GameOn 2016 Oktobrī atgriezīsies Viļņā

Šogad GameOn pārceļas uz lielāku vietu un tas noteikti gatavojas dubultot auditoriju! Notikums sāksies 29.oktobrī un ilgs divas dienas.

26.Jūlijs 2016 16:47
GameOn

Pagājušajā gadā Baltijas reģions piedzīvoja lielāko spēles kultūras notikumu tā vēsturē - GameOn 2015. Organizēts dinamiskas komandas spēlētājiem, e-sporta entuziastiem un spēļu izstrādātājiem. Pēdējā gada notikums iznāca kā patīkams pārsteigums. 7000 biļetes bija izpārdotas mēnesi pirms tā, atstājot organizatorus ar patīkamu galvassāpi atrast ietilpīgāku lokāciju.

Šogad GameOn pārceļas uz lielāku vietu, kur tas noteikti gatavojas dubultot auditoriju! Notikums sāksies 29.oktobrī un ilgs divas dienas. Notikumi grafiks ietver visus spēļu kultūras aspektus - e-sports, cosplay, no spēļu izstrādes līdz ģimenes izklaidēm un izglītojošo atpūtu.

Ieskats pagājušā gada GameOn 2015 norisē:

Pērn GameOn notikums bija lielāks, nekā bijām gaidījuši, bet tāpēc, ka ierobežojums bija mūsu pasākuma norises vieta, mums nācās atteikties no dažām idejām. Taču šogad mums nav attaisnojumu. Spēļu svinības ilgs divas pilnas dienas un mēs centīsimies izmantot jauno lokāciju, ko esam ieguvuši. Mēs plānojam koncentrēties uz kvalitatīvu saturu par visu veidu spēlētājiem - no hardcore līdz casual. Mēs pat plānojam ieviest speciālu zonu veltītu ģimenēm un pedagogiem. - saka notikumi organizators Jonas Brazys.

GameOn 2016 būs lielāks visos aspektos. Indie zona tiks paplašināta uzņemot neatkarīgos izstrādātājus no visas pasaules. Pasākums tiek organizēts ciešā sadarbībā ar Lietuvas Spēļu Izstrādātāju Asociāciju un sniegs unikālu iespēju atklāt jaunus fanus, draugus un iespējamus partnerus šai reģionā.

Lietuva, kā arī mūsu kaimiņvalstis ir piedzīvojušas strauju attīstību spēļu industrijā. Mēs redzējām pieaugošo interesi par video spēlēm, ne tikai starp spēlētājiem, bet arī kopumā. Spēļu attīstība ir strauja mūsu reģionā un šo gadu laikā Game Jam bija pierādījums tam, ka Lietuva tajā bija otrs lielākais dalībnieks pasaulē, skaitot izstrādātājus uz vienu iedzīvotāju. Mēs arī pieredzējām strauju kritumu pirātismā un vairāk pozitīvu vispārējo perspektīvu uz spēļu kultūru no valsts un izglītības iestādēm. - saka Jonas.

Organizatori ir pārliecināti, ka īstā mirkļa sagūstīšana bija pamatā pēdējā gada veiksmei, bet šī gada pasākums ir izveidots, lai kalpotu gan izklaides, gan tīklu mērķiem.

Pērn GameOn arī satricināja Baltijas e-sporta skatuves ar lielāko Counter Strike turnīru šajā reģionā līdz šim. Vairāk nekā 300 komandas piedalījās kvalifikācijas spēlēs tiešsaistē un uzvarētāji tika aicināti spēlēt uz galvenās skatuves, kurus atbalstīja tūkstošiem klātesošo fanu. Vēl vairāk komandām ir paredzēts konkurēt šogad un balvu fonds pieaug līdz pat 10 000 €.

Visas pazīmes norāda, ka GameOn 2016 atkal būs notikums ko atcerēties un Jūs varat būt daļa no tā. Vairāk informācija par notikumu un biļešu iegādi GameOn.lt mājaslapā.

1406 skatījumi 2 komenti kudos
6 komentāri Capital NEO Gaming Tournament 2016: pirmā informācija
26.Jūlijs 2016 11:03
strike.lv

2 Komentāri

27.Jūlijs 2016 11:44

No sākuma likās, ka ''Spalis'' vietā ir rakstīts ''Spaiss.'' Nezinu, kas pēdējā laikā notiek ar manu fantāziju.

17.Augusts 2016 19:04

@Homērs Man jau patīk ka lietuviešiem spalis ir oktobris, bet mums tas ir tārps kas dzīvo zarnās

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!