Komūnistiskais podkāsts #8 [18+]

19.Aprīlis 2016 13:15
Komūnistiskie Mednieki

Liels paldies visiem, kas piedalījās, mums bija jautri, ceram, ka arī jums!

Podkāsta laikā apspriedām un padiskutējām par mūžseno un, laikam jau neatrisināmo jautājumu, kas ir labāks - PC vai konsoles?

Cik nu bija tās zināšanas, bet apspriedām arī jaunākās/karstākās tehnoloģijas, tādas kā VR un gaidāmo NVIDIA PASCAL GPU.

Protams neizpalika arī sarunas par spēlēm un pamanījāmies pat vienu uzspēlēt ar varbūt ne visiem, bet lielāko daļu mūsu skatītāju, kam sekoja mūsu pirmais atdāvinājums jeb tautā sauktais giveaway.

Pirmo atdāvinājumu XBOX 360 bezvadu kontrolieru uztvērēju priekš PC loterijas kārtā saņēma mūsu skatītājs ar Steam segvārdu >==TheEnd==>.

Otro giveaway pēc 15 karstām minūtēm iekš Agar.io karalauka un loterijas pievarēšanu saņēma mūsu atbalstītājs zem Steam segvārda Mud_Wayne. Viņam tika Far Cry franšīzes ceturtā sērija.

Bet ar to viss nebeidzās, jo Mud_Wayne mums piešķīra jaunu KEY, pie kā loterijas kārtā tika skatītājs zem segvārda (bet varbūt viņu tā vienkārši sauc) Jānis K###s (saglabāsim anonimitāti). Pēc ilgāka mēģinājuma apmainīties kontaktiem ar Jāni, tas tomēr izdevās un viņš tika pie Chivalry: Medieval Warfare.

Galu galā viss noslēdzās ar pēdējo atdāvinājumu, ko, varētu teikt laimigā kārtā, izcīnīja MissLiany. Ko viņa laimēja? Desmitpaku ar spēlēm. Kādām? Citējam viņu:

  1. Betrayer
  2. Dark Arcana: The Carnival
  3. Dino D-Day(noteikti būs mana mīļākā )
  4. Frozen Synapse Prime
  5. In Between
  6. The Land Of Lamia
  7. One Finger Death Punch
  8. Quest Of Dungeons
  9. Shadows on the Watican - Act 1:Greed
  10. Street Racing Syndicate

Tāds nu mums sanāca šis podkāsts. Ja piedalījies dzīvajā translācijā vai noskatījies šo video vēlāk, tad atstāj lūdzu ieteikumus mūsu Steam forumā vai arī te pat, lai nākamais podkāsts būtu vēl labāks!

Mēs esam nosprauduši aptuveno attīstības kursu un, lai arī ir daudz un gana vietas, kur augt un attīstīties, šis podkāsts mums pašiem pierādīja to, ka esam uz pareizā ceļa, lai radītu kaut ko interesantu, skatāmu un ar prieku tam veltītu mūsu laiku.

Paldies! Tiekamies Komūnistisko Mednieku Podkāstā #9!

1262 skatījumi 3 komenti kudos

Raksta autors

2 komentāri Nintendo 64
18.Aprīlis 2016 17:08
genotsiid

3 Komentāri

19.Aprīlis 2016 14:36

Nākošajam linku varētu ielikt audio-only formātā. Manuprāt, to izdarīt ir ļoti vienkārši un ātri. Piemēram, es podkāstus klausoties tos lieku fonā, kad spēlēju kādu spēli - tad nu man nevajag nedz lai video ēd internetu, nedz arī datora resursus.

19.Aprīlis 2016 15:04

@Wreck Nākotnē vēlamies veidot tieši lielāku akcentu uz video, bet par audio-only, nav problēmu, izdomāsim!

19.Aprīlis 2016 17:14

Vai mašīnā braucot kādu lielu gabalu var paklausīties. Nu var jau mēģināt konvertēt no youtubes uz mp3, bet kaut kā negribas Tā podkāsts ok, interaktīvs, viss forši, nepiesiešos, jo cik mums vairs Latvijā palicis tāda kvalitatīva geimeru komūna. Pat nebaidīšos teikt, ka šobrīd strike.lv ir tāds kā centrs.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!