Death's Gambit - Dark Souls divās dimensijās

Gaidāma kaut kad 2017.gadā, spēle piedāvās līdzvērtīgu grūtības līmeni un pasaules dizainu tiem, kam ar Dark Souls trim dimensijām ir par daudz

19.Jūnijs 2016 18:53
Vito

Lai gan neesmu pat pamēģinājis nevienu Dark Souls spēli, pat es zinu, cik plašu popularitāti guvusi šī spēļu sērija, neskatoties uz (vai pateicoties) tās nežēlīgo grūtības līmeni un spēju pat mierīgākos spēlētājos raisīt vēlmi kļūt vardarbīgiem pret sev apkārtesošajām lietām.

Jau nākošgad līdzīgas emocijas varēs izbaudīt (vai pārciest) arī tie spēlētāji, kam ar trim dimensijām ir par daudz, jo jau nākošgad White Rabbit ar spēļu izdevniecības Adult Swim Games palīdzību laidīs klajā Death's Gambit - krietni pikseļotu divdimensiju Dark Souls līdzinieci, kas spēlētājiem ļaus izmēģināt savas un savu nervu spējas brīnišķīgi attēlotā spēles pasaulē, cīnoties ar interesantiem pretiniekiem, kuru uzbrukumiem, gluži kā slavenajā Dark Souls spēlē, nāksies nemitīgi pielāgoties, lai kaut nedaudz palielinātu savu spēju izdzīvot mirkli ilgāk.

Papildus sviedrus dzenošajām un lamuvārdus ģenerējošajām cīņām spēlē būs arī plaša ekipējuma sistēma, kas ļaus atklāt, izmantot un uzlabot dažādus ekipējuma priekšmetus, ko spēlētāji iegūs spēles gaitā. Lai arī spēlē nebūs tiešas kooperatīvās vai spēlētāju savstarpējo cīņu sistēmas, pie katra bosa spēlētāji varēs pārliecināties par to, cik reizes vidēji katrs spēlētājs pie konkrētā bosa ir nomiris un, uzveicot bosu, nesasniedzot šo "nāvju limitu", spēlētājs saņems patīkamu bonusu.

Death's Gambit Steam veikalā.

1264 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

2 komentāri Nākošā gada sākumā gaidāms Resident Evil 7: Biohazard
19.Jūnijs 2016 09:09
Vito

1 Komentārs

20.Jūnijs 2016 11:41
Marcisbee Dizaineris

Damn, izklausās baigi inča. Neesmu gan spēlējis Dark Souls, bet izgāju kaut ko līdzīgu nesen un baigi patika Domāju šis arī varētu labi iet pie sirds

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!