HTC Vive padara Project Cars vēl autentiskāku

Pirms dažām dienām Slightly Mad Studios savu lielisko spēli Project Cars papildināja ar pilnvērtīgu HTC Vive atbalstu un redzamie rezultāti ir iespaidīgi.

16.Maijs 2016 14:39
Vito

Jau iepriekš spēlētājiem un citiem interesentiem bija iespējams iztēloties, kā spēles izskatītos virtuālajā realitātē, tomēr tie visi bija tikai mākslīgi eksperimenti, kas panākti ar zaļo ekrānu un citām kinofilmu viltībām. Lai gan arī šie eksperimenti bija iespaidīgi, Project Cars darbība īstā virtuālajā realitātē spēj pat viskvēlākos pesimistus spiest atzīt, ka virtuālā realitāte datorspēlēs ienāk lieliem soļiem un jau drīz vien var kļūt par ikdienu.

Project Cars neaprobežojas tikai ar spēles attēlošanu virtuālajā realitātē. HTC Vive atbalsta arī citas funkcijas, piemēram, Gaze control ļauj aktivizēt spēles elementus ar skatienu. Tieši tā - kādu brīdi paskaties uz izvēlni un tā tiks aktivizēta. Šāda funkcija spēles pieredzi vēl vairāk pietuvina realitātei, jo spēlētājam nevajadzēs taustīties pēc papildus kontroliera, peles vai klaviatūras, ja viņš spēlei izmanto stūri.

Protams, šajā stadijā kļūdas un nepilnības ir neizbēgamas, tādēļ nevaram izstrādātājiem pārmest spēlētāja spēju burtiski izbāzt galvu cauri mašīnas rāmim vai logiem, tomēr šādas kļūmes noteikti ātri vien tiks izlabotas, ņemot vērā to, kādos tempos virtuālā realitāte ir attīstījusies.

Project Cars īpašniekiem, kuriem ir pieejams HTC Vive, iesaku izdzēst esošos konfigurācijas failus, lai virtuālās realitātes atbalstam nebūtu kādas nesaskaņas ar nestandarta iestatījumiem, kur, visticamāk, ne-virtuālajā spēles režīmā darbojās nevainojami.

1413 skatījumi 5 komenti kudos

Raksta autors

Atstāt komentāru Maģija Total War: Warhammer kaujas laukā
16.Maijs 2016 13:04
Vito

5 Komentāri

16.Maijs 2016 15:23
Marcisbee Dizaineris

Vot šādu VR projektu es atbalstu. Sēdēšana mašīnā pie stūres ir lielisks VR izmantojums uz esošās tehnoloģijas, kur kustība notiek ierobežotā laukumā.

18.Maijs 2016 05:18

Apvienojumā ar šādu agregātu uzreiz slapjas bikses ir

18.Maijs 2016 17:06
KristapsSuliņš キリスト

@Jur4iks OMFG. Cik bankas jāaplaupa, lai tādu nopirktu?

Ieraksts tika labots, 19.Maijs 2016 05:36
18.Maijs 2016 20:25
Vito Redaktors

@Mud_Vayne tu nepareizi uzrakstīji "cik bankas jāaplaupa, lai tādu nopirktu?"

19.Maijs 2016 05:36
KristapsSuliņš キリスト

@Vito Saciits, dariits!

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!