Apstiprināta PS4 Slim

Internetā noplūst pirmās fotogrāfijas un video (dzēsts)

22.Augusts 2016 15:27
genotsiid

Labojums: tiesisku apsvērumu dēļ Eurogamer pārstāvji savu video no publiskas apskates ir noņēmuši. Tie no mums, kas to paspēja redzēt, var apstiprināt ziņu patiesumu.

1. attēls

Vakar internetā parādījās pirmās fotogrāfijas, kurās redzama drīzumā gaidāmā – bet pagaidām ne oficiāli apstiprinātā – Sony PlayStation 4 konsoles atjaunotā versija. Runa nav par uzlaboto PS4 Neo, bet gan lētāku (ļoti iespējams) un izmērā mazāku modeli. Šobrīd sīkākas informācijas nav, bet pēc attēliem var redzēt, ka aparāts ir tērpts melnā, matētā plastmasā un tam nav optiskās audio izejas.

2. attēls

Daudzi šaubījās, ka PS4 jaunā modifikācija ir kāda 3D printēts viltojums, taču video no britu spēļu lapas Eurogamer apstiprināja, kas tā tik tiešām ir īsta. Tiek baumots, ka Sony šo konsoli un jaudīgāko Neo apstiprinās 7. septembrī savā pasākumā Ņujorkā. Slim variants izskatās krietni prastāk par veco versiju, tāpēc ir pamatotas aizdomas, kas tas atspoguļosies arī cenā. Liels jautājums ir, vai AMD ir pārgājuši uz 14 nm tranzistoriem, izstrādājot konsoles procesoru, un vai aparāts spēs attēlot 4K video tāpat kā Xbox One S – Microsoft spēļu mašīnas jaunākā modifikācija.

3. attēls

1976 skatījumi 2 komenti kudos

Raksta autors

1 komentārs Izziņota Metal Gear Survive
21.Augusts 2016 16:14
genotsiid

2 Komentāri

22.Augusts 2016 15:49
Marcisbee Dizaineris

Damn, izskatās diezgan smuki, bet not sure vai tas caurums aizmugurē varētu būt cietā diska nomaiņai ?

22.Augusts 2016 16:40
genotsiid Redaktors

@Marcisbee Cik skatījos citas fotogrāfijas, kreisajā sānā ir panelis, kas izskatās noņemams: http://images.pushsquare.com/news/2016/08/rumour_ps4_slim_hardware_images_allegedly_leak_online/attachment/8/original.jpg

Ieraksts tika labots, 22.Augusts 2016 16:40

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!