Izziņota Metal Gear Survive

Kad likās, ka vēl trakāk nevar būt…

21.Augusts 2016 16:14
genotsiid

Jūnijā reiz cildinātais japāņu spēļu behemots Konami nepatīkami pārsteidza pasauli, paziņojot par Metal Gear Solid: Snake Eater adaptāciju pačinko spēļu automātiem. Tā kā līdzīgu lietu pirms kāda laika piedzīvoja slavenās Castlevania un Silent Hill sērijas, daudziem tas nebija liels pārsteigums un tikai apliecināja uzņēmuma vienaldzību pret spēlētājiem ārpus Japānas. Tā bija pirmā jaunā Metal Gear daļa, kas izstrādāta bez seriāla dibinātāja Hideo Kojima klātbūtnes. Nu ir laiks otrajai.

Pirms dažām dienām Gamescom 2016 konferencē uzzinājām, ka nākamgad klajā nāks Metal Gear Survive – četru spēlētāju kooperatīvā zombiju izdzīvošanas spēle vai kas tamlīdzīgs. Tiek stāstīts, ka dzīvie miroņi jeb "bioloģiskie draudekļi" būs tikai daļa no sastopamajiem pretiniekiem. Darbība norisināsies uzreiz pēc Metal Gear Solid V: Ground Zeros notikumiem, alternatīvā dimensijā. Resursu vākšana, šķiet, izpaudīsies kā Mother Base atlieku lasīšana. Konami pārstāvji sola, ka šajā ārprātā atradīsies vieta arī lavīšanās elementiem (tam gan ir grūti noticēt, skatoties treileri). Metal Gear Survive būs pieejama PS4, Xbox One un Steam platformām. Ņemot vērā, ka cits "spinofs" Metal Gear Rising izrādījās visai baudāms, var jau būt, ka no jaunā arī sanāks kas labs. Cerība mirst pēdējā.

1266 skatījumi 1 komenti kudos

Raksta autors

7 komentāri PRO kontu Augusta izlozē Mirror's Edge Catalyst [Noslēdzies]
15.Augusts 2016 10:01
Strike.lv

1 Komentārs

22.Augusts 2016 00:02

Man šķita ka jau METAL GEAR RISING: REVENGEANCE bija bez Kojimas klābūtnes taisīts, jo pilnībā cita stila. Un Kojima taisīja tikai Metal gear solid neko citu. ^^ Pēc video var redzēt, ka Konami izmanotujuši 0 iztēles un viss balstās uz MGS5: phantom pain Nomainīts tik galvanais varonis.

Ieraksts tika labots, 22.Augusts 2016 00:03

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!