Video no "Jaunā Assassin's Creed"

Mīklainā spēle 1666 tika saukta par "jauno Assassins Creed", bet neko vairāk par to mēs nezinājām.

1.Maijs 2016 10:00
Vito

Atsaucoties uz žurnālista Brendona Šefīlda (Brandon Sheffield) sniegto informāciju, šajā video attēlots video no spēles versijas, kas paredzēta XBox 360 un PlayStation 3 konsolēm, lai gan to bija plānots portēt arī uz jaunākās paaudzes konsolēm, tomēr tas nenotika, jo tika slēgta spēles izstrādātāju kompānija THQ Montreal. Pēc kompānijas slēgšanas to, kā arī tiesības uz spēlēm 1666 un Underdog, par 2,5 miljoniem ASV dolāru ieguva Ubisoft.

Kā izrādās, 1666 varbūt nav nekur pazudusi un iespējams kādreiz nonāks pie spēlētājiem, jo pagājušajā nedēļā spēles veidotājs Patrice Desilets atguva tiesības uz spēli, kā dēļ arī šis video tika publicēts. Nekas daudz par pašu spēli nav zināms, vien tas, ka spēle tika saukta par "Jauno Assassins Creed", tās notikumi risinās Amsterdamā, ir saistīti ar gleznotāju Rembrantu un spēles galvenais varonis var kontrolēt dzīvniekus, kas visbiežāk tiek saistīti ar melno maģiju.

Pašlaik Desilets vada kanādiešu studiju Panache Digital Games, kuras pirmais projekts ir spēle Ancestors: The Humankind Odyssey - epizodiska izdzīvošanas spēle, kas stāsta par dažādiem cilvēces sasniegumiem.

1807 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

4 komentāri Star Wars Battlefront būs spēlējams bez maksas
1.Maijs 2016 09:26
Vito

1 Komentārs

3.Maijs 2016 05:42

1666: Amsterdam tēls izskatās kā Van Helsing vai arī no japānu Hellsing.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!