu devaisu veikalam 4games.lv .

Šoreiz sacensības notiks Rīgas sporta bārā Optibet Sporta Bārs "Barona 108" , kas atrodas Kr. Barona ielā 108. Tāpat kā iepriekš, sacensības notiks uz četrām PlayStation 4 spēļu konsolēm. Dienu pirms turnīra sākuma notiks dalībnieku izloze, pateicoties kurai visi spēlētāji zinās precīzu maču sākuma laikus savās grupās. Par vēl vienu patīkamu ziņu kļūs tas, ka turnīra norises laikā priekš visiem dalībniekiem un viesiem uz visu ĒDIENKARTI būs 15% atlaide. Turklāt, sacensību laikā visus dalībniekus un viesus izklaidēs labi pazīstams Latvijas šovmens Sergejs soboleff Soboļevs. Kas attiecas uz balvu fondu, tad labākie turnīra spēlētāji saņems 4games.lv veikala dāvanu kartes uz kopējo summu €350 apmērā!

Svarīga nianse ir informācija, kas attiecas uz reģistrāciju turnīrā.

Pirmkārt, piedalīšanās turnīrā ir gandrīz bezmaksas. Kāpēc gandrīz? Lieta tāda, ka turnīram tiks pielaisti spēlētāji, kuri ir reģistrējušies Optibet mājaslapā šajā saitē, kā arī ir veikuši jebkādu depozītu summā no €5 ar bonusa kodu SKILLZ.

Otrkārt, tāds reģistrācijas process nozīmē to, ka piedalīties LAN-turnīrā varēs spēlētāji, kuri nav jaunāki par 18 gadiem.

KĀ PIEDALĪTIES TURNĪRĀ?

  • Solis #1: Reģistrēties Optibet mājaslapā ŠAJĀ SAITĒ un veikt jebkādu depozītu summā no €5, noradot bonusa kodu SKILLZ.
  • Solis #2: Pēc tam aizpildiet PIETEIKUMU DALĪBAI turnīrā, norādot tajā savu kontaktinformāciju, kā arī savu segvārdu un lietotājvārdu Optibet mājaslapā. SVARĪGI: pieteikumu dalībai ir jāaizpilda PĒC reģistrācijas un depozīta veikšanas!

TURNĪRA FORMĀTS UN NOTEIKUMI

  • Reģistrācijas maksa: depozīts no €5 savā Optibet kontā
  • Maksimālais spēlētāju skaits: 40
  • Sistēma: grupas + playoff single elimination (best-of-3)
  • Norises laiks: 10:00 - 21:00*
    • katrs spēlētājs izspēlēs vismaz 4 mačus

Spēles iestatījumi:

  • Traumas: izslēgtas
  • Puslaika ilgums: izslēgtas

BALVU FONDS

1 vieta - dāvanu karte no 4games.lv uz €150 2 vieta - dāvanu karte no 4games.lv uz €100 3-4 vietas - dāvanu karte no 4games.lv uz €50

SVARĪGI: Dalība turnīrā ir ierobežota ar 40 spēlētājiem. Visos iepriekšējos FIFA 16 LAN-turnīros nebija palikušas brīvas vietas un daži, kuri vēlējās piedalīties palika "aiz borta". Tāpēc lūdzam Jūs neatlikt reģistrāciju turnīram uz pēdējo dienu, tā kā pārējie dalībnieki to var izdarīt ātrāk par Jums.

Gaidām Jūs 20 februārī Rīgas sporta bārā Optibet Sporta Bārs "Barona 108" , kas atrodas Kr. Barona ielā 108. Šalles, T-krekli un cita mīļāko komandu atribūtika tiek sveicināta!

1430 skatījumi 2 komenti kudos
1 komentārs Ieskats CoD:Black Ops 3 pirmā papildinājuma lielākajā lokācijā - Rise
1.Februāris 2016 12:58
Vito

2 Komentāri

2.Februāris 2016 16:53

žēl ,ka nevar jaunāki par 18, mans bračka ļoti labi spēlē fifa 16, bet viņam ir tikai 16 gadi

3.Februāris 2016 18:03
genotsiid Redaktors

Atdot savus privātos datus aizdomīgai kompānijai un sākt nodarboties ar azartspēlēm, lai tikai vinnētu dāvanu karti € 150 vērtībā (labākajā gadījumā), ko tērēt Ķīnā ražotiem sūdiem? Nē, paldies! Katrs pats, protams, ir atbildīgs par savu rīcību, bet ceru, ka neviens garā vājš cilvēks, kuram ir problēmas ar atkarībām, konkursa dēļ neiegūs vēl vienu „hobiju“.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!